Megapolis

Megapolis https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57221/megapolisa-57221.jpg 4 203 24

Megapolis - město zdánlivě bez konce, obydlené lidmi i Figurami: Sherlockem Holmesem, bankéřem bankéřů Conanem, ninja želvami i jejich úhlavním nepřítelem Trhačem a dalšími. Figury s městem spolu hrají podivnou hru o vlastní duši, hru, jejíž pravidla dokonale nezná ani její rozhodčí. M. M. Dexter je soukromý detektiv, jedna z Figur, obyčejný člověk až na jediné: Musí přijmout každého klienta ochotného zaplatit požadovanou částku. To ho někdy staví proti vlastním přátelům, po bok těch, které nenávidí. Někdy je snazší umřít než žít dál. Pitoreskní, bizarní, paranoidní svět - nevhodné pro ty, kteří mají rádi Medvídka Pú, vhodné pro ty ostatní.... celý text

Eigis
27.01.2014 3 z 5

Upřímně řečeno nějak mi ta vize světa plného filmových postav nesedla. Zabité želvy ninja, nadržený medvídek Pů.....Tři povídky se mi celkem líbili zbytek mě nenadchnul.

Stinger78
28.03.2013 4 z 5

Želvy ninja, Trhač, Superman, ti všichni se tu objeví. Velice humorně postavený svět, byť některé povídky neměly takový drajv. Nejlépe hodnotím Hard Core a Tvrdý džob, nejslabší Schůzka se starou známou.

Erezka
27.01.2013 4 z 5

Vyčítám tomu jedinou věc. Někdy je boj už tak dlouhý, že se čtenář začne nudit a ztratí pozornost. Jediná vada na jinak dost zábavných povídkách.

X3ON
02.01.2013 5 z 5

Mirek nam vymyslel super pohadkovy svet;). Tuto knihu jsem precetl jednim dechem, sama akce zadna nuda takze 5/5