Čas žít, čas zabíjet

Bývalý gladiátor, bývalý nájemný bijec, vrah. Kráčí z temnoty do temnoty, nikdo a nic ho nemůže zastavit. Nemá rád lidi a ty, na kterých mu záleží, je možné spočítat na prstech jedné ruky. Přesto, nebo právě proto, existuje mnohem víc těch, jejichž životy zachránil, než těch, které zabil. A v zabíjení je nejlepší.

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37758/big_bakly-cas-zit-cas-zabijet-Av7-37758.jpg 4.5334

Bakly 5.

Povídky, Literatura česká, Fantasy

Vydáno: , Triton

Kniha Čas žít, čas zabíjet

kokrokr

Bakly se čte dobře a dokáže zaujmout čtenáře drsné fantasy. V mladším věku bych patrně přidal, teď to vidím na lepší tři body. Přikláním se k názoru čtenáře „LavinaVRovine” že nenudí, ale nepřekvapí.

Michal_SK

Bakly v tej najlepšej forme, obsahuje zároveň jeho najlepšiu poviedku - Hon na Rudou hvězdu. Takto ho máme radi.

Mickhesh
04.09.2021

Za mě spíše trochu lepší Baklyovka :-) Bohužel tyto povídkové knihy jsou prostě takové od mega náseru až po průměr a odpad.. já prostě raději romány. Nicméně fanoušci budou spokojeni. Čte se to dobře. 70%

Turlogh
24.05.2021

Jako skoro všechny knížky mistra Žambocha, pecka jako hrom! Kdo nečetl pochybil! Howgh.

MichalHoráček
13.03.2021

Pět příběhů s Baklym.
Příjemné početní při cestách metrem, čtu to teď popořadě a zatím mě to stále baví a těším se na další dobrodružství.

widowmaker
06.04.2020

Půjčil mi to kamarád, první kniha od Žambocha, kterou jsem četl a musím říct, že se k němu ještě vrátim :)

vlkodlaq
25.03.2020

Už to bude skoro deset let, co jsem tenhle kousek četl poprvé, jen tak ze zvědavosti jsem prolistoval a jasně že čtu celou knihu (poslední dobou se mi to stává čím dál častěji, že sahám po už dříve čtené knize spíš než po nové). Ačkoli mám hned několik kousků páně Žambocha raději, i tento má co nabídnout a rozhodně stojí za přečtení. I znovu, například po skoro deseti letech.

Rolada88
11.09.2019

Tak nevim pořádně co napsat od pana Žambocha jsem četl zatím jednu knihu predátoři a ta se četla sama byla super. U téhle už to tak nebylo nevim z baklym sem setkal po prvé tak nevim možná až přečtu více knih s nim ale jinak povídky mi přišli takové primitivní a nebo sem to vzal za špatnej konec pokud nějak na tuhle vlnu znova najedu tak přečtu další ......