Manželská zkouška

Manželská zkouška https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205966/mid_manzelstvi-s-miliardarem-manzelska--Z5G-205966.png 4 668 107

Carina a Venezia Conteovy už svoje štěstí v náruči vysněných mužů našly. Julietta, třetí sestra, nese na svých bedrech odpovědnost za rodinné pekařské impérium La Dolce Famiglia a ani ji nenapadne, že by na světě mohlo být něco víc vzrušujícího než její práce…, dokud nepotká Sawyera Wellse. Nejen že neodolatelný je on sám, navíc rozčeří klidné vody Juliettina rodinného přístavu i neodolatelnou nabídkou: co kdyby se La Dolce Famiglia stala exkluzivním dodavatelem a partnerem jeho nového mezinárodního hotelového řetězce? Julietta se však už v životě jednou spálila a moc dobře ví, že důvěřovat člověku, jehož jediný pohled ji přinutí myslet na „všechno možné“, jen ne na práci, je krajně nerozumné… Julietta je vystavena nejtěžší zkoušce svého života: má zahodit jedinečnou šanci, jak pozvednout rodinný podnik, anebo riskovat na první pohled nemožnou kombinaci chladného byznysu a spalující vášně?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Marriage Merger , 2013

Jane100
25.10.2015 1 z 5

Ta kniha je neuvěřitelná slátanina. Jsem asi jediná, komu se vůbec nelíbila?

Haňulec
04.10.2015 5 z 5

Krásně zakončení všech příběhů. Jen by mě zajímalo zdarma za to opravdu mohlo kouzlo knihy nebo maminka :-D. Tuto knihu mohu jen doporučit. :-)

shey
10.09.2015 5 z 5

Velmi povedený díl, který si srovnávání s 50 odstíny rozhodně nezaslouží :D ...Sawyer zaujal už v minulém díle a Wolfe by si zasloužil ještě jeden díl :o)

kika 13
16.08.2015 3 z 5

Podle mě nejslabší ze série na dovolenkové čtení,ale ideální.

kikies
15.07.2015 3 z 5

Zakončení příjemné, ale nijak uchvacující série. Zpětně hodnoceno byl podle mě začátek série silnější a ke konci to tak lehce už odumíralo.... takže v podstatě další díl už by podle mě jen uškodil. Příliš mnoho pohnutých osudů, příliš mnoho "mafiánských" způsobů a příliš mnoho nečekaného štěstí a happyendů na jednu rodinu, ale když nad tím člověk moc nepřemýšlí, na uspání je to dobré ;-)

jitka7
18.05.2015 3 z 5

Takové lehké počteníčko. Oddechovka, bohužel po přečtení další knihy z této série musím říct, že už nic nepředčilo první díl. Ten byl pro mě suprový. Ale tohle se taky dá, jen už to pro mě nemělo takovou šťávu.

Katera
16.05.2015 5 z 5

Není to žádné veledílo, ale příjemné čtení pro ženy před spaním. Já pak měla takové pěkně mokré sny :-)

K-afe
30.04.2015 4 z 5

Další pěkný příběh od této autorky ....
Je to oddechovka, která nezklame.
Není to sice série knih, o kterých bych mluvila ještě rok po přečtení, ale je to ideální série knih večer do postele nebo na cesty do práce.

barborelka
29.04.2015 4 z 5

Nejzdařilejší díl ;-) možná je můj pocit umocnění tím, že jsem se nedávno vrátila z Milána a popis památek jsem měla v živé paměti ....nicméně opět se jedná o pohodičkový román.

Ale přirovnání k 50- ti odstínům....tsss....:-D to fakt ne....bohužel naše drahá E. L. James tím svým "super" počinem po kterém blázní tisíce žen (nechci nikoho urazit !) odsoudila k nechtěnému zaškatulkování a srovnávání snad každou knih, kde chlap rád je dominantní.....

Takže za mě určitě jo, Itálii miluji a když si chcete odpočinou a přečíst si něco u čeho nemusíte přemýšlet tak doporučuji ;-)

Mely
06.04.2015

Pěkná oddechová knížka. Trochu mi vadila ta podobnost s 50 odstíny. Kdyby autorka vynechala ty části o "potrestání" a víc se zaměřila jen na to obyčejné "svádění", asi by celkový dojem byl lepší. Jinak se mi ale kniha líbila stejně jako všechny z téhle série. Je to prostě oddechové čtení. Nejvíc mě zaujala postava Wolfeho. Ikdyž oba dva hlavní hrdinové byli sympatičtí, na Wolfeho prostě nic nemá, a byla bych docela ráda, kdybych si o nějm ještě početla ;).

Kočičáci
07.03.2015 3 z 5

Tento díl podle mě patřil k těm lepším ze série. I když mi osud Sawyera připadal celkem okopírovaný z 50 odstínů šedi - Christiana Greye, ale co pořád vymýšlet, že?
Tentokrát jsem ji četla s větším odstupem od ostatních dílů - doporučuji dát si pauzu mezi jednotlivými knihami, nebudete tak naštvaní, že je to pořád na jedno brdo.

avalonek
07.03.2015 5 z 5

Dobrý den,asi mam blbou otázku,ale všechny tyto knihy na sebe navazují??Děkuji za odpoved

Michaela91
03.03.2015 4 z 5

Tak tato seríe mě vážně bavila, velmi čtivá a nenudila jsem se ani chvilku

Antoaneta
12.02.2015 4 z 5

I poslední kniha ze série se mi líbila, četla se moc dobře- příjemné oddechové čtení.

Sarka14
10.02.2015 5 z 5

Tenhle díl mě osobně přišel jako jeden z povedenějších. Líbila se mi celá série, ale tady to bylo zase trochu jiné. Možná místy trochu přehnané, ale hezké. Autorka taky až příliš naráží na některé skutečnosti z 50 odstínů. A to nejen v tomto dílu. To si myslím je celkem zbytečné. Ty knihy jsou každá o něčem jiném nejen obsahem ale i stylem a zaměřením. Mě to přišlo spíš rušivé. Ale jako sérii bych to rozhodně doporučovala každému, kdo si chce u knížky odpočinout a třeba i tak trochu snít.

Charlotta30
09.02.2015 4 z 5

Přečetla jsem celou sérií postupně a čtvrtá kniha mi přišla nejslabší. Ovšem i tak je velmi vydařená a přečetla jsem si raz dva. Z celé série se mi líbila II. kniha Manželská past.

hambra1
04.02.2015

Předchozí díly se ještě daly přečíst, ale tenhle jsem odložila a dočítat ho nebudu. Nelíbilo se :-(

Terry11
29.01.2015 1 z 5

Její první kniha Manželská smlouva byla plná vtipných dialogů, taky zápletka ještě nebyla tak předvídatelná. Tohle už nebylo originální ničím. Erotické scény byly na můj vkus už příliš explicitní, problémy hlavních hrdinů naivní až neuvěřitelné, jejich vnitřní monology jak kdybych už četla v jiných knihách a lépe zformulované. Téma traumatizovaného miliardáře už prostě bylo tolikrát zpracované, že ani nemůže přinést něco nového. A tady to ještě měl čtenář naservírované tak, že aby určitý problém opravdu správně pochopil, autorka to několikrát v úvahách svých hrdinů zopakovala. Tohle už nebyl žánr pro ženy, tohle už je téměř pornografická červená knihovna.

trynitrix
28.01.2015 4 z 5

Oooo klasika ,pěkný víkendové čtení dějová osa stejná jako u předchozích ale kážda má své kouzlo i tato zaujala. Jen mě udivuje co se týká Sawyera jak takovej king může bejt zakomplexovanej vím že minulost měl těžkou ale ten konec tak byl na prášky :-D ale líbilo se mi to ohledně Wolfa jak se zachoval to se nestává :-) A Julietta měla své mouchy strašně jsem ji záviděla tu Italii :-D

LucyNej
23.01.2015 5 z 5

Jedním slovem úžasné! Jako všechny ostatní díly!