Manželská smlouva

Manželská smlouva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/bmid_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 4 1385 260

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain , 2012

Jejunka
23.03.2020 5 z 5

Já se pobavila. Líbila se mi Alex, trošku jsem se v ní viděla tím veselím kolem a energii, kterou měla. Konec se dal očekávat, ale přesto příjemné čtení, ale na mě krátké. 5h četby, četlo se to opravdu samo.

Mondaika
23.02.2020 2 z 5

Nic spesl. Cekala jsem vic nez mi ponukla. Jednoduché cteni ke krbu k chladnym větrným obdobím. Dalsi kniha, ktera ma podobnou linku...

ovecka535
20.02.2020 5 z 5

Odpočinkové čtení

Janík511
26.01.2020 5 z 5

Taková sladká jednohubka na jedno nedělní odpoledne u krbu. Časem určitě přečtu i další díly.

Pralinka1910
05.01.2020 4 z 5

Nekomplikovana růžová romantika. Pokud chcete vyčistit hlavu - tak ideální.

MimiNinaFuraha
03.11.2019 4 z 5

Už hooooodně dlouho jsem nečetla něco tak sladkého :) a nemyslím to ve zlém. Knížku jsem přečetla za jedno odpoledne a už na mne čekají další dva díly. Po těch věčných detektivkách je tato romantická četba příjemné zpestření. Je to přeslazené tak moc, že přemýšlím, jestli jsem z toho nedostala dneska cukrovku :) ale čte se to dobře a je to milý příběh plný....vypouklých poklopců a....pssssssst. :)))

ZimníLidé
14.10.2019 4 z 5

Svou dávku cukru jsem dostala :)) Sice čtu jiný žánr, ale občas to chce i pohádku a na světě je hned hezky :))

Ivet1990
04.10.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Bylo to k věci nikde žádné zdlouhavé protahování a člověk se u toho i kolikrát zasmál. Fajn kniha na oddychvé odpoledne

Peetullka
04.09.2019 3 z 5

Takové jedno velké “klišé” :)
Prostě příjemná oddechová jednohubka na odpoledne a musím si říct, že jsem se i dost nasmála.

petraj30
09.08.2019 3 z 5

Nebyl to vyloženě špatný příběh, ale velmi předvídatelný a neoriginální. Velmi se mi líbila Alexa, její hlášky byly super a ten epilog byl také úsměvný. Nebyla jsem z toho sice PAF, ale i tak se velmi pěkně četlo, alespoň člověk zaplní jedno prázdné odpoledne

Izabell
09.08.2019 4 z 5

Příjemné, oddychové prázdninové čtení. Pro pobavení a odreagování to pravé. Děj hezky plyne, čte se snadno a lehce. Špičkování je tak akorát.

Vercutka
07.08.2019 3 z 5

Tak podle mě je to uslintaná červená knihovna, ale pěkně napsaná. Děj ubíhá rychle a několikrát jsem se zasmála. Další díly číst rozhodně nebudu :)

Milla
28.07.2019 5 z 5

Knížka se mi hezky četla. Děj byl předvídatelný, ale to mi nevadí. Těším se na další díly, které si určitě přečtu.

Aracely
10.07.2019 5 z 5

Konečně hlavní hrdinka, která má ,,koule". Samozřejmě obrazně řečeno :-)! Naprosto skvělá oddechová četba, není zde co vytknout. Jak Alexa, tak Ryan byli moc fajn. Alexa si nenechala nic líbit, všechno mu vracela dvojitou měrou, velice jsem se bavila a tentokrát byli oba rovnocennými soupeři. Přečteno za pouhý den. Už se moc těším na další díly!

Pejuška
05.06.2019 5 z 5

Příjemně oddechová knížka, při které člověk vypne a nemusí na nic myslet a jen se nechat kolébat na romantické vlně.

Abnička
26.04.2019 3 z 5

Knihu jsem četla jen z jednoho jediného důvodu. Protože jsem potŕebovala klid, zapomenout se, vypnout a nic neřešit. To kniha svůj účrt splnila ale že bych z ní byla moc odvařená to se říct nedá. Hlavní postavy jaou skvělé i příběh je zajímavý, ikdyž je skoro jako každý druhý. Co mě ovˇsem štvalo byl styl psaní, autorka něco naznačila, co si myslela první postava a v zápětí ta samá myšlenka byla i u druhé postavy. Kdyby byly samostatné kapitoly z pohledu Ona a On bylo by to něco jiného, tohle mi totiž dost vadilo.
Ale jako oddechovka přečtené za 1 večer.

markulka
14.04.2019 3 z 5

Už podle obsahu mi bylo jasné, že kniha bude jedno velké klišé :D Byla jsem na to připravená a nevadilo mi to... Oddechové čtení, u kterého jsem se místy od srdce zasmála. Určitě si přečtu i další díly.

Skalara
22.03.2019 5 z 5

Příjemná a kniha přímo pro odpočinek. Je to čistě romantické, takže pro milovníky romantiky :)

LuciKo
12.03.2019 3 z 5

Příjemná jednohubka :) Chemie mezi ústřední dvojicí byla super, příjemně se to četlo.

Panda-_-
09.03.2019 2 z 5

Trošku (hodně) mi vadily skutečnosti, že to, co si myslel jeden, druhý v podstatě následně zopakoval (reakce muže a ženy bez rozdílu) a taky totálně viditelná dějová linie, kterou jsem uhádla i já.
Jedna hvězdička je za žlutého brouka a druhá za odvedení myšlenek.

sex pro ženy

Jennifer Probst