Manželé odvedle

Manželé odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/bmid_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 4 4988 1474

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door , 2016

kytarka
26.08.2017 5 z 5

Velmi stručný thriller, žádné zbytečné rozepisovani. Knihu jsem si nejdříve nechtěla pořídit z důvodu recenzi. Nakonec jsem si ji koupila a jsem rada ze ji v knihovně mam. Mě se líbila a a vím že si ji v budoucnu někdy přečtu znovu.

Mersiie
25.08.2017 4 z 5

Na knihu jsem před její koupí nečetla žádné recenze a popravě jsem si ani nečetla o čem by kniha měla být - zaujala mě svým názvem.

Kniha mě ale uchvátila. Postavy mě překvapovali každou další stránkou víc a víc. Poslední stránky knihy jsem přečetla jedním dechem a naskakovala mi husí kůže. Opravu povedené dílo, které stojí za přečtení. :)

mrwendor
25.08.2017 4 z 5

A, vrahem je...parádní "psycho" rodinná motanice. Čekáte jak to skončí nebo uz všechno víte? Poslední věta mi vykouzlila úsměv na rtech.

Vikos
24.08.2017 5 z 5

BOŽÍÍÍÍ

Ivuska.09
23.08.2017 3 z 5

Nejsem si jistá, co mám vlastně k této knize napsat. Pro mě je to průměr (dva a půl hvězdičky), čekala jsem něco víc, když rozpoutala takový boom. Četla se dobře, o tom polemizovat nemohu, ale od půlky jsem věděla, jak to bylo. A wau efekt ve mně vyvolaly až poslední tři odstavce - zajímalo by mě, jak to s Anne dopadlo. Přečtení nelituji, ale četla jsem i lepší.

nikola4381
23.08.2017 5 z 5

Knížka se četla sama. Určitě doporučuji. Přečtenou jsem ji měla během dvou dnů na dovolené. Od knihy se nešlo odlepit

AnieAnne
22.08.2017 5 z 5

Jedním slovem ? Wow ! Od začátku do konce vás knížka drží v napětí, jak že to tedy vlastně doopravdy bylo. Takhle mě knížka už dlouho nechytla.

gabriela7982
22.08.2017 4 z 5

Po dlouhé době kniha, která mě opravdu bavila číst a byla jsem zvědavá, jak příběh dopadne. První a poslední třetina knihy mi přišla nejzajímavější. Trochu mi vadilo, že je kniha psaná v er-formě.

Brembelik745
22.08.2017 4 z 5

Dobrá detektivka pro dlouhé zimní večery. Děj plný zvratů, nečekaný závěr. Kapitoly jsou krátké, snadno se čte. Přečetla jsem jí na jeden zátah. Nečekejte u knihy velké napětí...je to spíše oddechovka než thriller či krvák. Určitě ale doporučuji přečíst.

Gejitka
21.08.2017 5 z 5

Skvěle napsaný psychologický román. Zdánlivě jednoduchý příběh Vás stránku po stránce vtáhne do děje. Po malých kouscích jsou v textu odhalovány střípky příběhu, které nakonec vedou k odhalení celé pravdy.

Romžiry
21.08.2017 4 z 5

Jedna z těch knih, co vás nutí číst ... jak to dopadne a kdo to udělal :-) Moc pěkné, doporučuji.

Veroba
19.08.2017 4 z 5

Oddychové, ale zároveň napínavé čtení.

michaela1992
19.08.2017 3 z 5

Jakej jen zaujmout postoj?!
Co do stylu psaní mi ze začátku er forma nesedla, vlastně celkově mi styl nesedl, ALE zvykla jsem si. Pravdou je, že v knize je dost až moc často opakujících se výrazů a neřekla bych, že by se jednalo o autorský záměr.
Napětí tady ale rozhodně nechybí, nudit se nebudete. Já knihu přečetla za 2 dny.
Myslím, že by stála za to komparatistika se Zmizelou, a to ve více bodech.
Ale ten konec?! Jakože co? Mám díky němu tak rozporuplné pocity.. ale třeba zrovna onen konec, vyvolávající tolik pocitů a otázek, autorským záměrem byl.

jankaander
18.08.2017 5 z 5

Kniha se četla dobře.pro mě byla napínavý az do konce a moc se mi líbila.doporučuji

Asyna
17.08.2017 4 z 5

Kniha, do které se člověk snadno začte a nedokáže se od ní odtrhnout. Napínavý příběh se spoustou zvratů.

bara1447
16.08.2017 5 z 5

Hodně čtivá knížka, musela jsem se brzdit, abych jí nepřečetla během prvních dvou dnů dovolené. Příběh byl napínavý až do samého konce, ani chvíli jsem se nenudila a na poslední stránce mi doslova spadla brada. Podle mého názoru povedená knížka, ale chápu, že někdo to může vidět opačně po přečtení jiných známějších detektivek.

veruzz_
16.08.2017 5 z 5

Velmi čtivé od první stránky. Zajímavý příběh plný zvratů a postupného rozuzlení jedné velké záhady. Jak se začtete, tak už nepřestanete...Tyhle knihy můžu.....:-)

tereza8
16.08.2017 5 z 5

Parádní a napínavé od první do poslední stránky! Žádné dlouhé nudné a zbytečné pasáže o ničem, žádná omáčka okolo. Děj jede, je akční a plný zvratů po celou dobu. Donutí vás číst dál a dál, takže jste za chvíli na konci (bohužel). Velice čtivá a zároveň jednoduše napsaná kniha. Nezamotáváte se do hrdinů ani časových linií. Příběh je dobře a zajímavě promyšlený. Knížka mě osobně bavila a mohu ji doporučit.

Fafyna
15.08.2017 2 z 5

Předvídatelné až za hrob. Naprostá ztráta času.

calipsso
15.08.2017 1 z 5

Hrozná splácanina všeho možného. Sci-fi. Věčně se opakující slova mimčo,bodýčko a Cora sem Cora tam...Ja uz si fakt prala,at je to decko mrtve! A hystericka matka k tomu dodala opravdu punc.