Nové Mikulášovy patálie – Sváteční oběd

Druhý díl z třídílné série dosud nevydaných příběhů, které navazují na oblíbené Mikulášovy patálie.

https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58034/nove-mikulasovy-pata-58034.jpg 4.6104

Malý Mikuláš 7.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy

Vydáno: , Albatros (ČR)

Histoires inédites du Petit Nicolas, 2004

Kniha Nové Mikulášovy patálie – Sváteční oběd

iva23
05.06.2020

Některé věty trošku těžkopádné, chybí mi zde lehkost Patálií z r.1973. Až jsem si říkala, že to snad ani nepřekládala stejná paní. Škoda, jinak fajn knížka.

bacouch
15.04.2020

Mikulášovy příhody jsem jako dítě milovala, ale tenhle díl série mě dost zklamal. Ne moc vtipné a často bez pointy.

Venda32
09.02.2020

Stejně jako další knihy o Mikulášovy vtipná a čtivá kniha. Jen mám pocit, že první díl ve mě zanechal tak hluboký dojem, že ostatní, byť jsou opravdu dobré, v mým očích jsou o hvězdičku dolů.

Elulilinka1
05.05.2017

Humorná kniha plná Mikulášových vtípků, legrácek a nedorozumění .

kuba2006
23.10.2016

Víc než pěkná knížka.

Madlenka_Knihy
11.06.2016

Myslela jsem si, že 2.díl bude horší než ten 1., ale to byl nesmysl! Tento díl se mi zdá snad ještě lepší. Nemám slov k tomuto skvostu. Vážně jsem se u ni bavila! U této knihy je super, že příběhy na sebe moc nenavazují (tedy kromě toho, že se přistěhovala rodina Plátkova), protože si mohu vzít jakýkoliv příběh, a přečíst si ho :-) Mimochodem, nezdá se mi, že by byla určena především pro kluky, jak tu někteří píší - věc názorů. Nepřidáte 6. hvězdičku, prosím?

Jusťa
18.04.2015

Je to zábavné a vtipné.

adolf.smid
12.09.2013

Kniha pro kluky , ale zato hrozně zábavná četl jsem ji asi 5x.
I když je to kniha starší v novém vydání každý porozumí jejímu významu.
Já osobně sem četl víc Mikulášů celá série je skvělá a
není v ní žádný slabší kousek.