René Goscinny

francouzská, 1926 - 1977, statistikykoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Asterix - Tajemství kouzelného lektvaru

Asterix - Tajemství kouzelného lektvaru - René Goscinny

Knížka podle stejnojmenného animovaného filmu Cože?! Ve vesnici nepoddajných se zase něco děje! Po jednom nepříjemném pádu ze stromu se Panoramix rozhodne, že je načase ... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře k autorovi (10)

René Goscinny

Přidat komentář
hoesch
01. ledna

Hugo , Dumas , Goscinny a obrázky od Sempeho.

Kuža007
19.11.2018

René Goscinny je pro mě vzor spisovatele komiksů. Narozdíl od amerických autorů vytvořil nový formát komiksů, tzv. evropské komiksy. Hlavně jeho Mikulášovy patálie a Asterix se svým kamarádem Obelixem.

Totojsemja
07.03.2016

Nejlepší a nejpravdivější citát: „Pozor na padající menhiry" :D.

čika
23.07.2015

Mikulasovsku seriu som citala v SJ v skvelom preklade Beaty Panakovej. Sempeho ilustracie su neprekonatelne. Taktiez odporucam ako audionahravky, v SJ aj v ČJ s Mirkom Vladykom. Budes sa smiat, tomu ver!

borknagar
06.12.2014

Stvořitel Asterixe, Mikuláška a také mého oblíbence Luckyho Luka. Nevadí, že mi je přes třicet, jeho příběhy mám stále rád a stále se směji humoru, který měl pan Goscinny více než geniální. Škoda jen, že odešel tak brzy, mohl toho ještě hodně báječného napsat. Ale na druhou stranu i za tak relativně krátký život stvořil nezapomenutelné postavy.

krabat
01.10.2014

Krása paráda chci bejt malej a ve škole jako mikulaš a pod lavicí louskat asterixe ,sakra je me už čtyřicet no nekdo miluje maleho prince ja mikulašovy patalie připomene to každému že jednou byl dítě

IvcaK98
16.03.2014

Asterixova dobrodružství mě neomrzela ani po letech a i když znám každý vtip nazpaměť, pořád se u toho chechtám jak blázen :) Smekám.

tyzik.cejka
08.05.2013

skvělý chlapec chudák že zemřel tak brzičko