Luky110812 Luky110812 komentáře u knih

O hodném méďovi O hodném méďovi Rebecca Dudley

Pěkná kniha pro děti, co se učí zacházet s knihou a zatím textu nerozumí. Jen medvídek má na zadečku za nás bambulku a nikoliv ocásek, tak teď si říkám je to chyba v označení medvěd a nebo přímo v té postavičce?? Ono taková drobnost může některé děti vážně zmást a autisté mají rádi přesnost než něco zavádějícího.

12.04.2024 5 z 5

To byla zákopová válka To byla zákopová válka Jacques Tardi

Syn si četl sám. Forma komiksu je mu blízká, přesto se mu nelíbila. Jenže komu se taková historie líbí že? Podstatné je, že se z ní poučíme a již nebudeme opakovat.

10.04.2024 2 z 5

Písečníci a bludný asteroid Písečníci a bludný asteroid Václav Dvořák

Předčítáno. Kniha se synovi moc líbila. Z děje byl nadšený. Technika a vesmír - to jsou jeho oblíbená témata. Děkujeme už se chystáme na další díl.

04.04.2024 5 z 5

Čerti nejsou Čerti nejsou Zdeněk Svěrák

Předčítáno. Myslím, že se velice povedla. I syna bavila, jen on je teď hodně technický a vesmírný a proto čerti dostávají o jednu hvězdičku méně. Ale za mě je to opravdu pěkné čtení.

26.03.2024 4 z 5

Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost Paul Tobin

Syn četl sám.

24.03.2024 4 z 5

Pohádky s angličtinou Pohádky s angličtinou Danuta Wróbel

Předčítáno a slovíčka procvičena.

17.03.2024 4 z 5

Letní případ Letní případ Josef Quis

Syn četl sám. Opět ho velice bavila.

13.03.2024 5 z 5

Nesedejte na ježka! Nesedejte na ježka! Jiří Žáček

Předčítáno. Vynechané vtipy a řešení v textu. Jinak se mu kniha líbila.

12.03.2024 3 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Josef Quis

Syn přečetl sám. Nikdy by mě nenapadlo, že ho nějaká kniha tolik chytne a začne číst opravdu sám a dočte nejen jednu knihu, ale všechny vydání příběhů o Detektivu Koumesovi. Děkujeme opravdu se mu moc líbila.

02.03.2024 5 z 5

Pohádky o kolečkách a nekonečnu Pohádky o kolečkách a nekonečnu Zuzana Demlová

Společně jsme přečetli se synem. Nejraději měl ty tabulky vzadu s čísly.

29.02.2024 3 z 5

Mikulášovy prázdniny Mikulášovy prázdniny René Goscinny

Můj syn nemá rád, když se autorita muže snižuje a ponižuje. Nedělejme to otcům, ale ani matkám. Synův vzkaz pro nás všechny.

22.02.2024 1 z 5

Zimní případ Zimní případ Josef Quis

Syn četl sám. Je to zázrak, že syn čte a ještě větší, když dokáže číst 5 stránek z takovéto knihy denně. Děkuji za knihu je skvělá a synovi se moc líbila.

14.02.2024 5 z 5

Arma defensiva Arma defensiva Petr Klučina

Syn spíše jen prohlédl, aby měl ponětí jak se dříve kovovýroba používala na zbroj. Ale jak to bývá v dnešní době spíše děti obdivují moderní věci.

12.02.2024 3 z 5

Jesenické pohádky a pověsti Jesenické pohádky a pověsti Miroslav Kubíček

Předčítáno. Pěkná kniha pohádek a historie z Jeseníků. Nejlepší se synovi zdála ta o drakovi, co jedl brambory.

08.02.2024 3 z 5

Jarní případ Jarní případ Josef Quis

Syn přečetl sám. Začalo to komiksem a vznikla láska veliká. Příběh Dostihy se mu líbil nejvíce. Sám dodává, že kniha je velice pěkná celá.

27.01.2024 4 z 5

Pohádkové Jeseníky: Verše pro všechny děti Pohádkové Jeseníky: Verše pro všechny děti Miroslav Kubíček

Předčítáno. Básně syna moc nezajímají. Ale našlo se pár zajímavých básní.

26.01.2024 3 z 5

Simpsonovi - Komiksová zašívárna Simpsonovi - Komiksová zašívárna Matt Groening

Syn přečetl sám. Nejlepší příběh Posel špatných zpráv.

18.01.2024 5 z 5

Ozdobné kovové ploty a mříže Ozdobné kovové ploty a mříže Gleb Zub

Syn pouze prohlížel obrázky. Výborné na seznámení se s ozdobnou kovovýrobou.

16.01.2024

Pohádky z Orlických hor - čtvrtá knížka pohádek a vyprávěnek Pohádky z Orlických hor - čtvrtá knížka pohádek a vyprávěnek Josef Lukášek

Předčítáno. Pohádky z Orlických hor jsou prostě dobré a nezklamou.

11.01.2024 4 z 5

Případy ze staré plechovky Případy ze staré plechovky Josef Quis

Syn si četl sám. Líbí se mi :) a jsou to krátké příběhy. Ne že jich je málo, naopak je jich hodně a vysvětluje všechny případy a chytá zloděje.

08.01.2024 5 z 5