Simpsonovi - Komiksová zašívárna

Simpsonovi - Komiksová zašívárna https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426207/bmid_simpsonovi-komiksova-zasivarna-NhU-426207.jpg 4 14 4

Simpsonovi (komiks) série

Hledáte zábavu? Tak vstupte do Simpsonovského klubu! Stanete se svědky toho, jak se z Homera stane posel špatných zpráv, zažijete otevření muzea zasvěceného životu a skutkům Montgomeryho Burnse, Margina zástěra skončí v umělecké galerii a Bart a Líza budou muset zachránit lidstvo… tím, že se naučí celou historii Itchyho a Scratchyho!

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Crew

Simpsons Comics Clubhouse , 2015

Luky110812
18.01.2024 5 z 5

Syn přečetl sám. Nejlepší příběh Posel špatných zpráv.

Atlantis
18.08.2022 2 z 5

První příběh byl naprosto skvělý. Už jsem se těšil, že jsem zase jednou narazil na povedené Simpsonovi. Ale nope, nic takového. Zbytek je tak nehorázný žvást, že předpokládám, že autoři neviděli jediný díl seriálu. Humor chybí, děj se nedokáže udržet, ale hlavně - postavy se absolutně nechovají tak, jak by měly. Schválně, kdy jste naposledy viděli Barta, jak si listuje knihou o umění a přitom si povídá francouzsky? Bože, tohle je tak hloupé...

Listy
11.07.2022 4 z 5

Příjemně strávený čas. Jen mi v novějších svazcích chybí rejstřík.
Nicméně příběhy měly spád, vtip a zkratkovaly tak akorát na hraně, ted, příjemně, ne jako televizní seriálová podoba.

mot33
17.12.2019 5 z 5

Klasická Simpsonovská bláznivina hlavně Bart jako učitel a Flendrs jako zavislák na počítačových hrách.