Příběhy z devíti světů

Příběhy z devíti světů https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407977/bmid_magnus-chase-pribehy-z-deviti-svetu-g6v-407977.jpg 4 153 28

Bonusový díl k trilogii Magnus Chase a bohové Ásgardu!“ V devíti říších stále není klid. A protože Magnus Chase odjel navštívit sestřenici Annabeth, nezbývá, než aby svou kůži nesli na trh jeho staří známí – odvážná Samirah a její snoubenec Amir, trpaslík Blitzen a elf Hearthstone, drzá Mallory Keenová, lamželezo Nedorost Gunderson, bojovný Týdžej Jefferson a proměnlivá/ý Alex Fierro. Povede se jim pod ochrannou rukou boha Ódina vystopovat hromovládce Thora a znovu oddálit ragnarök, den zkázy?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

9 From the Nine Worlds , 2018

vladimir7517
06.11.2019

Knihy od tohoto autora miluji..ale bohužel u této se mi zdálo že je to jen tahák na peníze. Žádný příběh to nemělo..jen pár kratičkých příběhu. Neříkám že je to špatně napsané...ale dal jsem 250 korun za knížku z které sem absolutně nic neměl.

Cometka
09.10.2019 5 z 5

Moje první knížka autora a přiznám se, že nelituji, že jsem po ní v knihovně sáhla. Bavila mě a představivost jela na plné obrátky. Těším se na další knihy. Doporučuji!

kklepkaa
01.10.2019 2 z 5

Tak předně - je to fakt o ničem...
Jedná se o krátké povídky z devíti světů ve kterých vystupují Magnusovi přátelé. Nijak se nerozvíjí příběh nikoho z vyprávěných a Magnus zde vůbec nevystupuje. Žádnou přidanou hodnotu to nemá a pokládám to de facto za zbytečnost.
Pokud ale máte zbytečnejch pár korun a chcete zavzpomínat na Magnusovu partu, tak je tohle přesně pro vás.

Medasek
14.08.2019 5 z 5

Hezká třešnička na dort. :)

adela3429
21.07.2019 3 z 5

Ricka Riordana mám moc ráda, takže pro mě byla kniha rozhodně povinností. A jak už je u tohoto autora zvykem, bylo to super, docela jsem se u knihy nasmála. Ovšem je to opravdu jen takový malý bonus k sérii, pokud knihu vynecháte, vůbec nic se nestane, protože děj ani postavy nijak nerozvíjí.

luculi
19.06.2019 3 z 5

Pro nadšence tohoto autora nezbytnost a další kousek do sbírky, ale jinak kniha čtenáři mnoho nedá...

JitulHa
25.05.2019 5 z 5

Ve chvíli, kdy vám začne chybět Riordanův osobitý, s nadsázkou si pohrávající styl psaní, je tahle kniha tou pravou jednohubkou na zasycení. Obsahuje děvět nedlouhých povídek, které jednak příjemně zkrátí pomalu ubíhající odpoledne, a jednak opět připomenou, že tenhle autor prostě ví, co dělá!

Ronnie68
18.05.2019 5 z 5

Poměrně útlá kniha, která má své kouzlo .. ostatně jako všechny knihy, které Rick napíše ... opět nezklamala a příjemně mě pobavila ... doporučuji :)

Část díla

2009  89%Zloděj blesku
2011  93%Poslední z bohů
2012  90%Proroctví
2010  88%Moře nestvůr

Kniha Příběhy z devíti světů je v