Magická chvíle

Magická chvíle https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87373/magicka-chvile-87373.jpg 4 27 4

Ryan Swanová je dcerou úspěšného podnikatele v oblasti zábavního průmyslu a v agentuře svého otce se stará o smlouvy s umělci. Teď však má před sebou příležitost stát se producentkou prvního televizního vystoupení slavného eskamotéra a iluzionisty Pierce Atkinse. Záhadný a tajemný kouzelník Pierce okouzlí nejen publikum, ale i Ryan. Ta si však není jistá, jestli jeho láska je natolik skutečná, aby vydržela na celý život, nebo je to také jen iluze, která nakonec zmizí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

This Magic Moment , 1983

ElessaRiverbow
13.12.2023 3 z 5

Fajn kniha na pár večerů. Rychle jsem se začetla a díky tomu, jak pěkně je to napsané, příběh rychle utíkal. Navíc to prostředí magie a kouzelníků bylo skvělé. Jediné, co mě během čtení rušilo, bylo divné dělení odstavců, kdy se v jednom dohromady objevily myšlenky jak Ryan, tak i Pierceho. Bylo to dost matoucí, protože jsem vždycky musela přemýšlet, čí myšlenky to tedy jsou. Celkově ty podivné skoky z jedné postavy na druhou bez změny kapitoly byly matoucí. Jak Ryan, tak i Pierce mi byli sympatičtí a to jiskření mezi nimi bylo úžasné. Trochu mi vadilo, že konec byl tak rychlý, nevadilo by knize přidat nějakých dvacet, třicet stran navíc. Není to žádné wow čtení, ale jako oddychovka k čaji je moc fajn.

~ 3,5/5 ~

olejnice
18.12.2020 3 z 5

Hodne eroticka kniha - obzvlast kdyz si ji vezmete do nemocnice po gynekologicke operaci????

ovpana
21.08.2015

Hezké oddechové počtení.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Krásný romantický příběh,dobře se mi četl.