Mafie po listopadu, aneb, Ryba páchne od hlavy

Mafie po listopadu, aneb, Ryba páchne od hlavy https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22277/bmid_mafie-po-listopadu-aneb-ryba-pachne-w2i-22277.jpg 4 184 29

Mafie série

< 2. díl

Mafie po listopadu se stala největším českým bestsellerem roku 1992 a patří k nejznámějším knihám Frýbové. Dramatická vražda call-girl a její napínavé vyšetřování ukazují na nebezpečné důsledky exploze zločinosti, praní špinavých peněz a hospodářské kriminality po listopadu 89.

Dimas
12.10.2018 5 z 5

Když jsem ji četla poprvé čerstvě vydanou, věřila jsem v nadsázku. Odstup let ukázal, jak naivní pohled to byl...

Jana283
16.08.2018 2 z 5

Kniha se dobře čte (ostatně jako všechny autorčiny knihy), ale kape z ní černobílá nespokojenost s polistopadovým vývojem společnosti. A jelikož jsem v té době taky byla VŠ holka bez koruny, tak vím , že možností než prodat tělo bylo daleko daleko víc. Ale byla to, sakra, práce! A krásný roky!

nycol
06.07.2017 5 z 5

Souhlasím, ryba páchne od hlavy a v knize je hodně pravdy.

Mabie
03.03.2017 odpad!

Za mne nejhorší dílo autorky, kterou sice oceňuji jako dobrou spisovatelku, ale podle mne do příběhů tahá moc politické propagandy. Toto je navíc nastavovaná kaše po knize Mafie po česku. Nelíbilo se mi.

LucieD81
02.08.2016 4 z 5

Kniha volně navazuje na Mafii počesku a je - jako ostatně většina knih této autorky - nadprůměrná. První díl se mi ovšem líbil víc, touto knihou počínaje autorka nadává na polistopadové poměry v míře, která jejím knihám až škodí, ale přesto jsem knihu přečetla ze zájmem a několikrát se k ní už vrátila.

Modrina
20.05.2014 5 z 5

Jako první díl - prostě skvělé.

Lucka Most
27.08.2013 5 z 5

Doporučuji si předtím přečíst Mafii po česku - v Mafii po listopadu pokračuje příběh Baryho bratra

DomYell
07.03.2012 5 z 5

Propracovaný příběh a děj chytne a nepustí. Celkový dojem z knihy bych shrnul asi takto: fantastické.

jprst
30.10.2011 2 z 5

Když byla úspěšná kniha Mafie po česku, proč nenapsat její volné pokračování? Příběh je dobře řemeslně zpracován, ale komu je skutečně určen, to dostatečně vysvětlí doslov autorky a Judr. Jana Pinze v závěru této knihy.

vraždy prostituce pornografie rodinné vztahy pedofilie kriminalita

Kniha Mafie po listopadu, aneb, Ryba páchne od hlavy je v