Madam X

Práca Madam X spočíva v tom, že vychováva a mení drzých, rozmaznaných synov bohatých a mocných mužov na slušných mladých ľudí, ktorí sa vedia vhodne správať v spoločnosti, vtipne konverzovať a majú dosť sebavedomia. Madam X je mimoriadne vzdelaná a kultivovaná žena, ktorá vie, kedy na týchto mladíkov musí byť prísna. No za jej sofistikovaným zovňajškom sa skrýva zlomená žena, duša uväznená medzi nebezpečnou minulosťou, na ktorú si nespomína, a prítomnosťou v uzavretom apartmáne na najvyššom poschodí. Tam žije pod ochranou krásneho Caleba, ktorý tvrdí, že má právo na jej telo aj na jej dušu, lebo ju v minulosti zachránil pred istou smrťou. Caleb opakovane dáva Madam X najavo svoju dominantnosť. Madam X po ňom fyzicky túži, no občas jej naháňa strach. Na jednej strane jej vyhovuje bezpečie v Calebovom strešnom apartmáne, v zlatej klietke, na druhej strane túži po slobode a voľnosti. Madam X však nikdy nepoznala nič okrem stien svojho bytu, a tak sa bojí čokoľvek podniknúť. Až sa raz náhodou dostane von a stretne neznámeho tajomného muža, ktorý by mohol zmeniť celý jej život.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/320651/madam-x-O6O-320651.jpg 3.221

Madam X (1.)

ISBN:978-80-551-5266-0

Kniha Madam X

Ivule_M
26.05.2018

Z této knihy mám smíšené pocity. Chvílemi jsem se kvůli napětí nemohla odtrhnout, místy mě štvaly hlavní postavy. A takový konec jsem nečekala...:-)

TerezaMondeková
02.01.2018

Nevím, co si mám myslet. To, že byla zavřená v jednom bytě skoro pořád..., že byla "jenom na sex" nevím. Já bych si teda upřímně řečeno vybrala Logana. Akorát mi vadí, že na konci to zůstalo takové otevřené. Obálka se mi líbila moc, ale představovala jsem si to jinak. Jsem zvědavá na druhý díl a jak to dopadne.

dorkas
26.12.2017

kniha je písaná dosť mizerným štýlom - nevedela som si naň počas celého čítania zvyknúť, chvíľami úplne o ničom, niektoré pasáže a zmýšľanie Madam X, citové vydieranie aj fyzická manipulácia s jej osobou ma doslova zdvíhali zo stoličky, napriek tomu som knihu dočítala do konca... zmiešané pocity, neviem sa rozhodnúť, či vôbec stojí za to, púšťať sa do čítania druhého dielu. Podľa obálky aj anotácie som čakala niečo VIAC...

lenka5535
23.03.2017

Zo začiatku som mala pochybnosti, či knihu vôbec dočítam. Je naozaj tak zvláštne písaná. Ale asi v polovici sa to rozbehlo a dočítala som jedným dychom. Som zvedavá na pokračovanie.

Paja1974
20.03.2017

Kniha je psana zvlastnim zpusobem.Chvilku mi trvalo tomu prijit na chut.Po precteni tohoto dilu nezbyva nez cekat na druhy dil . Jak vse s Madam X dopadne.

Jasinda Wilder
americká