Agent 6

Agent 6 https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164935/bmid_agent-6-0Ez-164935.jpg 4 380 85

Lev Děmidov série

< 3. díl

Lev Děmidov, hlavní postava kriminálních bestsellerů Dítě číslo 44 a Utajovaný projev, už není členem moskevské tajné policie. Poté co byly jeho žena Raisa a dcery Zoja a Jelena zařazeny do delegace nazvané Mezinárodní mírové turné studentstva a vyslány do Spojených států, však znejistí. A právem: bez možnosti jakkoli zasáhnout sleduje, jak politická mašinerie šedesátých let nemilosrdně zničí jeho rodinu. Lev však není z těch, kdo se s tím smíří. Na vlastní pěst se vydává po stopách člověka, který ví, co se v New Yorku té tragické noci odehrálo. Člověka označovaného jako Agent 6.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Agent 6 , 2011

PeterSchmeichel
09.10.2013 5 z 5

Lepší nebo horší, čert to vem, já jsem hltal každé slovo, tak jako u předchozích dvou dílů. Doufám, že bude Smith ve své práci pokračovat, protože už teď se těším na jeho další knihu (ať už bude hlavní hrdina jakýkoliv).

Eevina
03.10.2013 3 z 5

Stejně skvěle napsaný a úžasný, jenom se v příběhu někde stala chyba, už to prostě není tak dobrý jako Dítě č.44 nebo Utajovaný projev. Knížka stojí za přečtení ale člověk si z ní bohužel na zadek nesedna, jako to bylo u dvou předešlých.

Eliškam
25.09.2013 4 z 5

První třetina knihy velmi svižná, pak se tempo značně zpomalilo. Možná to však byl záměr, protože pak se přenesl do jiné doby a lokace. Mně to úplně nevyhovovalo. Konec trochu patetický.
I přesto, že Dítě 44 bylo podstatně lepší, i tahle knížka stojí za přečtení.

Harinka
17.09.2013 4 z 5

Tak jako Dítě číslo 44 to není, ale Agent 6 určitě stojí za přečtení a je rozhodně lepší než Utajovaný projev.

kam-pak
01.09.2013 4 z 5

Na třetí knihu o Lvu Děmidovovi jsem se těšila a nezklamalala mě. Opět napínavé čtení. Část, odehrávající se v Afganistánu utekla tak rychle, že už jsem se bála, že se nedozvím, kdo že je ten Agent 6 :-)
Není to žádná literatura faktu, ale obrázek o totalitních režimech knížka pomůže udělat.
Doporučuji.