Pokořený svůdce

Pokořený svůdce https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31454/bmid_lessons-in-love-pokoreny-svudce-wo7-31454.jpg 4 221 34

Lessons in Love série

Nechvalně proslulý svůdce vikomt Tristan Carroway před šesti lety svedl půvabnou Georgianu Halleyovou. Což o to, v jeho loži se ocitla celá řada londýnských dam, ale nebohá Georgiana byla pro něj pouhým prostředkem, jak vyhrát sázku! Ze zneuctěné dívky je však nyní sebevědomá mladá dáma, která je odhodlána udělat vše pro to, aby vikomt za svůj čin draze zaplatil. Rozhodne se využít všechny své ženské zbraně a získat Tristanovo srdce a pak odejít. Jen ať si Tristan pozná, jaké to je, žít se zlomeným srdcem! Georgianin plán bohužel brzy vezme za své, protože Tristanův pohled plný vášně v ní opět probudí touhu a ona i tentokrát podlehne jeho kouzlu. A když ji pak Tristan požádá o ruku, není si vůbec jistá, zda to není z jeho strany jenom další úklad. Anebo se jí skutečně podařilo to, co žádné jiné ženě dobýt Tristanovo srdce? Další knihy této autorky najdete v nabídce vydaných titulů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Rake , 2002

moudivlacek
06.10.2016 4 z 5

Velmi osvěžující a vtipný příběh o jedné lásce, velké touze a snaze získat důvěru toho druhého. Už jsem se tak dlouho nepobavila. Určitě velmi brzy sáhnu po dalším díle.

Tynyton
01.06.2016 4 z 5

Čtyři hvězdy, protože je to pěkný román v této kategorii. Musím souhlasit s některými komentáři tady zde, že hlavní trojice hrdinek v této trilogii je trošku přihlouplá, ale co si budeme povídat - děj se odehrává za Napoleonských válek a tak se to trošku očekává. V současné době máme jiné hodnoty. Hlavní hrdinka mi byla mimořádně sympatická. Některé rysy máme možná bohužel, možná bohudík podobné. Tristan vystihuje typického hlavního hrdinu. Nejvíce se mi líbili jejich dialogy ještě ve chvíli, kdy byli ještě na válečné stezce. Kniha moc pěkná, ale příběh o Robertovi (Anglický hrdina) je mnohem lepší :)
A stále nechápu, proč těm knížkám nedávají trošku lepší názvy... takhle to zní spíše jako erotický román.

NiNo
04.04.2016 2 z 5

Dobré je, že se u knihy zasmějete, a zaujmou i některé vedlejší postavy. Tím pochvala končí. Georgina, Evelyna a Lucinda mají dohromady inteligenci houpacího koně - zřejmě to nebyl úmysl autorky, ale všechny tři bychom eufemisticky mohli nazvat modrými punčochami, upřímně pak naivními husičkami, které za největší prohřešky jakých je muž schopen považují neúmyslné postříkání chodců vodou z kaluže nebo neznalost oblíbených květin své vyvolené (a to je jen prolog!!!). A poznámka závěrem: Shakespeara mám ráda, tady ale citáty z jeho děl slouží asi jen ke zmatení nepřítele, protože jejich korelace s dějem je nulová. Zase pár zabitých mozkových buněk.

silvara
10.03.2016 2 z 5

Musím uznat, že se jednalo poměrně dobré, vtipné čtení. Pravda, původní zápletka (vytrestání prostopášníka tím, že jej hlavní hrdinka svede) je mírně řečeno nelogická. Ale vtipné (většinou) slovní přestřelky mezi hrdiny chvílemi nelogický děj zachraňují. Konec mi přišel trochu uspěchaný, nedokončený a tak mi jako čtenáři nebyla odhalena největší záhada knihy - "Dostal Bradshaw loď?"

kacaaba
26.12.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila, odpočinková, vtipná romantika. Už se těším na další díly.

Kamiliana
22.10.2015 4 z 5

Četbu jsem si užila, je to takové nahoru dolů, mnoho intrik ale s vtipem a dobře vystavěné. Ocenila jsem uvedení kapitol verši ze Shakespeara i humorný fakt, že 13. kapitola chybí, neboť si autorka myslí, že postavy mají už i tak dost smůly :-) Dovedu si představit, že se ke knize ještě vrátím. Kdyby šlo, dala bych 4-5*.

havrmoni
12.09.2015 5 z 5

Skvělé,úžasné prostě něco k čemu se určitě budu vracet.

zuzipol
02.04.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších knih které jsem zatím od této autorky četla. Kniha byla velmi čtivá, nechyběl v ní humor, láska i napětí. Těším se na další dva díly :-D

*Pájuše*
17.01.2015 4 z 5

Bavila jsem se vskutku výtečně! Georgiana s Tristanem jsou sympaťáci od pohledu. Tristanovi tetičky byly taky pěkná kvítka, jen co je pravda :-D Jejich intrikaření jsem si užívala. Krásná, odpočinková kniha, při které se rozhodně nudit nebudete ;-)

BlueIvy
02.09.2014 5 z 5

Enoch nie je celkom moja šálka kávy (čaju alebo akéhokoľvek nápoja len chcete), ale pri čítaní Škandálu som sa totálne navnadila na Tristana a Georgie a proste som knihu o nich musela mať a preto musím povedať, že Zvodca je skvelý a faaakt zvodný! Tiež si prosím takého Tristana! Celá séria je veľmi fajnová a špeciálne tejto knihe nemám absolútne čo vytknúť :)

Paithe
25.12.2013 5 z 5

Příjemná kniha se zajímavou zápletkou. Rychle se čte, láska a romantika, ani nevynechá prostor k zasmání. :))) Doporučuji! :)

liletka_a
24.04.2013 4 z 5

Pěkný příběh, Tristan a Georgina mají opravdu zajímavou dějovou linii, která se dobře čte a opravdu vás občas nutí k úsměvu. :D A rozhodně mě navnadila na další dva díly, které si s chutí přečtu. :))

senoritar
07.11.2012 5 z 5

Kniha se moc pěkně čte, je zábavná a milovníci historických románů a této autorky si přijdou na své. Doporučuji.

machrus
24.09.2012 4 z 5

Od této spisovatelky se mi četlo všechno moc pěkně.U konce jsem se zasmála.Opět.Scéna za paravanem i před paravanemt,ale nemohla jsem si pomoci a smála jsem se.

romance historické romance

Suzanne Enoch