Lekce lásky

Lekce lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3929/mid_lekce-lasky-lRF-3929.jpeg 4 303 34

Čtrnáctiletá Prue a její mladší sestra Grace už léta nechodí do školy, protože je jejich přísný a ultrakonzervativní otec vzdělává doma. Když ho ale raní mrtvice a on se náhle octne v nemocnici, neschopný pohybu i řeči, Prue si konečně vyzkouší, jaké to je mít trochu svobody. Ve škole však ke svému překvapení zjistí, že po tolika letech strávených doma se nedokáže přizpůsobit vyučujícím ani spolužákům. Jediný člověk, s kterým může mluvit, je hezký a milý profesor Rax, který na škole učí výtvarnou výchovu. Když mu Prue začne hlídat děti, stane se postupně středem jejího života těch vzácných deset minut, které s ním tráví o samotě, když ji autem vozí domů. Ale nemůže se přece řídit svými utajovanými city nebo snad ano? Strhující portrét zakázaného vztahu od autorky bestsellerů Jacqueline Wilsonové je určený pro starší čtenářky.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Love Lessons , 2004

Wolfinéria
23.07.2015 5 z 5

Zatím asi nejlepší knížka od J.W. , kterou jsem četla :) přečteno ani ne za 5 hodin čtení v kuse :) hlavně jsem si oblíbila, že to bylo v uměleckém prostředí, což je mě osobně velmi blízké :)

Vendula39
08.04.2015 5 z 5

Hezká knížka a dobrá spisovatelka.

Starková
24.01.2015 5 z 5

Jedna z nejkrásnějších knih, co jsem kdy četla.

Ika6
11.01.2015 4 z 5

Hledala jsem v knihovně další knížku od J.W. a když jsem jí našla,měla jsem hroznou radost.
knížka mě mile překvapila.

Sabka123
14.05.2014 5 z 5

Tato kniha patří mezi mé nejlepší. Je to velmi záživné, i když konec trochu smutný, ale očekávala jsem, že to takhle dopadne.

TerezkaV
11.05.2014 2 z 5

Knihy od téhle autorky mě nikdy nebavily.

cass
09.04.2014

Moc pěkný. I když mě fakt dostalo když si Prue nakoupila časopisy a spodní prádlo.

sarekaslukova
06.09.2013 4 z 5

Moje první kniha od Wilsonové. Zajímavé, námět dobrý, napsané tak že se od toho nejde vážně odpoutat, ale přeci jenom se mi to zdálo divný. Kdyby jí bylo více nebo Rexovi míň jak už je tady řečeno určitě by to bylo lepší. Ale i tak pěkný příběh.

Linu
25.08.2013 5 z 5

Krásná, ale malinko nereálná, ale co si budeme namlouvat - stát se může vše.
Kniha se mi krásně četla, měla jsem ji přečtenou za čtyři dny. Na konci malinko smutná. Jinak nádhera........ všem doporučuji.

Verousek
03.06.2012 2 z 5

Tuhle knihu jsem si přečetla hned, jak se objevila v mé knihovně. Po pár dnech jsem ji tam ovšem vrátila...z knihy jsem neměla dobrý pocit. Tato kniha má určitě něco do sebe a je svým způsobem velice zajímavá. Docela mě ale překvapil vztah Prue a jejího učitele. Nemyslím si, že je něco divného na tom, když se dívka zamiluje do svého učitele. Ale aby ten učitel její vztah opětoval? (Myslím opravdovou láskou) Neřeknu ještě tak na vysoké škole, ale aby se zamiloval do dívky, které je 14??

Božnice
02.06.2012 2 z 5

Zajimavá knížka od které jsem nemohla odtrhnout oči dokud jsem ji nepřečetla... Knížka se mi velice líbila. Opravdu doporučuji přečíst:)

oskarina
02.02.2012 5 z 5

Nejvíc úžasná kniha!! Opravdu doporučuji!! :)

kajisek
25.11.2011

tato se mi zdála sice pro starší,mprotože ji četla i má ségra Michaela,které je 16 a aby se odpoutala musela jsem si vykřičet hlasivky

Adelle
19.12.2010 5 z 5

Když jsem byla mladší, přečetla jsem pár knih od Wilsonové. Ovšem tato se musela dostat až do mé knihovny. Ano, je sice určena pro mladší čtenářky, ale i pro mne má důležitou roli.