Láska online

Láska online https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427671/bmid_laska-online-11Y-427671.jpg 4 667 140

Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme. Večer se přihlásit a povídat si s ní mi pomáhalo před vším utéct – jen u ní jsem našel klid. Brzy jsem zjistil, že se ve skutečnosti jmenuje Eden. Uhranula mě od první chvíle, kdy jsme se přes internet spojili. Vypěstoval jsem si na ní závislost. O svých skutečných životech jsme toho navzájem moc nevěděli… a ona na tom nechtěla nic měnit. Anonymita však naši vzájemnou a nezastavitelnou přitažlivost nijak neoslabila. Spíš naopak. Díky ní jsme se tomu druhému otevřeli tak, jak bychom to možná za jiných okolností nedokázali. Eden byla vtipná, inteligentní, nádherná – vše, co jsem od ženy chtěl. Nemohl jsem ji však mít. Smířil jsem se s tím, že mezi námi zůstane vše při starém – dokud jsem nenarazil na informaci, která mě dovedla až k ní. Chopil jsem se šance. A právě tady náš příběh začíná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Love online , 2019

katallinka
16.09.2021 3 z 5

Hooodně přitažené za vlasy a všechno nesmyslně zalité sluncem i poměrně tragické události. Navíc u některých popisů jsem kroutila hlavou. 2,5*

Ála1968
15.09.2021 3 z 5

(SPOILER) Že by si bohatý kluk vzal holku,která předvádí porno online,je dost přitažené za vlasy.Mělo to děj,ale to je asi tak všechno.

Evule114
28.08.2021 5 z 5

Tenhle příběh je velmi lehce napsaný. Opravdu se čte sám. Pro mě to bylo příjemné počtení, nic náročného. Hlavní postavy mi byly od začátku příjemné i ta vzájemná chemie. Naprosto jsem se tomu oddala a i slza ukápla. Za mě určitě přijde vhod, když se chcete odreagovat.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Příjemné,romantické počteníčko.. přečtené během pár hodin...postavy jsem si moc oblíbila..krásný příběh..i slza ukápla..mrzelo mě že už je konec mohla bych to číst pořád dokola
Lišila se od klasiky: balení -vztah-rozchod- usmíření...tím si mě získala nejvíc

ElaMi
23.08.2021 4 z 5

Ďalší dobre spracovaný príbeh od Ward. Také oddychové "počteníčko" po náročnom dni.

petulik330
20.07.2021 3 z 5

Kniha docela dobrá, ale moc mě nenadchla. Místy se mi příběh zdál takový plytký a jednoduchý. Tím neříkám že se nedala číst, jen mohl být příběh v některých pasážích více rozvinutý a postavy propracovanější.

Janka90
13.07.2021 5 z 5

Haha, bylo to trošku jiné než jsem čekala ale dalo se. Příjemné rychlé počtení, opět pro mě bez jiskření.

LilluLong
11.07.2021 4 z 5

Sú knihy ku ktorým ťažko pristupujem, lebo ma neoslovila, buď obal alebo názov ma odrádzajú a tato k tomu patrila, este dobre ze som sa premohla, od začiatku ma vedela zaujať a mozem pre romantikov len doporučiť , za mna 4*

Janulkaxxx
08.07.2021 3 z 5

Az moc jednoduche, neco tomu chybelo ...

Miliamka
09.05.2021 2 z 5

Takový průměr, nenadchne, neurazí.. Všichni jsou vlastně strašně hodní a laskaví a trpěliví, až jsou takoví nijací a nezajímaví. Za týden zapomenu, že jsem to četla. Dvě hvězdy za Ollieho. Od autorky jsou rozhodně lepší knížky.

Haňulilinka
05.05.2021 5 z 5

Tohle je moje první knížka od Penelope Ward a určitě ne poslední. To že má knížka takový konec, jaký má, se dalo čekat, ale přesto mě to moc bavilo. Bylo tam několik zvratů, které jsem vůbec nečekala. U knížky jsem se často usmívala od ucha k uchu. Několikrát jsem i brečela, někdy dojetím, někdy smutkem.

Terez9119
04.05.2021 3 z 5

Bylo to slabé. Asi ve čtvrtině se zamilovali a pak už se měli jen rádi čím dál víc. Ona byla úžasná ale chudá (a jak říkala "s přítěží"), on byl dokonalý a navíc strašně bohatý. A přitom začátek byl slibný. No, dalo se z toho dostat mnohem víc.

knihomolkajesie
29.03.2021

Moderní popelka tak trochu jinak. Nevím, proč, ale téhle autorce nějak nedokážu přijít na chuť. Sice příběh byl jiný než jsem čekala dle názvu a stručného popisu, ale i přesto mi to přišlo tuctové.

Luciee322
21.01.2021

Super oddechovka.

Mufka
10.01.2021 5 z 5

Když jsem viděla název knihy, nevěděla jsem, co přesně si představit, ale příběh mě zaujal, hlavní postavy byly sympatické a zajímavé a vyřešení celého příběhu mě prostě bavilo.

pollyn
07.01.2021 3 z 5

Blbý název i obálka, jako vždy u Wardky :) tentokrát i blbý úvod, ale pak se to závratně rozjelo a zůstalo až do konce :)

LiLinka
06.01.2021 5 z 5

Když jsem knihu začala číst, nenapadlo by mě, jaký příběh se v ní skrývá. Milostných scén popsaných velmi detailně je tam dost, ale hlavní příběh je nečekaně silný. Ryder mi ze začátku nebyl moc sympatický, ale ke konci jsem ho milovala za to, jak se k Eden choval. Sice se takový konec stává téměř jen v pohádkách, ale je to nadějeplné. Jako oddechovku doporučuji.

MarkétaI.
05.12.2020 4 z 5

(SPOILER) Největší plus knihy bylo, že Ryder nebyl žádný děvkař, což se málo kdy vidí a já jsem fakt ráda :)
Oni ten vztah měli tak zalitý sluncem, že jsem doufala aspoň v malý mráček.
Ke knize se sice asi už nebudu vracet, ale je každopádně čtivá a oddechová.

krevetka79
04.12.2020 5 z 5

Opět příjemné oddechové čtení, které v některých chvílích nutí k zamyšlení.
Pohádka alá Pretty Woman, ale nechybí vážné téma.
Za mě super jednohubka :-)

R.E.M.
27.11.2020 2 z 5

Není to žádné veledílo ani v rámci knih tohoto typu. Přečíst se to dalo, i přes velmi nereálné kousky děje. Možná kdyby tam byl humor, mám po přečtení úplně jiné pocity. Trochu mě pobavil jen jeden nápad autorky.