Lady Fuckingham

Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64485/bmid_lady-fuckingham-jT7-64485.jpg 3 2058 416

Slavná krátká erotická novela Lady Fuckingham, jejíž autorství se připisuje irskému spisovateli Oscaru Wildovi, popisuje životní příběh Beatrice, dívky založení spíše nymfomanického. Poprvé navnaděna vyprávěním zvídavé přítelkyně Alice, které se brzkého erotického probuzení dostalo od zmužilého komorníka, Beatrice neváhá a vydává se objevovat erotické taje s Aliciným bratrem Frederickem. Jelikož po ochutnání slastí je pro ni nemožno přestat, postupuje hlouběji a zakusuje potěšení rozmanitého druhu mimo jiné se zúčastňuje orgií tajného Amorózního kroužku, svádí služebné, uzavírá manželství se zhýralým lordem Crim-Conem a nakonec předává své nabyté nepřeberné znalosti dalším nezkušeným.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Dybbuk

Lady Pokingham

ajtynka
23.01.2013 3 z 5

Ze začátku se mi knížka líbila. Dá se říct, že jsem knihou byla nadchlá. Bez servítek a bez přikrášlování napsaná realita. Popisy sexuálních praktik jsou dobře napsané, ale po půlce knihy mi to přišlo již hrubé a dokola se opakuicí. Kniha neměla témeř žádný dej. Hlavní nápln byl neustále se opakující sex.

Nuttelka
06.01.2013 5 z 5

zajímavé čtení :-)

Klaudiana
02.01.2013 2 z 5

Nevím, nevím. Nemohla jsem v tom nají Wildeho. Nemyslím teď tématem, ale jazykem a vůbec stylem. Přesto je možné, že to napsal on. Lidé se mění i jejich styl. Mě to vlastně docela bavilo. Ze začátku. Byla tam erotika a proti tomu nic nemám, vlastně naopak. Ovšem kvůli nedostatku děje mě to postupně začalo nudit. Pak už se to jen opakovalo a opakovalo. Takže jsem to jen dočetla.

Barush
25.12.2012

Když se zamyslím v jaké době byla kniha napsána, je naprosto perfektní ve své lascivnosti a erotice :-)

maryzka
18.11.2012 2 z 5

lehké erotické, lascivní,sexualní čtení pro nespokojence.

Lenka Žofka
14.11.2012 3 z 5

lascivní a zábavná knížka, ve které jsem žádnou velkou hloubku ani nehledala....až si člověk říká, v jak puritánském světě žije :)

trynitrix
29.10.2012 5 z 5

Mno velice zajímavé až dech beroucí knížka i když trochu ehm jako bylo to slovo " lascivní" :-D ,ale zhltla jsem ji hned a myslím že mě chladnou nenechala a určitě jsem nebyla jediná :-D Byla mi kniha ne jednou doporučována a chápu proč a když máte bujnou fantasii tak nějaké věci nebyli vůůůbec špatné :-D

fan_tomas
15.10.2012 4 z 5

No co napsat....prasárna jako Brno :) Jestli se v tý době taky sexovalo, tak to musela být pěkná doba :) Kam se hrabou swingers party :)

AnnaSk
28.08.2012 4 z 5

Upřímně nechápu, co všechny postavy tolik vzrušuje na těch metličkách :-)

Shyrker
27.08.2012 3 z 5

Upřímně jsem se u některých pasáží smál. Přijde mi, že se autor u psaní téhle knihy musel dobře bavit při představě, jak budou někteří čtenáři pobouřeni a to jej motivovalo :-). Jenže je to zbytečně dlouhé a postupně i monotónní - kdyby novela byla alespoň o polovinu kratší, zvýšil bych své hodnocení. Takhle jen 3*.

Eneo
05.08.2012 3 z 5

Co říct? Všechno už asi bylo řečeno.. nicméně mi to trochu Wilda připomíná alespoň stylem, kterým jsou příběhy psány

MesLivres
12.07.2012 4 z 5

Knize 120 dnů Sodomy jsem dala tři hvězdy, a tahle kniha si tu jednu navíc rozhodně zaslouží. Je to porno, ale aspoň ne příliš úchylné:)

Wea
12.07.2012

Četla jsem komentáře na tuto knihu a řekla si že se musím přesvědčit jak se říká na vlastní oči.Přesvědčila jsem se po pár stránkách,opravdu je to prostě porno.Hodnotit knihu nebudu,protože jsem ji odložila nedočtenou.Myslím,že nějaký kloudný děj bych tady hledala asi marně:-)

Senza Jenka
09.07.2012 2 z 5

Rozhodně jsem četla horší - sprostší a hrubší. Tohle bylo svým způsobem naivní a poplatné době vzniku.

Charlie
01.07.2012 2 z 5

Nejpřesnější popis "děje" by se dal vystihnout v následujícím úryvku.

"Všude všichni šoustají,
veřejně i potají.
Jémináčku, jémine,
kdo nešoustá, vyhyne!..."

Myslím, že má Wilde s autorstvím společného tolik, jako vegetarián a maso. Nic proti veganům. Nečetla jsem tolik porno knížek, jako je tahle, takže nemůžu posoudit na kolik je toto dílo zdařilé.

Verousek
13.06.2012 1 z 5

Tak tohle byla ta nejsprostší knížka, co jsem kdy četla a rozhodně nehrozí, že bych někdy měla chuť přečíst si ji znovu :D každopádně docela mě překvapilo, že se spekuluje o tom, že jestli ji opravdu napsal Wilde. Například jsem se doslechla, že jedině v ČR ji ještě vydáváme s Wildem, jako autorem...v ostatních zemích ji prý vydávají za knihu někoho jiného (informace překvapila, nevím, zda je pravdivá...)

Gahanka
07.06.2012 4 z 5

Slouží svému účelu. Zajímavá lechtivá knížka. Příběh se zde ani nedá očekávat

barina
05.06.2012 3 z 5

Porno je to dobré a člověk se v některých pasážích i zasměje, ale ten příběh je tak slabý, že si člověk po přečtení pamatuje jen to, že lady z Fuckinghamu v pauzách mezi souloží občas cestovala kočárem.

JaninkaF
09.05.2012

Chvílemi se mi dělalo tak docela i špatně. Nejsem té povahy, abych si tuto knihu mohla číst stále dokola. Ale chvílemi mě i docela pobavila.

sprnda.a
10.04.2012 5 z 5

Výborná knížka, opravdu mě pobavila a ano je to porno a řekla bych že velmi zdařilé... Už jsem ji četla několikrát, a pořád se u ní musím smát, ikdyž musím uznat, že závěr není zrovna tak zajímavý jako začátek, ale pořád u mě stojí na hodně vysokém místě.