Lady Fuckingham

Obsahuje kromě titulní novely ještě druhou: Rose d´ Amour od Jean des Varreauxe.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/122302/lady-fuckingham-122302.jpg 3.31573

Lady Fuckingham, La Rose d´Amour

Literatura světová, Erotika
Vydáno:, Cesty

ruzer

Oddychová jednohubka, ja som sa bavil. Obohatil som si slovnú zásobu :)

PabloFuentes

Přiznám se, že z toho tak nadšený, jako většina osazenstva zde, nejsem. Nějak jsem od toho očekával víc. Popisy lechtivých scén, originálnější témata. Ve výsledku to bylo docela o ničem a permanentně se to opakovalo. No aspoň mi to přidalo pár nových výrazů do slovníku. Na takové sloveso "vpochvit se" asi jen tak nezapomenu :D

Stani95

Prekvapujici, jak zhyrala spolecnost byla na pocatku 19. stoleti ci jaka existovala bujna fantazie. Nektere i vtipne momenty, nicmene je to ciste pornograficky material :)

evik91

Docela jsem se divila jak je to psané, na svou dobu. Kolik podrobností. ????

sniff13

Čte se dobře a rychle. Bavila mě, ale ke konci už mě unavovaly opakující se výrazy. Myslím že jazyk máme dost bohatý a překladatelé by toho měly využít.

n.ezn.amy
14.12.2018

Dobře napsaná kniha plná zajímavých slovních obratů a přirovnání. Je vidět, že minulá doba nebyla tak prudérní, jak si možná dnes namlouváme. A pokud lze porovnat, tak takhle kniha má grády oproti vyšeptalým a trapným 50 odstínům ....

Trustty
12.12.2018

Lady Fuckingham byla pořádná nymfomanka :)).

DommiP
19.11.2018

Kniha je čtivá a dost lechtivá, moc si nedovedu představit jak bych zrovna tohle dílo popsala u maturity.

Mr.Fox
16.11.2018

Četl jsem kdysi o pár let mladší. Nebudu lhát, dost mě to rajcovalo. A ačkoli jsem se po dotčení cítil vnitřně mravně znechucen a knihy ihned poslal o dům dále, přeci jen sem si je po čase opět zakoupil a zařadil do knihovny. Jednou za čas se k tomu dá vrátit. Zpestřit si četbu trochu jiným soudkem. Svým způsobem se vlastně jedná o skvost svého žánru. To však podle mě nemění nic na tom, že se jedná o odporné smilstvo pro honimíry!!

DomYume
20.10.2018

Knihu jsem četl o večery během učení se na zkoušky a byla to skvělá volba. Člověk zapomene na povinnosti a okusí něco co sice čekal, ale stejně ho to překvapí, nebo spíše zaskočí? Věděl jsem do čeho jdu, ale když jsem si uvědomil, že něco podobného bylo napsáno koncem 19. století, bylo to k neuvěření. "Lechtivá" témata, a zdůrazňuji, že zde jsou uvozovky skutečně obří, jsou zde popsána bravurně a celkový příběh jde místy hodně do pozadí, ale proč ne? V dnešní době jsou velké romány volně k dispozici prakticky všude na internetu a knihkupectvích, stejně tak pornografie ovládá internet. Oscar Wilde dostal skvělý a pobuřující nápad, za který jsem mu v době stresu skutečně děkoval. Spojil "lechtivost" s knihami, což i v dnešní době je pro mnoho lidí zaručený odpočinek a relax.

Martian
11.10.2018

Je docela úsměvné, že v tom někdo hledal něco jiného než prostou pornografii. Je zajímavé vidět, že lidé před 140 lety byli stejní chlípníci jako v dnešní době. Jen mi pořád nějak neštymuje, že by Wild, taková citlivá duše, napsal takovou prasárnu :)

Macicekh
01.10.2018

Noooo, "zajímavé" čtení, ale zhruba po půlce se to začne opakovat a už to ztrácí na "zajímavosti".

lachtan77
25.09.2018

to byl teda mazec. Kniha je jedna velká swingers akce. Doporučuji těm z vás, co rádi čtete večer v posteli. Lituji však těch kdo leží vedle vás :-) Tohle čtení není pro každého

lenkaBajza
22.09.2018

Z obsahu - ačkoliv je to porno, při čtení dokola a dokola téhož prostě začne nudit. Nehledě na to, že druhá čas z pohledu muže má více popisných pasáží, které nejsou prakticky o ničem.
Část první o Lady Fuckingham je živější, čtivější.
Co mne ale nejvíce fascinuje je, že něco takového vzniklo v roce 1880?!
V porovnání s příběhy žijeme nyní v puritánské době.

hermína14
17.09.2018

Vrhla jsem se na ni tenkrát jako na další úlovek od svého oblíbence...chtěla jsem mít přečteno všechno...a musím se přiznat, že ať už ji napsal nebo ne, bez něho bych ji určitě z toho antikvariátu neodnesla:))

petra1394
13.09.2018

No, co k tomu říct :D Ze začátku mě to bavilo, ale ke konci to podle mě přestalo bavit i samotného autora :D Jestli tohle napsal Wilde, tak já jsem čínský bůh hoven. Adios!

AnetaA
12.09.2018

"Přesto, existuje-li na onom světě blaženost, věřím, že to není nic jiného než věčná m*dačka." . do Beatrice jsem se zamilovala. Krásně pervézní příběh. Nic pro moralisty. Bylo mi líto, že je příběh tak krátký.

Česneksmedem
03.09.2018

Moc jsem té mladé anglické údernici fandil. Její výkony předčily i smělé plány naší osmé pětiletky. Jen škoda té buržoazní nemoci.

reader4ever
02.09.2018

Většinou proti brutálním nebo odvážným scénám nic nemám, ale tato kniha prostě nebyla nic pro mě. Beatrice mi přišla nechutná a zvrhlá. Příběh se mi zdál plochý a jsem ráda, že to bylo tak krátké. Po pár stránkách mi při četbě neustále hrálo v hlavě slovo "děvka" a já četla dál jen proto, že jsem čekala, až se Beatrice začne kát, nebo jí někdo napraví.
Jednoduše zklamání - nijaká zápleta, jen porno. Kdybych si sedla k internetu, můžu si pustit to samé i s obrazem a nemusím plýtvat dva dny života.

Jane2016
28.08.2018

Za mě tohle byla paráda. Konečně se někdo nedržel pravidel a napsal knihu, která jasně ukazovala jeho charakter a nitro.
A co jiného by měla knížka dělat než Vás nutit čist dál a dál? :)

valentyna5198
05.08.2018

Jsem mladá čtenářka a většina literatury mě nebavila. Toto dílo mě ale velmi zaujalo. Někdo to může brát jako nechutnosti a zvrhlosti ale je to velmi silný a upřímný příběh. Zjednodušeně napsané porno ale lepší si přečíst tuto knihu, než aby se lidé koukali na internetu na různé nechutnosti. Kniha v sobě skrývá krásu sexu jaký vlastně je. Většina výrazů je možná, jak se říká, až přes čáru ale k tomuto příběhu to patří. Jsem si vědoma, že někteří na toto nemají ,,žaludek" i přes to ostatním tuto knihu doporučuji.

N.I.C.K.
04.08.2018

Ano. Skutečně porno. Chtěl jsem to zkusit, stalo se. Čtení mě bavilo, i když to neni můj šálek čaje. Přesto fajnová oddechovka. Přečtená za dva dny.

makynka911
03.08.2018

Porno. Ale za to kvalitně napsané. Sice se moc často neobjevují normální slova ze slovníku, spíš jen porno výrazy, ale i tak se kniha četla rychle a překvapivě dobře :)

s.macuska
02.08.2018

Jistě, tohle dílo přitahuje, vzrušuje a nutí číst. Ale nic víc nepřináší...

Barbora216
31.07.2018

Mě tahle knížka teda naprosto nadchla. Výborně jsem se pobavila a věděla jsem, do čeho jdu, a že to má být místy docela "za hranicí". Věřím, že pro někoho některé pasáže mohou být dost nepředstavitelné a znechucující, ale já se u knihy moc bavila.

Corso
20.07.2018

Ale hej, ako dokument svojej doby, ako milestone erotickej literatury heeej. Literarne nic moc, skor naivisticke s priamym tahom na branku. Vo svojej dobe malo pobavit, vzrusit, rozvirit verejne vody, polechtat pri tajnom citani. Ale paradoxne (podla mna), v dnesnej internetovej dobe naozaj vulgarneho porna skoro az umelecke. Pri citani som mal divny pocit deja-vu, a potom mi doslo co mi to pripomina, Juliettu, Justinu, de Sade-ho, tie zositove vydania co sa objavili hned po revolucii, ked ceskoslovensko znova objavovalo krasy pokleslej erotiky. To som mal nejakych 15-16 rokov. Najlepsi cas na taketo citanie, ale dnes uz to nemalo ten "NABOJ".
PS: ked sa po treti krat objavil motiv prazdnej volnej miestnosti odkial sa da tajne pozorovat nejake to mecheche, a ked boli uz vsetky otvory hlavnej hrdinky odpanene, ked uz bola strestana bicikom dutkami korbacom asi 15-ta prdel, dalej som to uz len preletel. Vedel by som to lepsie napisat aj ja. :)
PS2: citim sa zahanbene, totiz kazdy orgazmus v knihe bol "burlivy", kazda erekcia "mohutna". :)

kklepkaa
18.07.2018

Nevím co s tím má společného Oscar Wilde, ale je to prostě normální porno a díky tomu, že to nemá 400 stran se to dá i přečíst.
Lituji všechny, kteří mi koukali v době čtení v metru přes rameno...

ivanaa
16.07.2018

dobře napsané

daniska
02.07.2018

Doporučuji. Kniha se mi líbila. Ano je to Porno. Dávám 5 hvězdiček.

Simy
30.06.2018

Asi to nechám bez komentáře