Lady Fuckingham

Obsahuje kromě titulní novely ještě druhou: Rose d´ Amour od Jean des Varreauxe.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122302/lady-fuckingham-122302.jpg 3.21805
Literatura světová, Erotika
Vydáno, Cesty

Lady Fuckingham, La Rose d´Amour

Kniha Lady Fuckingham

Jandýs

Dobře sprosté čtení! Psané porno, zdaleka erotičtější než to na obrazovkách. Nijak mě toto dílo nepohoršovalo a nevím, jestli můžu vytýkat nebo hledat chyby, asi ani nebylo třeba :-D ( to pochopíte, až se začtete :-D ) . S padesáti odstíny šedi se to srovnávat vážně nedá, to je úplně něco jiného :-D , tohle mělo takovou svou surovou reálnou perverzní duši .Takže, pokud máte chuť na neobvyklý žánr , nebo inspiraci na večer s polovičkou , stačí pár řádek :-)))

Afilada

Jazyk je velmi staromódní, je dost obtížné se prokousat. Chtělo by to nový překlad.

LadyMichelle

Četla jsem na doporučení kamarádky, která tuhle knihu doporučuje jako nejperverznější věc, co kdy četla. Musím jí dát za pravdu. Sex jako takový mi v knize nevadil a člověk je zvyklý, že my lidé máme chutě všelijaké :-D Ale co mi vadilo a málem jsem se přesto nepřenesla, byl začátek .... Ti kdo přečetli určitě ví, co tím myslím

JanHrnecek
27. srpnaodpad!

Laciná, ubohá rádoby kontroverze. Betonová zahrada byla proti tomu na Pulitzerovu cenu..

Nikkaa

Hardcore, a wow zároveň, tohle bylo i na mě dost kruté.. Sex a jenom sex...

tittanie

Tak tady u téhle knihy jsem se musela přesvědčit, kdo ji napsal. Opravdu bych od takového autora nečekala takovou knihu a obzvlášť v takové době. No co naši předci byli asi méně puritánští než bychom čekali. No já jsem občas nevěřícně zírala, kroutila hlavou, červenala se a smála se zároveň. Knihu jsem měla do čtenářské výzvy a jsem ráda, že je, protože bych se nedostala k takovým zajímavých knihám.
P.S. porno jsem ještě nečetla

Terrveler

Musím uznat, že pro mě stále daleko přesvědčivější a stokrát lepší/erotičtější verze, než 50 shades. Nelze sice mluvit o astronomickém počinu autora, nicméně jako oddechové čtení to beru.

MarkétaI.

Kdo má zájem o knižní porno, tak toto je ta správná volba. Nevím, co jiného o knize napsat :-D Snad jen - všude jenom sex, sex a sex.

Výpověď
Výpověď