Labyrint: Útěk

Labyrint: Útěk https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180973/bmid_labyrint-utek-Rug-180973.jpg 4 2307 443

Labyrint série

Thomas se probudí ve výtahu a nepamatuje si nic kromě vlastního jména. Vynoří se do světa, kde žije asi šedesát dospívajících chlapců, kteří se naučili přežít v naprosto uzavřeném prostředí. Každých třicet dní se objeví nový chlapec. Původní skupina je už na místě asi dva roky a marně se snaží uniknout labyrintem, který obklopuje jejich životní prostor. Už se vzdávají naděje. Pak se ale objeví dívka v bezvědomí a jejich svět se začne měnit...... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Maze Runner , 2009

hanjana
08.08.2014 5 z 5

Tak za prvé - co je tohle hergotsakra za konec? Děkuji, milý autore, za naprosté zničení. A opravdu se vám povedlo mě donutit si pořídit druhý díl, jo, moc dobře víte, jak si vydělávat.
Přestože se mi do čtení The Maze Runner vůbec nechtělo, byla to jedna z nejlepších knížek, které se mi v tomhle roce dostaly do rukou. Páni.
Labyrint. Už jenom představa knihy odehrávající se v takovém místě zní fantasticky, a když k tomu přidáte pěknou skvadru bláznívých teenagerů a pár zabijáckých bestiií, okořeníte trochou tajemství a záhad, dostanete pořádnou PECKU.
Pět a půl hvězdiček z pěti za parádní nápad, čtivé zpracování a naprosto ničivý konec.

pink_ivy
22.04.2014 4 z 5

“If you ain’t scared, you ain’t human." Nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli se mi to vůbec bude líbit, ale někdy během prvních kapitol mě to totálně pohltilo a já byla napnutá co bude dál. Dá se říct, že jsem jí teda přečetla jedním dechem. Bylo to takové zvláštní, tajemné a mě se první díl fakt hodně líbil. 4*

tyranosaurus
19.11.2013 5 z 5

Ani nemám slov. Co se post-apokalyptických sériií týče (Divergent a Legenda), se mi tahle líbila nejvíc. The Maze Runner vás vtáhne do děje a prostě nevíte, co se stane. Musím se přiznat, že jsem ke konci už odhadla nějaké ty věci, ale rozhodně stojí za přečtení. Určitě má své mouchy (např. omílání stejných věcí dokola - pochopí každý, kdo četl druhý díl), ale jinak se mi děj moc líbil. Doporučuji!