Kúzelná trieda

Kúzelná trieda https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415867/bmid_kuzelna-trieda-P8i-415867.jpg 5 109 15

Kouzelná třída série

Napínavý, bohato ilustrovaný príbeh o triede lapajov, ktorí sa zmenia na najlepšiu triedu na celej škole – jedným slovom, na kúzelnú triedu. Ich pani učiteľka je totiž víla a vie čarovať. Dobrý starý pán učiteľ už na deti nestačí. Chcel by odísť do dôchodku, a tak chce nájsť niekoho, kto by mal jeho žiakov naozaj rád. Raz na dvere kabinetu zaklope veľmi milá mladá dáma, ktorá sa uchádza o miesto učiteľky. Pán učiteľ jej odovzdá svoju triedu a ona tých lapajov zmení na najlepšiu a najmúdrejšiu triedu v celej škole. Bude mať na to rôzne kúzelné metódy… Pôvab knižke dodávajú ilustrácie Drahomíra Trsťana.... celý text

kristeen
14.09.2023 1 z 5

Kniha byla velké zklamání. Navzdory recenzím jsme v ní nenašli nic než plytký příběh, který postrádal napětí a splácal páté přes deváté. I dětem totiž vrtá hlavou, co se třeba dál stalo s panem učitelem, ale v prvé řadě hlavně to, jak je možné, že aniž by došlo k napravení žáků, požívají všech super kouzelných výhod a odměn k tomu. Také není jasné, zda vědomosti skutečně získávají, nebo jen vlivem působení víly. Příběh je z pedagogického, ale i výchovného hlediska zcela postavený na hlavu, a je s podivem, že jej v této podobě vydalo právě nakladatelství Grada.

MilackovaN
03.07.2023 5 z 5

Moje prvňáčky i druháčky kniha naprosto okouzlila. Pokaždé, když jsme ji šli číst, tak se moc těšili na další dobrodružství víly Jasmíny.

KatyM.
10.10.2022 5 z 5

Knihu jsme četla se synem, kniha se mu líbila.

Astridka
06.06.2022 5 z 5

Kniha je super pro malé čtenáře, kteří jsou před přečtení knihy ještě nečtenáři. :D :) :D

Hanamo
16.11.2021 5 z 5

Moc milý a jednoduchý příběh pro malé čtenáře i ještě nečtenáře. Těšíme se na pokračování.

kamibe
26.03.2021 5 z 5

Opravdu milá knížka s milými obrázky. Slyším sousedovic druháčka, jak si žádá další díl. Nedivím se mu a jdu si ho půjčit do knihovny.

lucie6359
22.02.2021

(SPOILER) Dcera je ve 3 třídě a je nadšená knížkou dobře se jí čtou

asperula
13.01.2020 5 z 5

Syn byl moc nadšený. Chodí do druhé třídy a přečetl to skoro jedním dechem. Líbil se mu i druhý díl. Musím si taky přečíst :)

JankaV80
08.12.2019 5 z 5

Této knize pro děti nelze nic vytknout. Krásné ilustrace, velká písmena pro začínající čtenáře a krátké kapitoly, které dítě zvládne úplně v pohodě přečíst. Samotný děj knihy je nápaditý, má spád a na konci je člověku líto, že kniha končí. Mně i synovi se knížka moc líbila a už se moc těšíme na její pokračování.

klarahop
10.04.2019 5 z 5

Skvělá a zábavná knížka pro začínajícího čtenáře.

Optima4
27.02.2019 5 z 5

Četla jsem tuto knihu jako mimočítankovou četbu s dětmi ve škole. Děti byly z knihy naprosto unešené. Objednali jsme tedy další knihu od této skvělé autorky pro děti. Mohu jedině doporučit. Jednoduché a zábavné čtení.

.Knihomolka.
03.06.2017 5 z 5

Kouzelný příběh, pro děti krásné čtení...

Borůvka79
12.04.2017

Můj syn chodí do první třídy a přišel ze ji mají ve skole a chtěl by ji.Tak jsme ji půjčili a precetli moc se líbila a už čteme druhý díl. Moc krásne napsaná i ilustrovana.

LéňaM
22.02.2016 5 z 5

Krásně napsaná a poutavá kniha pro děti. Dcerka která je v druhé třídě, jí přečetla během chvilky a vždy se těšila na další kapitolu.

aninka.b
29.12.2015 5 z 5

Pěkně zpracovaný školní příběh pro děti. Výrazně rozvíjí fantazii díky nové paní učitelce. Vhodný formát i ilustrace. Doporučuji i pro malé čtenáře.