Kůň a jeho chlapec

Kůň a jeho chlapec https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/2271/mid_letopisy-narnie-kun-a-jeho-chlapec-wXh-2271.jpg 4 1837 164

Letopisy Narnie série

Vydejte se společně s hlavním hrdinou Šastou a jeho mluvícím koněm na cestu plnou záhad, nebezpečí, intrik a strachu. Podaří se Šastovi najít vytouženou Narnii?

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Horse and His Boy , 1954

petrisca
22.09.2013 2 z 5

Četla jsem dva díly před tím a tento mě bavil nejméně. Dočetla jsem ho jenom pro to že sem se hrozně nudila :( Zklamalo mě to

puplik
12.09.2013 3 z 5

Jiný příběh i postavy,ale moc hezké :)

Megi67
06.08.2013 4 z 5

Opět skvělá kniha z této série. Opět to byl trošku jiný příběh. Prostě úžasné!!!

Mako123123
01.08.2013 3 z 5

Priemer... ani oc dobré ani moc špatné... kto má rád Narniu bude mať rád i Koňa :D

Cyanine
28.06.2013 5 z 5

Nejlepší ze série.

Phoenix16.cz
06.05.2013 3 z 5

Příběh Koně a jeho chlapce je po Stříbrné židli další převyprávěná pohádka se šťastným koncem, kdy dobro vítězí a zlo je po zásluze potrestáno. I když se tu neustále mluví o Narnii, ke klasickým příběhům z prostředí Narnie to mělo daleko, už jen proto, že chvíli trvá, než se do ní vůbec dostaneme. Hlavní postavy jsou takové nevýrazné, každá má svůj pohnutý osud prvoplánovitý, takže nakonec vlastně ničím nepřekvapí.

DonFilipson
11.04.2013 5 z 5

Naprosto mě uchvátila a četla se jedním dechem :)

Yalka
02.01.2013 5 z 5

Moje nejoblíbenější knížka z Narnie. Vždycky mě rozesměje věta: "A aby mohli v hádání pohodlně pokračovat dál, tak..." Kdo četl, tak ví :-)

Kate.S
02.12.2012 5 z 5

Nejlepší z celé série:) U mě jednoznačně vede.

Filipfifas
18.11.2012

Ani jsem ji nedočetl, jak byla nudná. Dočetl jsem to do půlky a vůbec mě to nebavilo, tak jsem to vzdal.

TessDragon
14.09.2012 5 z 5

Tahle knížka se mi moc líbila,byly tam naši oblíbení hrdinové i když jako dospělí.A Šasta a Brí byly úžasní partáci. ;)

Maica
25.08.2012 4 z 5

Nevím proč, ale je to moje druhá nejoblíbenější kniha ze série i přestože zde nebyly děti Pevesieovy.

Lady_Ef
23.08.2012 3 z 5

Nebyla špatná, ale nebyla ani skvělá. Takový průměr, ale přečtený v rámci série.

shevchenko
17.07.2012 4 z 5

Letopisy jsou většinou pro menší děti, proto se mi to moc nelíbilo.

Selekcaje
07.04.2012 5 z 5

Můj nejoblíbenější ze všech těch dílů :)

reykjavik
07.02.2012 5 z 5

Další skvělý díl z letopisů.
Neobvyklé pouto člověka a koně zasazené do veleúspěšné fantasy knihy.

RouZuše =P
28.11.2011 5 z 5

úúúžasná knížka! ... miluju letopisy Narnie!! =)

JaneTrestry
20.11.2011 5 z 5

Další úžasný příběh, který se mi moc líbil a hodně mě zaujal. Bylo to trochu něco jiného, jiné vyprávění, ale i přesto se mi to moc líbilo. Hlavně jak tak přemýšlím, možná by to mohla být u druhým díle po knize Lev, čarodějnice a skříň, protože je tu jak Edmund a Lucinka, tak i se tu objevuje Zuzana a jsou o něco starší. Jen to prostě mohu doporučit :)

Tripedalia
30.08.2011 5 z 5

Jako malá jsem se touhle knížkou nikdy nemohla prokousat, ale teď.. Super, tu mám prostě ráda, je vtipná a zábavná..=)

MrsFantasia
29.08.2011 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale tahle kniha se mi líbí téměř nejvíc z celé série. Šasta, Brí, Hwin a Aravis jsou úžasné postavy. Kalomer je krásně vytvořená země, chvílemi jsem měla pocit, jako kdyby opravdu existovala.
Příběh byl o něco uvěřitelnější, než ty předchozí, cítila jsem tam větší punc opravdovosti.