Pár stránek navíc

Pár stránek navíc https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454843/bmid_par-stranek-navic-S3b-454843.jpg 4 636 172

Kroniky prachu série

Bonusová kniha pro fanoušky romantického bestselleru! „Nejmilejší Eliso, už je to tady! Vše nejnutnější sbaleno, vše potřebné zařízeno, matka je dokonce spokojená s mým výběrem garderoby. Od středy za týden se vracím zpátky do Londýna.“ Bonusová sbírka epizodních příběhů, dopisů a autorčiných poznámek ke knize Kroniky prachu.... celý text

Literatura světová Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Animants Welt: Ein Buch über Staubchronik , 2019

Bubo19
13.07.2022 4 z 5

Tady tu knihu jsem ani neměla v plánu číst, ale vykoukla na mě v knihovně, a tak jsem ji zkusila. Kniha se četla výborně, prolínají se příběhy vedlejších postav s vysvětlováním autorky, jak ke všemu došla. No a na závěr nechyběla ani kapitola o tom, co se stalo po konci knihy. Příjemná oddechovka.

zsykorova
05.07.2022 5 z 5

Tohle bylo takové pohlazení po duši. Už je to přes rok, co jsem Kroniky prachu četla poprvé a já si ani neuvědomila, jak mi tento příběh chybí. Návrat do tohoto světa pro mě byl radostí, jsem neskutečně ráda, že jsem se k této knížce konečně dostala. Bonusové povídky jsou úžasné a autorčiny poznámky ještě lepší. Kroniky prachu mají speciální místo v mém srdci a já je miluji čím dál víc.

Erika017
05.07.2022 4 z 5

Tato doplňková kniha je velice hezká. Líbí se mi jak po stránce informační, protože se dozvídáme spoustu nových věcí, tak po stránce vzhledové. Celá kniha je doplněná různými ilustracemi, obrázky, dopisy a jinými zajímavými věcmi (je tam i recept na sušenky). Je to příjemné zpestření knihy. Rozhodně doporučuji.
(Ilustrace kreslila sama autorka a musím uznat, že jsou velice povedené.)

Kate3003
07.06.2022 4 z 5

Doplňková kniha se mi líbila víc než samotné Kroniky prachu. Možná je to i tím, že Elisu a rodinu Reedových jsem si oblíbila už v knize a zde je možné se s nimi více seznámit. Líbí se mi jednotlivé dopisy, popisy postav i poznámky autorky. Některým postavám mohlo být věnováno ještě trochu více prostoru, ale celkově to bylo hezké doplnění základního příběhu.

ANDY28
19.05.2022 4 z 5

to byla pěkná písmenka

MarNe
13.05.2022 4 z 5

Skvělý dodatek ke knize Kroniky prachu a pro její fanoušky.
Ale opravdu jen pár stránek textu navíc a mnoho ilustrací.

jitka_dankova
26.04.2022 3 z 5

Jde opravdu jen o pár stránek navíc. Doplnění pro fajnšmekry, připomenutí již psaného. Jediné, co posunulo příběh krapet dál, byla kapitola o usmíření pana Reeda s otcem. Těšila jsem se na nějaké další milé interakce mezi dvěma hlavními postavami, ale ničeho významného jsem se nedočkala. Těch pár stránek mi za koupi knihy až tak nestálo. Kniha mi nic moc navíc nepřinesla, ale chápu, že kdo opravdu velmi obdivuje příběh Kroniky prachu, ten si tam najde to svoje.

dasenka
24.04.2022 3 z 5

Pěkné ilustrace, ale jinak přínos tohoto bonusu jen pro opravdové milovníky knihy Kroniky času…

Doubravka1975
22.04.2022 5 z 5

Úplně úžasná a krásná dodatková knížka ke knize Kroniky prachu.
Moc hezké ilustrace. No, a ten konec.... pro všechny knihomoly úplně boží ️
Doporučuji obě knihy a já osobně bych uvítala kdyby v každé knize, jak je to poděkování, byl takový malý dodatek autora Jak vznikala kniha, název, postavy....takové jako historky ze zákulisí. To by se mi moc líbilo :);)

Knihkupectví? Existuje nějaké větší plýtvání času než kupovat a číst knihy? A knížek se člověk nenají.
To možná ne. Ale se slepicí v ruce, člověk svět nezmění. Slova jsou ostřejší než veškeré meče. Především, pokud je člověk žena a nikdo jí nechce dát meč do ruky

JaninaV.
13.04.2022 5 z 5

Naprosto souhlasím s komántářem od Síma97

Síma97
11.04.2022 4 z 5

Výborný doplněk předešlé knize. Dozvídáme se spoustu nových informací i o vedelejších postavách z první knihy. Velmi mě bavilo číst si o tom jak kniha vznikala a jak se postupně měnily charaktery postav. Byla jsem ráda, že tato knížka byla obohacena i obrázky a různými dopisy. Kdo miloval první díl tak si určitě zamiluje i tento druhý.

Ailee
30.03.2022 5 z 5

Skvělý doplněk ke knize. S doplňkovými příběhy Thomase a Animant jsem se hrozně nasmála:-)

Renike
12.03.2022 5 z 5

Bylo milé dozvědět se víc o dalších postavách, také z perspektivy Thomase a vše co se nevešlo, nebo bylo vynechané v 1. dílu

Szilvia1
11.03.2022 5 z 5

Knížka je pěkně doplněná,a konečně čtenáři už vědí jak knížka vznikla a co se stalo mezi jednotlivými kapitolami,které nebyly ve první části.Pěkný byl konec,kde všechno bylo odpuštěno a zapomenuto.Doporučuji.

Aaloha
09.03.2022 4 z 5

Nejde ani tak o pokračování jako o malý dodatek jak to šlo dál s Animant a Thomasem a taky se dozvíme jak se dostala Elisa ke studiu v době,kdy se mohli vzdělávat jen muži. Hezké ilustrace.

Niu
05.03.2022 4 z 5

Příjemné přiblížení příběhu, dokreslení toho, co se stalo v zákulisí. Líbilo se mi prolínání autorčina vysvětlení k jednotlivým postavám s příběhy vedlejších postav. V závěru je několik stránek věnováno přímo Animant a Thomasovi. Bylo to poklidné čtení před spánkem.

Laf
27.02.2022 4 z 5

Tato kniha dodala celému příběhu další rozměr a doplnila ho o nové informace. A zároveň udělala pěknou tečku za celým dějem. Rozhodně stojí za to si to přečíst a zjistit, jak to bylo dál.

Zumaan
26.02.2022 4 z 5

(SPOILER) Tak to dem obodovat: (SPOILER!!!!!)
Moc fajn nápad- třeba tam dát ty recepty na sušenky, čaje...
Kapitoly s Thomasem a Animant.. krása :)
Animantino budouc. zaměstnání- prostě fakt dobře vymyšleno, líbí se mi, že nesklopila uši a dál bojuje (na druhou str., od ní bych ani nic jiného nečekala)

někdy zdlouhavé části
škoda, že ty dopisy byli napsané jen do čtvrtky (cca) a pak norm. pokračovaly v knize.

Podtrženo, sečteno, mně to vychází na 3,999998677- 4,2 hvězdičky

Indilwen
20.02.2022 4 z 5

Kapitolky s Elisou byly naprosto skvělé a čtivé, stejně tak dopisy.. škoda, že se v podobném duchu nenesla celá tato "dodatková" kniha.

Ronnie68
13.02.2022 4 z 5

Přečteno v jednom mžiku ... nebylo to špatné ... prakticky doplnění prvotního příběhu + i rodina Thomase Reeda ... jo četlo se to dobře ...

pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Lin Rina
německá, 1987
2019  87%Kroniky prachu
2020  85%Pár stránek navíc
2021  72%Limea
2022  74%Kufr z nebe
2024  78%Ztracené vzpomínky

Kniha Pár stránek navíc je v