Království těla a ohně

Království těla a ohně https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492844/bmid_kralovstvi-tela-a-ohne-Lmn-492844.jpg 4 848 142

Je láska silnější než pomsta? Druhý díl bestsellerové fantasy série. Všechno, v co Poppy věřila, je lež – oklamal ji i muž, do kterého se zamilovala. Teď sama netuší, kým bez závoje Panny vlastně je. Ví ale, že pro ni neexistuje větší hrozba než Princ Atlantie. Chce, aby proti němu bojovala, a ona jeho rozkaz ráda uposlechne. Aby našla svého bratra, musí se spojit s nebezpečně svůdným Casteelem Da’Neerem. Je jen otázkou času, než tajemství dvou království vyjdou na světlo. Ale až nebesa začnou krvácet, mohlo by být pozdě.... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

A Kingdom of Flesh and Fire , 2020

zuzak82
24.03.2022 4 z 5

(SPOILER) Jestli v prvním díle byla výrazná milostná linka, tady už jde o plnohodnotný eroticko-romantickou knihu se špetkou fantasty. Více sexu, lásky, nedůvěry i pochybností. Více prostoru pro Kierena (moje oblíbená vedlejší postava). A nadmíra dolíčků, křivých úsměvů a vzdychání. Naopak skoro žádná akce.

lena.o.knihach
24.03.2022 5 z 5

Kde jen mám, pro lásku boží, začít?!

616 stran mi uteklo jako voda a nemohla jsem si přát lepší společnost než Poppy, Casteela (pro lásku boží!), Kierana a další postavy, kterým jsem ihned propadla.

Království těla a ohně začíná přesně tam, kde končí Z krve a popela. Žádný prolog nebo jiné okecávání, autorka šla rovnou k věci. A že to, pro lásku boží, byly ale věci…

Věděla jsem, že je velký problém knihy od Jennifer L. Armentrout odložit, ale tady to byl, pro lásku boží, fakt extrém. Když jsem náhodou nečetla, skoro jsem nemyslela na nic jiného. Pro lásku boží, to se nedalo vydržet.

Jako byl v mých loňských TOP knihách první díl, v těch letošních tam bude ten druhý, o tom vůbec žádná.

Časté (a na nervy jdoucí) opakování slov "pro lásku boží" má svůj důvod.