Zvrhlý král

Zvrhlý král https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505035/bmid_zvrhly-kral-aeL-505035.jpeg 4 689 164

Royal Elite série

Mám jednoduchý plán. Dokončit školu Royal Elite a dostat se na vysněnou univerzitu. Stačí ale jediný pohled od krále školy a celý můj plán shoří na popel. Jediný pohled a zadusí mě. Jediný pohled a vynese můj rozsudek smrti. Jeho první slova promění můj život v nenapravitelný chaos. „Zničím tě.“ Všechno na Aidenu Kingovi je černé. Černá mysl. Černé srdce. Černá duše. Měla jsem držet jazyk za zuby a přetrpět čas, který mi ještě zbýval. Nemlčela jsem. Udělala jsem neodvolatelnou chybu, provokovala jsem krále na jeho trůně. Ďábla v jeho pekle. A nyní za to zaplatím. Je nebezpečné, když vás Aiden King nenávidí. Ale když po vás touží, je to smrtelné. Zvrhlý král je romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé. V Aidenovi žádného hrdinu NENAJDETE. Pokud však toužíte po padouchovi, tak s chutí do toho a vítejte ve světě zvrhlého krále. Tato kniha je součástí trilogie, nejedná se o samostatný román.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red

Deviant King , 2019

Kory98
31.08.2023 4 z 5

Nemám ráda násilí žádného druhu, včetně psychického. Ale tato kniha prostě není jemná, je i plná skrytého zla. Já se takovým knihám vyhýbám. Tak proč mě tato tak uhranula? Přečetla jsem ji za dva večery a hned jsem se pustila do pokračování. Já fakt nemůžu říct, že by se mi líbila, přesto mě pořád překvapovala a nutila číst dál. V tom autorku obdivuji. Plný počet nedám, ale zasáhlo mě to.

DK197
22.08.2023 5 z 5

E-KNIHA: Tohle se opravdu vymyká běžným romantikám. Několik kapitol na začátku knihy jsem dokonce tápala v tom, co to vlastně čtu za příběh a kam to bude směřovat. Ale jako zhypnotizovaná se nemohla odtrhnout. Přestože sexuální scény se dost opakují a nejsou zas tak drsné, jak by mohly, rozhodně rozkoš a bolest i dominance patří do BDSM praktik. Tím pádem celou zvrácenost nezvladatelné přitažlivosti nepochopí rozhodně všichni čtenáři. Figuruje tu i šikana a hrdina rozhodně není klaďas, jak upozorňuje sama autorka na začátku knihy. Doporučila bych to jednoznačně jenom čtenářům, kteří jsou připraveni na to, že tohle fakt není mainstream a vanilka. Je to šílené, je to toxické, ale je to žhavé a je to jiné. Ale pokud souhlasíte s tím, že i zvrhlí lidé mají právo se zamilovat, dejte se do čtení.

mmmisulka.r
21.08.2023 4 z 5

Zvrhly král je příběh z prostředí zbohatlíků, prestižní školy a plný šikany. Je pokřivený a zvrácený. Elsa nastupuje na střední školu Royal Elite a hned první den se stretne se samotným králem Aidenem. "Znicim tě ". A to také postupně dělá... Elsa trpí denodenni teror o všech spolužáků, ale to nejhorší teprve přijde. Stane se pesakem nebo královnou na Aidenove šachovnici? Jakou hru s ní vlastně hraje? Jedno je jisté- pekelnou.
Na jednu stranu jde o jednoduchou temnou romanci, na stranu druhou jde o opravdu zvrácený příběh plný bolesti, dominance a manipalce.
Jednu výtku k pribehu, ale mám. Nelíbilo se mi, jak se Elsa podrobovala. Jak se sice dost prala s tou pravdou, že za veškerou šikanu může právě Aiden, ale přesto ji její vlastní tělo selhavalo na každém kroku. Chemie, ale tady mi to zkrátka úplně nešlo na rozum, alespoň ne hned od začátku. Nepřišlo mi to úplně uvěřitelné.
Oceňuji temné tajemství z obou stran, které nutně potřebuji rozklicovat, jsem fakt hodně zvědavá.
Nicméně příběh jsem slupla jako malinu a hned se jdu vrhnout na další díl, protože konec!
Doporučuji všem, kteří milují příběhy s temnou atmosférou, antihrdiny a nebojí se zvrhlosti ani nátlaku.

Pitbullka
05.08.2023 3 z 5

Tohle bylo zvláštní, prvních 100 stran jsem si říkala, že tohle je strašný a odložím to. Pak mě to nějakým zvláštním způsobem začalo bavit a dočetla jsem to a jsem ráda, jelikož konec dobře nalákal na druhý díl. Ovšem teda popisy sexuálních scén autorky mi přijdou dost opakující se a nijak sexy.

MichaelaS081
28.06.2023 5 z 5

Naprosto skvělá kniha. Nedalo se odtrhnout.

Eva_Skala99
24.06.2023 5 z 5

Naprosto pohlcující kniha. Přečtená za noc. Vysoce návyková, hned jdu po dalším díle. Doporučuji a dávám plný počet hvězdiček.

mazlak
21.06.2023 4 z 5

Hned se vrhám na druhý díl. Jinak takové klidné čtení. Spousta sexu a nezáludný příběh. Určitě by se to dalo o dost zkrátit a na příběhu by to neubralo.

michaela5515
19.06.2023 5 z 5

Hvězdičky jsou především za vedlejší dějovou linku, i když je vlastně středobodem všeho. Aiden je psycho magor a Elsa toho má na talíři tolik, že ji velice láká život podle něj. Podle Kinga. Ale co si budem, je lepší být královna než pěšec.

Ešína
12.06.2023 3 z 5

Já nevím. Pořád nevím co si mám myslet. Každou chvíli jsem měla natkání s knihou skončit, ale pokaždé mě něco táhlo pokračovat. Skoro po celou dobu jsem neměla dobrý pocit ale přesto jsem to dočetla. A ten konec? I když vlastně nechci, musim si přečíst pokračování.
#Hodněsmíšenépocity

Books_by_Dee
08.06.2023 5 z 5

IG: books_by_dee
#spoluprace @knihydobrovsky jsem měla možnost přečíst si tuhle úchylárničku. Už jsem měla dost lochtáníčka a pusinek do vlasů, jak tomu bývá v typických YA romanťárnách. Já už na sobě cítila, že potřebuji víc, ale že moje víc začnu s Rinou Kent , to mě asi nenapadlo. Ale díky bohu za to, tedy díky Dobrovskýmu za to

Zvrhlého krále bylo na bookstagramu hodně a proto jsem taky měla potřebu si ho přečíst a začít s ním tedy tuhle Královskou elitní sérii. Jediné co mě mrzí, že jsem nečetla nejdříve 0 díl, ale já se k němu ještě dostanu. Protože TOHLE - TOHLE je. Já nemám slov.

První 2 kapitoly jsem si říkala - Sakra Andreo, do čeho si se to pustila, tohle je asi moc velkej skok do neznáma. Aiden je prostě hajzl prvního kalibru, jeho chování k Else je šílené, ale přesto všechno jsem mu po malých krůčcích začínala fandit. Elsa mě jako ženská postava hrozně bavila, protože mu nechtěla dát nic zadarmo. Choval se k ní jako blbec, šikanoval ji, ze střední školy ji udělal peklo a pak si myslí, že po něm s radostí skočí. To ego chlapský. Tady jde však holky feminismus stranou a naprosto chápu, že mu nakonec postupně a jistě podléhala. Baví mě všichni kluci z Elitní party a nemůžu se dočkat, až se dostanu k jejich příběhům. Takový Xander a Kim, tam to snad bylo všem jasný ne, že ji chce a jak já se těším až si o nich budu číst. Četlo se to přímo skvěle, miluju ty kratičké věty, kterými Rina tu scénu ještě úžasně dotvoří. Ale Rino, co ten cliffhanger na konci, co my to děláš.

Tohle je na plný počet hvězdiček . Tohle mě změnilo. Už nejsem vanilka

Jidu
03.06.2023 2 z 5

(SPOILER) Jasný, já vím, že v tomto žánru objevujeme jiné hloubky než ty myšlenkové, ale čeho je moc, toho je příliš.

Hlavní hrdinka je vykreslena jako absolutně nezkušená naivka, která neví, co chce. Takže celá ta "dark romace" spočívá v tom, že si odmítá přiznat, že Kinga chce.

King - rádoby drsný kluk, který vlastně, až na jednu scénu, vůbec drsný není.
A pokud čekáte knihu plnou scén, tak vás také zklamu. Je to nudné a SPOILER reálně se spolu postavy vyspí v poslední čtvrtině knihy.

Abych na knihu jen neprskala, tak chválím vedlejší dějovou linku, která mě dost možná donutí přečíst si i další díly, protože to skončilo neskutečně otevřeně a zajímavě. Co se mezi nimi asi tak stalo?

Pevně doufám, že i jejich vztah v dalších dílech dospěje do nějaké úrovně, jakou bych si v jejich věku představovala, a nebo že autorka dostojí svému slovu, že z Kinga se žádný hrdina nevyklube a rozjede to na plné obrátky. V prvním díle se jí to totiž absolutně nepovedlo a musím to hodnotit jako slabší podprůměr.

Závěrem už dodám jen to, že by si King měl dojít na neurologii. Tolik tiků v oku jsem ještě u člověka nezažila.

ves.lucie
01.06.2023 5 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila a je prostě zvráceně skvělá :-) čekám, jak se to rozjede v druhém díle, který jsem začala hned po přečtení prvního a budu vyhlížet ten poslední, protože tam zřejmě nastane to WOW odhalení toho všeho :-)

ciaram
09.05.2023 4 z 5

Čtivé to je, sexu hromada, ale dost se tam věci - řeči - myšlenky - opakují. Příběh se moc dopředu nedere. Chápu, je lepší to roztáhnout na tři díly, ale autorka klidně mohla stránky ubrat a bylo by to akorát.

B18r
08.05.2023 4 z 5

Knížka překvapila. Velice lehce se čte. Jednu hvězdičku beru jen za to, že mi přijde až přehnaně mnohokrát popisováno, jak moc Aidena nemá ráda a jak je zvrácený. Nicméně určitě si pořídím druhý díl.

denniys
07.05.2023 3 z 5

Překvapivě to vůbec nebylo špatné.. ano, kniha je samé klišé, nic moc originálního a čekala jsem, že Aiden bude teda mnohem větší záporák - mohlo to být daleko víc tvrdší, ale přesto se četlo velmi dobře.. pro mě oddechovka

tyna_01
03.05.2023 5 z 5

Tak tohle byla jedna velká jízda! Po přečtení Hejna havranů jsem si myslela, že už se mi víc temného čtení dostat nemůže, to jsem se ale moooc pletla .
Během čtení se ve mne vystřídalo tolik emocí, až to snad není možné, aby se to u jedné knížky dělo.
Elsa je studentkou, jejíž cíl je jediný a jasný - potřebuje dokončit školu Royal Elite, aby se mohla dostat na svoji vysněnou univerzitu. Při nástupu na školu se seznámí s kamarádkou, které se neváhá zastat a nejen díky tomu se dostane do křížku s Aidenem. Bože, co ta si díky němu zkusila,.. Je neskutečný, že u jedné knihy můžete cítit sympatie, za chvíli odpor jako blázen a někdy až nechuť číst dál, protože se bojíte, jak bude kniha pokračovat.
Čtení to rozhodně není pro citlivé povahy, některé konverzace jsem taky četla s přimhouřeným okem, byly chvíle, kdy mi to prostě připadalo moc, Ale zároveň se nemůžu dočkat, jak bude příběh pokračovat, protože jak autorka knihu zakončila,.. To je trápení svých čtenářek .
Miluju to, líbí se mi to, až mne to trochu děsí .

Čtenářka368
02.05.2023 5 z 5

Dark bully romance, která nesedne každému, ale já mám ty antihrdiny prostě v knihách ráda. Typický příběh ze střední školy, hodně žhavá hate love linka (spíš hate) a zvláštní erotické scény. No a ten konec. Rok jsem napjatě čekala na pokračování. A to se mi stane jen u opravdu zajímavé knihy.

Tacovševidí
30.04.2023 2 z 5

Ne tak tohle mi vůbec nesedlo. Nesmyslné chování všech postav, dokazování si jakési moci, erotické scény nijaké. Celé to bylo divné a to mám dark romance ráda.

KajinaH722
30.04.2023 5 z 5

Na venek vás může vzhled knihy odradit,ale uvnitř vás naopak překvapí. Je to návykové, lehce čtivé až se nebudete chtít odtrhnout. Překvapuje mě,jak se mi postava Aidena líbí jak je temný a majetnicky. Zkrátka se nedalo od knihy odtrhnout. Čtu už druhý díl a nemůžu přestat myslet nato,že nevím jak dlouho budu čekat na třetí díl. Vy to někdo?
Nečekala jsem,že mě to tak vtáhne do knihy do které jsem se zamilovala. Víc takových knížek prosím

Paja.92
27.04.2023 5 z 5

Víte, co je na této knize pro mě fascinující?

Štvalo mě tam chování postav a ruku na srdce nedá se říct, že by to plné zvratů, ale knihu jsem prostě nedokázala odložit. Bylo to tak ujeté a čtivé, že jsem ji zhltla na jeden zátah.

Popravdě řečeno této knize jsem se vyhýbala ze dvou důvodů. Prvním důvodem je obálka a druhým, že se to odehrává na střední škole. Ale pak jsem si přečetla varování autorky v úvodu knihy a to ve mně vzbudilo zvědavost.

Nevěřila jsem autorce, že hlavní postavy budou tak deviantní, jak psala. Většinou v těchto knihách jsou zvrácené věci rychle vystřídány jednorožci a duhou, jakmile se do sebe dvě hlavní postavy zamilují, ale tady?
Páni.
Doopravdy je to toxické od začátku až dokonce.

Zároveň však musíte knihu brát s velkým nadhledem, protože chování náctiletých hrdinů a jejich myšlenkové pochody jsou dost fantaskní. Mně to ale nevadilo. Naopak jsem to očekávala, takže mi nedělalo problém přivřít oči.

Jediné, co mě iritovalo, bylo napínání ohledně Elsiny minulosti. Chápu, že autorka chce čtenáře napínat, ale když se během čtení de facto nic nedozvíte, tak to spíš nas*re.

Knihu bych doporučila těm, kteří si chtějí oddechnout od sladkých romanťáren a hledají něco u čeho vypnou.