První oběť

První oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233735/prvni-obet-233735.jpg 4 52 8

Kovac a Lisková série

Prequel ke knize Devátá dívka. První leden může být skvělým dnem. Může být plný naděje a odhodlání, zcela jistě je to ta nejlepší možná chvíle, kdy začít něco nového. Kdy si třeba dát předsevzetí. Jenomže ta holka, ležící v příkopu hned vedle dálnice, už žádnou naději nemá a nikdy už nic nového nezačne... Sam Kovac a Nikki Lisková, detektivové minneapolisského oddělení vražd, mají od první chvíle podezření, že tohle je práce sériového vraha. Aby se mohli pustit po jeho stopě, musí nejprve zjistit to základní – co byla tahle „Novoroční Jane Doe“ zač?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Knižní klub

1st Victim , 2013

Zlatinka.Emilly
28.10.2018 1 z 5

Knihy od Tami Hoag se mi líbí, proto jsem chtěla od ní všechny knížky do své knihovničky. Tuhle jsem nikde nemohla sehnat a nakonec jsem se dozvěděla, že se jedná pouze o 40 stránek, které nevyšly knižně, nýbrž pouze elektronicky. Jde spíš jen o náčrt cca první třetiny knihy Devátá dívka a jen to, co se týká Rose. Podle mne je "kniha" První oběť zcela zbytečná. Je to takový rychlý přejezd od objevení Novoroční Doe k její identifikaci. Nicméně podrobný popis nálezu, průběhu vyšetřování, dojití identifikace a následné odkrytí vraha se uskuteční v knize Devátá dívka. Kdyby si přesto někdo chtěl tyto řádky přečíst, najdete je zde: https://docplayer.cz/3431473-Tami-hoag-prvni-obet.html?fbclid=IwAR02XurDr3FgvQ2su-9GLHeIdpzYPMTDNwHx93RWxk8lni_ZmEbSa5ebxPA#show_full_text

jprst
23.05.2018 3 z 5

Tohle se nepovedlo, v serii Kovac/Lisková asi nejslabší. Ale označil bych to spíše za drobný úlet, jinak serie pokračuje opravdu zajímavě a nadějně.

zuzi.podzim
21.09.2017 5 z 5

tohle me dostalo, ani vlastne nevim proc, protoze to bylo jine?

xxtom
09.11.2016 3 z 5

Poměrně krátká, ale napínavá knížka.

haluz
16.06.2016 3 z 5

takové... neúplné :(

RADOST
06.06.2015 4 z 5

Působivý úvod a vhled do myšlení a jednání vyšetřovatelů i příbuzných obětí. Ráda si přečtu knihy ze série Kovac/Lisková.

Titi
13.02.2015 5 z 5

Tato kraťounká e-kniha je jakýmsi úvodem k Deváté dívce, kterou se chystám číst. Zadarmo si ji můžete stáhnout na buxu: http://data.bux.cz/img/pdf/prvni_obet.pdf
Dvojice Kovac a Lisková mi jsou sympatičtí, autorka píše velice čtivě, a rozhodně se na Devátou dívku těším ještě víc, než kdybych toto nečetla.

mgeisselreiter
28.12.2014 3 z 5

Pozitivní je, že kniha je velmi čtivá. To bohužel ke spkojenosti nestačí, když děj je slabý. Nalezená mrtvá dívka, policisté v podstatě nic nedělají, matka postrádající svou dceru nemůže nic dělat a výsledek detektivky je, že policajti a matka se najdou a oběť je identifikovaná. Počkat: je tu ještě poslední kapitola pro zasmání - odhalení vraha.
Když nemáte co číst a nudíte se, snad knihou nepohrdnete. Pokud máte možnost, vyberte si jinou knihu. 55%, 28.12.2014.

sérioví vrazi

Tami Hoag