Minulá provinění

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na začátku románu slavné americké spisovatelky jsme svědky zločinu natolik brutálního, že jeho výjimečnost ovlivní životy i těch nejotrlejších policistů. Vraždy v rodině Haasových zanechaly ve společnosti nezahladitelnou jizvu, nicméně všichni se shodují, že pachatele, tuláka Karla Dahla, musí stihnout trest. Zdá se, že tomu stojí v cestě jediný člověk: soudkyně Carey Mooreová. Její rozhodnutí nepřipustit jako důkazní materiál Dahlova minulá provinění, tedy výpis z jeho trestního rejstříku, vzbudí všeobecný rozruch a sama soudkyně se ocitne ve vážném nebezpečí. Když ji v garážích u soudní budovy přepadne neznámý útočník, úkolu vyšetřit případ a zároveň ochránit soudkyni před dalším nebezpečím se ujmou dva špičkoví minneapoliští policisté, ostřílený detektiv Sam Kovac a jeho ironická kolegyně Nikki Lisková, jež známe i z předcházejících autorčiných knih Popel popelu a Prach prachu. Zpočátku k celé kauze přistupují vlažně, ale pak Dahl uprchne z vazební věznice a zdánlivě jednoduchý případ se vymkne kontrole… Času je zoufale málo a detektivové procházejí podivným temným světem plným dýmu a klamavých zrcadel; nikdo není takový, jakým se zdá být, neboť každý má na svědomí svá vlastní minulá provinění....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/8492/serie-kovac-liskova-minula-provinen-dKl-8492.jpg 4.453
Série:

Kovac a Lisková (3.)

Orig. název:

Prior bad acts (2006)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Minulá provinění

Přidat komentář
pingu1
06. března

Moje první kniha od této autorky příjemně překvapila. Napínavá, dobře propracovaná, četla se jak víno ... :-)

radus
29. ledna

Kniha mě mile překvapila, byla čtivá a zajímavá. I závěr byl dobře vystupňovaný a překvapivý.

jprst
23.05.2018

Série Kovac/Lisková má stupňující se tendenci, příběh láká k přečtení na jeden zátah, jen ten čas chybí.

Danago
06.07.2017

Třetí kniha série Kovac/Lisková a podle mě nejlepší. Příběh měl spád, byl napínavý a konec byl překvapivý.

Olous1
12.03.2017

knihy od Tami nikdy nezklamou.

Veeris
09.06.2015

Kniha se vyborne cetla, libi se mi, jak je v knizce spousta pasazi o tom, co prave vrah dela, a ne jen detektivove.. praveho vraha haasovych jsem sice odhadla kdyz se zminovalo o tom jak zemrely ty 3 matky, ale nijak mi to nevadi, porad tam byla nejaka moznost ze to on byt nemusi..

xxkouckaxx
11.09.2014

skvěle čtivá

Lusa
29.01.2012

Výborná detektivka, sice jsem Kovaca a Liskovou potkala v této knize poprvé, musím říct, že se mi hned tato detektivní dvojice zalíbila. Samotný příběh je poutavý, napínavý a dechberoucí. Myslím, že od začátku do konce člověk musí přehodnocovat, zda pachatel činu, opravdu čin spáchal a zda by to přeci jenom nemohl být někdo jiný, musím říct, že jsem váhala až do konce a napínavý vzurušíjí konec mě opravdu dostal.


Autor a jeho další knihy

Tami Hoag

Tami Hoag
americká, 1959

všechny knihy autora

Kniha Minulá provinění je:

v Právě čtených1x
v Přečtených72x
v Doporučených6x
v Knihotéce58x
v Chystám se číst33x
v Chci si koupit6x