Kontrakt

Kontrakt https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/bmid_kontrakt-WJG-396669.jpg 4 932 219

Kontrakt série

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Contract , 2016

LenRan
04.03.2019 4 z 5

Nečekala jsem, že na tak ohrané téma, může ještě vzniknout zajímavá kniha, ale tím, že je skoro celá vyprávěna z pohledu hlavního hrdiny, je opravdu zajímavá a čtivá. Nedala jsem plný počet kvůli závěru knihy nebo spíše bonusové kapitole, u které jsem se nudila. Jinak super knížka.

hasič
03.03.2019 5 z 5

Miluji tuto knihu. Vše, kteří si rádi přečtete romantický příběh doporučuji. Líbilo se mi,že kniha je psaná z pohledu chlapa. Líp pak bylo vidět jak se mění. A že to na konci bylo přeslazené ? Ano bylo, ale mě to vůbec nevadilo. kniha je čtivá, humorná a romantiky je tam spousty.

Šunkys

Čtivá kniha. Doporučuji

georginaa
03.03.2019 5 z 5

Je vidět, že i přes odlišné povahy se může stát to, co Katy a Richardovi. ...... velká láska.Líbilo se mi, jak člověk může svým přístupem změnit toho druhého. Naučit se toleranci, poslouchat a přizpůsobit se, v každém vztahu je to velice důležité. Moc vtipně pojaté, krásný příběh.

wvanilka
03.03.2019 5 z 5

Pěkná kniha, ze začátku svižnější a potom dosti zpomalená a konec přeslazený. Přesto se četla skoro sama :) Richard byl zpočátku na ránu pánví, že se choval jako pravý sebestředný blbec a pak se z něho vyklubal slaďouš. Katy byla prostě super holka celou dobu. Knihu vřele doporučuji a těším se, zda od této autorky ještě něco vyjde :)

mirka2558
03.03.2019 4 z 5

knihu som prečítala za dva dni . nevedela som sa od nej odtrhnúť. Oddychová romantika aj keď niekedy až veľmi sladké.

happy19
02.03.2019 2 z 5

Pěkný obal knihy..Jinak se to dalo přežit:-))
...Co dodat,jen souhlasím s většinou,že poslední třetina móc přeslazená..

misak94
01.03.2019 5 z 5

Myslela jsem si, že kniha bude kopírovat námět jiné, kterou jsem již četla a říkala jsem si, že si ji přečtu jen aby se neřeklo na vyplnění času. Ale WOW!! Byla to bomba. Žádná kopie, naprosto originální příběh, rozhodně čtivý, energický a musím uznat že i velice vtipný. Kniha mě chytila hned od začátku a rozhodně patří mezi ty, které vás jen tak nepustí. Prostě musíte číst dál a dál. Opravdu skvělá a přidána novela na závěr má rovněž body k plusu. Absolutní spokojenost a mohu jen doporučit :)

JanaDor
01.03.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila od začátku. Je čtivá, romantická a erotiky je tam trochu až v závěru. A právě ten závěr byl na mě více přeslazený. Jinak moc pěkné, mám ráda, když se chlap pomalu mění z blbce na správňáka.....

dikyna
26.02.2019 5 z 5

Kniha super, začátek byl takový akční a konec už moc sladký. Ale stojí za přečtení, romantiky není nikdy dost ????

Maruš.D
25.02.2019 4 z 5

Ze začátku jsem se naprosto do knihy zamilovala. Hrozně moc mě zaujalo to, že je převážně psaná z pohledu muže. Je vtipná, sarkastická, romantická, plná vášně a prostě boží. Soucítila jsem s Katy, s její plachostí a pak i bojovností. Líbil se mi postupně se rozvíjející nefunkční vztah, který se po malých krůčkách posouval až k lásce a porozumění. Až do doby, kdy přišla zápletka a já byla zklamaná nad neoriginalitou. Do 70% knihy jsem se nesmírně bavila a potom to šlo docela z kopce. Mrzelo mne, že kniha neměla v sobě něco hlubšího. Furt jsem čekala na to bum, které bohužel nepřišlo. Nicméně je to parádní oddechovka u které se pobavíte. Ke knize se pravděpodobě vrátím, protože jak jsem psala 70% knihy byl naprosto boží.

dominishka
24.02.2019 5 z 5

Tato knížka si mě získala již od prvních stánek, především proto, že byla psána z mužského pohledu. Sem tam se objevila krátká kapitola z pohledu Katy. Ano, je to žánr, který se stále opakuje, vztah šéfa se zaměstnankyní ale u této knížky jsem se vážně vůbec nenudila. Snad až na ten příliš přeslazený konec. Každopádně vřele doporučuji!

JitulHa
24.02.2019 4 z 5

Ač by se mohlo zdát, že jde o tuctovou knihu, protože má nejednou zpracovaný námět, opak je pravdou. Příběh je totiž tak dobře napsaný, že to vůbec ničemu nevadí. Všechno to jejich popichování a zpočátku poněkud nemístné Richardovy poznámky vás zkrátka baví a vtáhnou do děje. A když pak z různých maličkostí vypozorujete, že se vztah mezi nimi proměňuje v opravdový, musíte se nad tím prostě usmívat. Nemluvě o bonusovém příběhu, který je do knihy také zařazen - tam už vaše romantická dušička plesá naplno!

helenkan
23.02.2019 4 z 5

Richard byl ze začátku přímo na zabití. :-) Pro mě romantika tak akorát,já se docela bavila. Příběh se mi líbil.

barbara5604
22.02.2019 5 z 5

Tato knížka se mi velmi líbila ..konec,ale už je až moc slaďárna a zbytečně dlouhá..ale jinak super..za 3dny přečteno..

bellass1864
22.02.2019 5 z 5

Tak tahle kniha patří k mezi nejlepší co jsem četla. Zprvu jsem se bála, že bude stejná jako ostatní knihy s tímto tématem, ale byla jsem mile překvapena, že tomu tak nebylo.

Kniha byla velice zajímavá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hltala jsem každé slovo. Líbilo se mi, že to nebylo celé jen o sexu a klišé, líbilo se mi jak se pomalu vztah Richarda a Katy rozvíjel a autorka nikam nespěchala a šlo vidět, že si dala záležet.

Určitě ji doporučuji dál a myslím, že vás kniha nezklame. A vím, že se někdy k ní zase vrátím a přečtu si ji znovu.

prcek19
22.02.2019 3 z 5

Ze začátku sem si říkala zase další kniha na téma šéf a sekretářka, ale postupně se z toho vyvinul vynikající příběh a já se nemohla odtrhnout..ke konci už to bylo zase takové klišé, ale i tak za mě spokojenost

tereza..23
21.02.2019 4 z 5

Hezké početní. Ze začátku trochu neohrabané. Hlavní hrdinové se s knihou vyvíjeli, chvílemi mi ale přišla zbytečně zdlouhavá. Epilog byl ale úžasný! Takového muže by měla mít každá žena doma, epilog by měl být u každé knihy alespoň tak to vidím já ;)

Kukicka
21.02.2019 4 z 5

Než ji našel na pláži to pro mě byla kniha na 5 hvězd. Pak už jen taková slaďárna, že jsem snad takovou ještě nečetla :D. Té už bych max. dala hvězdy 2

marketa4469
20.02.2019 4 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila, a musím říct, že nezklamala, ale úplně nenadchla, jako jiné. Krásně se mi četla asi do 3/4 knihy. Pak už to byla velká romantika :D ale nejspíš už jsem náročnější čtenář :) Každopádně supr oddechovka.

láska pro ženy těhotenství vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley