Kontrakt

Kontrakt https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/bmid_kontrakt-WJG-396669.jpg 4 932 219

Kontrakt série

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Contract , 2016

maruska2906
11.05.2020 5 z 5

Za mě prostě úžasná ❤

Myška43
10.05.2020 5 z 5

Život se skládá z různých okamžiků. Smutných, veselých, dobrých i horších a pak těch skvělých. Všechny pak dohromady tvoří skládačku, a to je váš život. Uchovejte si je všechny, hlavně ty skvělé. Pomůžou vám snést ty ostatní. Příběh není ničím zvláštní, konec předvídatelný, a přesto mě kniha uchvátila. Líbí se mi autorčin styl, vtáhlo mě to do děje a prožívala jsem to s Richardem a Katy společně.

ElaMi
10.05.2020 4 z 5

Druhá kniha od tejto autorky a veľmi sa mi páčila. Stala sa mojou ďalšou obľúbenou spisovateľkou. Páči sa mi ako je kniha písaná, že je tam viac mužských pohľadov, preto sa vieme viac priblížiť k jeho myšlienkam. Príbeh je krásny a dá sa povedať, že aj reálny. Niektoré časti mohli byť viac detailnejšie a tiež som čakala, že na konci s Katy a prácou to skončí inak, ale aj tak som spokojná ako to nakoniec dopadlo. A poviedka bola len čerešnička na torte. Už sa teším na pokračovanie

FairyD.
29.04.2020 5 z 5

Krásna kniha o tom ako sa človek dokáže zmeniť - možno ani nie tak zmeniť celkovo, ale vystúpi na povrch jeho svetlá stránka - keď mu do života vstúpi osudová láska. Ako sa mu zmenia priority a dôležité hodnoty v živote.

mimi55
25.03.2020 2 z 5

Čekala jsem to o dost lepší, druhá polovina byla nuda. Zvláštní, že se tam všichni báli bouřky.

petulkapeta
20.03.2020 5 z 5

Kniha byla úžasná,moc se mi líbilo...a důkaz toho že lásku ma v sobě ukrýty každý

Akireee
14.03.2020 2 z 5

Nooo... Co napsat? První polovina kniha byla vážně super. Děj,, odsejpal,, a já se bavila. Z druhé poloviny už jsem tak nadšená bohužel nebyla. Z arogantního Richarda se stal emoční uzlíček používající v každé druhé větě nějakou připitomělou zdrobnělinu. Dočetla jsem jen, abych si jí mohla odškrtnout...

warca
12.03.2020 2 z 5

Na knihu jsem se vlastně docela těšila. Nápad se mi zamlouval, přestože podobných knih existuje určitě tucet. Jenže přišlo velké zklamání. Prvních několik kapitol mě nudilo k smrti. Pak se příběh maličko rozjel společně s uzavřením kontraktu. Hlavní hrdina až zbytečně hrubý.
A především... nečekají vás žádné vtipné vyostřené rozhovory, žádné zábavné scénky, které téma nabízelo. Autorka pořádně nevyužila svého nápadů.
Propadák.
K dočtení jsem se nudila.
Klišoidní, přeslazené, bez pořádné zápletky.

snowpinkee
18.02.2020 4 z 5

Po téhle knize jsem sáhla prvoplánově jako po odpočinkové knize. Před ní jsem četla emočně náročnou knihu a chtěla jsem vážně něco, kde ten děj bude klidně plynout a bude tam všechno jen ne vypjaté emoční vztahy a situace.
Vzala jsem si "erotický" román. Popravdě nevím proč je tahle kniha zařazena mezi erotické romány, ono té erotiky, mezi náma, moc nebylo. spíše mi to přijde jako romantická kniha. To je ale jen detail. Od začátku kniha příjemně probíhá. Děj je zajímavý, lehce předvídatelný, opět je šablonovitě stejný jako u jiných knih tohoto žánru. Tohle všechno bylo to co jsem chtěla a očekávala. Celá jedna polovina knihy byla jak říkám klasika eroticko-romantická. Ale to co příšlo v druhé polovině? Popravdě jsem si neodpočinula, to vůbec, měla jsem silné emoční prožitky, proplakala jsem mnoho stran a zoufale ale opravdu zoufale potřebuju další díl.
To jak si autorka dokáže hrát s city čtenáře je až neuvěřitelné. Dokázala to co se stává u vážnějších knih, kdy proslzím kus knihy a příjde mi to správně. Opravdu klobouk dolů. Myslela jsem si, že tohle se mi u tohoto žánru nemůže stát a jsem ráda, že jsem byla překvapena. To by mělo být cílem každé knihy. Zaujmout - překvapit -sejmout. Ne nutně v tomto pořadí.
Příběh vypráví o nadřízeném a jeho asistentce, kteří spolu sepíší kontrakt. Myslím, že není třeba něco více k ději psát.

Zomy
10.02.2020 4 z 5

Je to jedno velké klišé. Až mě samotnou udivuje, že se mi to tak moc líbilo :-)

Evaho73
02.02.2020 3 z 5

Odpustite mi moji čitateľský priatelia, som iba človek, ktorý občas celkom rád siahne aj po rozprávkach :-))).
Táto o novodobej popoluške bola pre mňa príjemným relaxom, a ako správna rozprávka mala aj morálne ponaučenie. Keby skončila o niekoľko desiatok strán skôr, odo mňa by mala aj o jednu hviezdu navyše.
Dočítaním príbehu mi prudko stúpla hladina cukru v krvi a musím rýchlo siahnuť po účinnom protilieku. Žeby Remarque ?

Chvilkasnění
16.01.2020 4 z 5

No schválně..kolika lidem by se takový kontrakt líbil? Mě teda jo! :D

rajcatko
10.01.2020 1 z 5

Tak jsem byla ze začátku nadšená, že existuje knižní podoba filmu Návrh. Ten já ráda. Leč bohužel, od poloviny knihy se z toho stala uslzená Esmeralda a to já už nerada. Vlastně jsem byla až překvapená, jak mě rozčiluje rekapitulace všech citů, slz a absolutní proměna drsňáka v estrogenovou slečinku. To už jsem přeskakovala téměř celé odstavce. Závěr knihy a dodatečná povídka pro mě byla naprosté zklamání.

Pralinka1910
09.01.2020 3 z 5

Začátek se mi moc líbil. Asi tak do poloviny knihy. Pak dojde
k naprosto neuvěřitelnému zvratu, kdy se z arogantního, sobeckého a bezohledného Richarda stane uzlíček citů a lásky, a už to není ono. Ale příjemná oddychovka, pokud o tom nechcete moc přemýšlet. A pozor je tam svatba - hodí se do výzvy. Hodně mi připomíná knihu Nesnáším Tě.

Julia848
03.01.2020 5 z 5

Příběh lehce předvídatelný, ale kniha byla napsaná čtivým způsobem. Pro milovníky romantických knih naprosto ideální.

narisa
29.12.2019 5 z 5

Mně se moc líbila. Je to velká oddechovka :). I když ta poslední třetina byla dost natahovaná

evineckY
25.12.2019 4 z 5

Když já zbožňuji ty sladké konce :-)

marianamik
17.11.2019 5 z 5

Super kniha, prečítaná jedným dychom. Pri čítaní sem tam úsmev,sem tam stiahnuté hrdlo a slza v oku. Keby sa dali,tak hviezdičky zdvojnásobím. Doporučujem prečítať.

Martina1988
11.11.2019 3 z 5

Prvá polovica prečítaná doslova jedným dychom, zvyšok som sa nútila dočítať, pretože nie som ten typ, čo by odložil knižku. Zo začiatku mal dej spád, rýchlosť, zápletku, rozuzlenie, všetko išlo akosi tak dobre. Ale potom, potom sa to spustilo ako na horskej dráhe, samé ťuťuli, muťuli a siahodlhé dialógy, kde si hlavní predstavitelia samy sebe potvrdzovali to isté dookola. Akože, nie zlé, ale až moc, moc, moc, moc sladké. Kniha však má čo ponúknuť.

Dela90
10.11.2019 5 z 5

Úžasná kniha. Málokdy se mi stane, že mě knížka doslova pohltí svým obsahem. Dokonalé čtivo, kdy jsem se smála, nebo mi ukápla slza. Za mě moc povedený příběh, jak se z hajzlika stane pan dokonalý. Víc takových příběhů. :-)

láska pro ženy těhotenství vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley