Kontrakt 2

Kontrakt 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446310/bmid_kontrakt-2-IMu-446310.jpg 4 388 86

Kontrakt série

Příběh Richarda a Katy pokračuje a zamotá se tak, jak by nikdo nečekal. Kontrakt se změnil a zdá se, že život už nikdy nebude jako dřív. Richard VanRyan měl všechno. Milující ženu, báječnou rodinu se dvěma úžasnými holčičkami, skvělé přátele i kariéru v reklamním byznysu, v níž vynikal. Láska ho změnila z chladného bezcitného tyrana v láskyplného muže, plného citu a pochopení. „Před ní jsem nebyl nic. S ní, díky ní, jsem našel svůj svět.“ Teď však stojí znovu na osudové křižovatce. Stačila vteřina a dopravní nehoda mu převrátila život doslova vzhůru nohama. Bezstarostný život plný lásky, smíchu a pohody je pryč. Richard ochrnul a jeho postižení ničí nejen jeho, ale život celé rodiny a především jejich vztah s Katy. Jako by se znovu stával tím mužem, jímž býval, a jímž už nikdy nechtěl být. Zvládne Richard dosud největší výzvu svého života? Najdou spolu s Katy opět cestu k sobě a prožijí zase vášnivé chvíle plné erotiky? Odpověď najdete v další knize oblíbené autorky Melanie Moreland, která vypráví o síle lásky a odpuštění i o ceně rodiny, přátelství, humoru a naděje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Amendment , 2019

Gabriela143
12.12.2020 5 z 5

Kontrakt 2 je podľa mňa lepší ako prvý diel. Priestor dostali aj postavy zo série Vested interest.

evineckY
10.12.2020 5 z 5

Jak je důležité mít po ruce skvělé přátelé a rodinu v těžké životní situaci . Ale Richard by potřeboval na zadek za to chování.. i když mi ho bylo líto. Pěkné pokračování.

knihomolkaJani
08.12.2020 5 z 5

Další skvělá kniha, ale možná se mi trochu více líbil první díl. Kontrakt 2 má přednost v tom, že se zde řeší nelehká životní situace - a reakce na ní jsou, dle mého názoru, velice reálně popsané. Doporučuji.. :)

maafa
14.11.2020 3 z 5

Z prvního dílu jsem úplně nejásala, na koupi toho druhého mě nalákala sleva. Ale....ani nevím, jestli bych si to chtěla někdy přečíst znovu. Jedna část knihy, ta dramatická, byla podle mě dobrá, ale pak se to zase zvrtlo, a poslední asi třetina byla růžovější, než asi snesu:). Hlavní hrdinové si tolikrát říkají "miluji tě", že už mi z toho trnuly zuby....A scéna "Santa a elf"....tedy pardon, to už příště ne:)....Tohle je prostě čtení pro velké romantičky, co létají celý den na obláčku, což já už asi úplně nejsem:).Pardon.

michaella03
05.11.2020 4 z 5

Myslím, že zrovna tady pokračování nutné nebylo, ale jinak to bylo dobré, romantika jak má být :).

lusitta05
18.10.2020 4 z 5

No fakt ťažká romantika, ale páčilo sa mi to, chvíľami to bolo dojímavé, trošku sa to ťahalo, ale výsledok pekný.

alzbeta4340
11.10.2020 4 z 5

Hodně emocionální příběh, místy pro hlavního hrdinu až sebemrskačský. Vezmeme-li tento styl za svůj, tak je to vlastně pěkné čtení o zotavování se z vážného úrazu. Líbilo se mi spojení se sérií o BAM, za to dávám o hvězdičku navíc.

Ditules
16.09.2020 3 z 5

Červená knihovna. Jak píší ostatní - vše je zalité sluncem i přes pár mráčků.

LilianaFalcon
13.09.2020 3 z 5

O chlup lepší než první díl.
Zotavování a podlomená psychika tomuhle příběhu slušely. I tak mi to ale přišlo strašně zdlouhavé a brutálně přeslazené. Ale jako vždy, hodnotím v rámci žánru.

astra3
06.09.2020 5 z 5

Pěkné, miloučké, trochu přeslazené. No prostě romantika, jak má být.

domina
06.09.2020 4 z 5

Kniha byla dobrá, ale vadilo mi to velké prolínání se se sérií o BAM. Tam ještě knihy nevyšly a už vlastně víme jak budou dějové linky pokračovat.

Myška43
05.09.2020 5 z 5

Moc jsem se těšila na pokračování a byl to opravdu velmi dojemný příběh. Je hrozné, jak se vám během chvilky obrátí život naruby a kolik námahy, úsilí, potu a slz vás stojí, než jej dostanete zpátky. Prožívala jsem to s Katy a Richardem a držela jim palce. Důležitá je láska, trpělivost, pochopení, podpora přátel, a rodiny, kterou oba měli, a proto se dočkali svého radostného konce.

Anna195
01.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Autorka sa stala mojou srdcovkou po prečítaní Kontraktu a Bentleyho. Takže som bola zvedavá ako bude pokračovať príbeh Richarda a Katy. Tento príbeh je naplnení emóciami.Na začiatku knihy je ich príbeh plný lásky, dozvedáme sa ako si nažívajú spolu so svojimi dvoma deťmi. Všetko sa zdá byť v poriadku až kým sa nestane Richardovi nehoda a stane sa z neho ten starý Richard. Obaja stoja pred ťažkou skúškou. Richarda mi bolo veľmi ľúto a každý sa s niečím takým vyrovnáva po svojom. Aj keď som mala pri čítaní chuť s ním zatriasť aby sa "zobudil".Katy sa stala v tomto príbehu pre mňa veľmi silnou ženou aby všetko zvládla. Veľmi ma potešilo, keď autorka zapojila do príbehu aj chlapcov z BAM veľmi dobré prepojenie. Táto knižka bola pre mňa dosť emocionálna a sem tam som mala aj slzičku. Ale veľmi dobre sa mi čítala ani neviem a bola som na konci knižky. Krásne napísaný epilóg. Musím povedať pre mňa veľmi krásny príbeh.

ovecka535
28.08.2020 5 z 5

Pěkné odpočinkové čtení, velice poutavý příběh, který se četl sám a musel se dočíst bez odložení knihy.

havrmoni
25.08.2020 5 z 5

Nejdříve musím napsat, že mi vadí číst o lidech( postavách), o kterých teprve budu číst. Hlavně Maddox, který ještě nevyšel. No nic, teď k ději. Sladké?? Ano. Ale proč ne, když se dva milují. Jsou tam hezky popsané pocity a situace, které mohou nastat, když se stane nějaké to neštěstí v rodině. Líbilo se mi to a shrnu to Richardovými slovy, protože to bylo to, o co v té knize šlo.
Milující a laskavá žena, domov plný lásky, děti, rodina a přátelé na nichž mi záleželo a kteří mi opláceli stejným. Měl jsem budoucnost.

Pawca33
15.08.2020 5 z 5

Lepši jak prvni díl.Slzy ukaply.Jako jo byla to slaďarna,ale ja to žeru ????

Petriii
12.08.2020 3 z 5

No, co k tomu říct... Kniha nebyla špatná,spisovatelka píše poutavě,ale prostě... Bylo to až moc sladké! Přišlo mně, že hlavní zápletka tam byla rozebrána jen na pár stránkách a jinak neustala vyznání lásky a brek. Nebylo to zlé,ale ani nijak poutavé,za mě prostě za 3 no :)

Ella161
07.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Tuhle sérii mám moc ráda. Autorka píše tak, že Vás to zaujme a nepřestanete číst, dokud nebudete mít knihu dočtenou. Na první příběh jsem už recenzi udělala, takže o tom se už moc zmiňovat nebudu.
Máme tady druhý díl Kontraktu, na něhož jsem čekala opravdu dlouho a měla jsem takovou radost, když jsem si knihu konečně koupila! Moc to nechci srovnávat s prvním dílem, ale ten se mi zdál o malinko lepší. Chtěla bych vytknout začátek knihy. Bylo to tak strašně přeslazený, že jsem málem dostala cukrovku. Furt si říkají, jak se milují, jak jim jejich společnost chybí(Richard jezdí totiž na cesty) a tak různě. Ačkoliv mi vůbec nevadí sladké knihy, kde je i nějaké to klišé, tohle je moc i na mě. Také Richard se bojí, že v budoucnu bude stejný jako kdysi. No pardon, ale kdyby v anotaci nebylo to, co tam je, tak by jsme z tohohle přišli na to, že takový opět bude. Ten začátek je pro mě trochu zklamání, ale pak to nabralo jiný směr a já se do toho s plným očekáváním ponořila. Katy byla velmi statečná. Držela se, snažila se být silná kvůli Richardovi i ostatním. Ovšem pak se stalo nevyhnutelné- všechno to na ní spadlo. Byla naštvaná, na všechny se zlobila a byla nepříjemná. Nechtěla si od ostatních nechat pomoct. Avšak pak se tomu poddala a opět byla pozitivní, nebo se alespoň snažila být pozitivní. Bylo zajímavé číst to, když Richard přicházel k sobě. Můžeme se dočíst co všechno vnímal, jak se snažil probudit. Je to tak i ve skutečnosti? Děje se tohle skutečně lidem v kómatu? To jsou otázky na které neznám odpověď, ale věřím, že to mají podobný jako Richard. Už jsem četla nespočet knih ohledně tohohle stavu. Ale jestli je to pravdu? To se asi nedozvím pokud se v to stavu sama neobjevím. Každopádně se vůbec nedivím Rachardovi, že se choval tak, jak se choval. Mohli by jsme očekávat vůbec jiné chování? Je jasné, že nebude hned pozitivní a milý. Vždyť se mu úplně změnil život! Avšak poté to taky nebylo v pořádku. Byl nevrlý, vybíjel si zlost na ostatních i pesimistický. Ale po jednom zvratu konečně našel chuť bojovat a pak děj krásně plynul. Také musím vyzdvihnout, že se tam vyskytly postavy ze série Vested Interest, kterou jsem sice ještě nečetla, ale chystám se na ní a moc se těším. Hlavně na příběh Maddoxe, tedy Richardovo nejlepšího kamaráda. Ovšem tím, že si tenhle příběh přečtete dřív, než tu sérii, se dozvíte, jak jejich příběh skončí. Ale není to u těhle příběhů jasné? To je přeci hlavní důvod toho, proč to čteme. Sice jsou tam nějaké zvraty, ale s jistotou víme, jak to skončí.
Tímhle bych se chtěla rozloučit se všemi postavami, které mi přirostli k srdci. Ať už je to Laura s Grahamem se svojí vlídností, ochotou či podporu se rozvíjet. Jenna se svými vtípky či vtipnými komentáři. Gracie s Heather, které tomu dodávaly tu správnou rodinnou atmosféru. A nakonec s Richardem a Katy, kteří šli dlouhou cestou za štěstím. Život jim uštědřil několik překážek, ale ani to je nerozdělilo. Tvoří spolu nádherný pár. Krásně se doplňují. Jsou skvělí jako rodiče, kamarádi či rodina. Spolu jsou silnější. Jejich příběh byl neskutečný a já jsem jen ráda, že jsem toho všeho mohla být součástí.

Petra38
07.08.2020 3 z 5

Hned na uvod,kniha me zklamala,verila jsem v poutavejsi pokracovani. Pribehu se musi priznat,ze byla prino naslapnuta dojemnymi sentimentalnimi scenami ale brzy mi to zacalo lezt trochu na nervy, navic to oslovovani celym jmenem jsem uz potom normalne prehlizela. Autorka je moje favoritka ale myslim ze totu uz do ruky nevezmu a doufam ze serie Vested bude dynamictejsi. Po prvnim dile to byl slabsi odvar ale pod tri hnezdy jit nemuzu,to mi sympatie k pribehu nedovoli...

Ivet1990
02.08.2020 4 z 5

Tak druhý díl byl určitě čtivější než ten první.V tomto dílu také vyskytují postavy ze série Vested Interest.

láska rodina

2019  80%Kontrakt