Kontrakt 2

Kontrakt 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446310/bmid_kontrakt-2-IMu-446310.jpg 4 388 86

Kontrakt série

Příběh Richarda a Katy pokračuje a zamotá se tak, jak by nikdo nečekal. Kontrakt se změnil a zdá se, že život už nikdy nebude jako dřív. Richard VanRyan měl všechno. Milující ženu, báječnou rodinu se dvěma úžasnými holčičkami, skvělé přátele i kariéru v reklamním byznysu, v níž vynikal. Láska ho změnila z chladného bezcitného tyrana v láskyplného muže, plného citu a pochopení. „Před ní jsem nebyl nic. S ní, díky ní, jsem našel svůj svět.“ Teď však stojí znovu na osudové křižovatce. Stačila vteřina a dopravní nehoda mu převrátila život doslova vzhůru nohama. Bezstarostný život plný lásky, smíchu a pohody je pryč. Richard ochrnul a jeho postižení ničí nejen jeho, ale život celé rodiny a především jejich vztah s Katy. Jako by se znovu stával tím mužem, jímž býval, a jímž už nikdy nechtěl být. Zvládne Richard dosud největší výzvu svého života? Najdou spolu s Katy opět cestu k sobě a prožijí zase vášnivé chvíle plné erotiky? Odpověď najdete v další knize oblíbené autorky Melanie Moreland, která vypráví o síle lásky a odpuštění i o ceně rodiny, přátelství, humoru a naděje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Amendment , 2019

uzivatel1061
07.03.2022 4 z 5

Daleko lépe napsané než první díl. Hlubší myšlenka a přiznávám, dvakrát jsem měla na krajíčku. Určitě stojí za přečtení, pokud jste se prokousali jedničkou. Trošku mě mátl příběh s klukama z BAM, protože k jejich knížkám jsem se zatím nedostala. To je však jediné, co bych tomu vytkla.

Nuttelka
23.02.2022 5 z 5

Až na pár drobností jsem si pokračování Richarda s Katy moc užila. Místy moc přeslazené, až se mi kroutily prsty u nohou, hlavně jejich častá oslovení "miláčku, zlatíčko", nevím, prostě se mi to k Richardovi nehodí :-))) Většinu děje hodně dojemné, četla jsem se slzami v očích, jak mi bylo Richarda líto... No a úžasní kluci z BAM, úplně mi to navnadilo na jejich příběhy, těším se na ně a hlavně na Maddoxe. Malá Gracie byla úžasná, malá čiperka, která svého taťku naprosto zbožňuje...

wielka
07.02.2022 3 z 5

Po prvej casti, s ktorou som sa trochu trapila a nevedela som sa dockat konca, som hned zacala s druhou castou. Tato cast bola pre mna citatelnejsia a rychlejsie to ubiehalo. Napriek tomu nemozem dat plny pocet hviezdiciek, lebo to bolo az prilis presladene no a epilog bol uz uplne ako karamel.
Seria BAM je ovela lepsia a ked uz ju spominam, KONTRAKT 2 JE DEJOVO ZASADENY AZ PO REIDOVI.

Artep071
30.01.2022 5 z 5

juuuuuu
další pokračování společného života Richarda a Katy .... bylo to sladký i vtipný a vášnivý a taky i moc smutný a na konec zase moc pěkný ..juuuu ..dyť o tom to je chytnout do ruk fajn příběh ... usmívat se při něm jak měsíček na hnoji ... poplakat si ...a pak se zase vrátit k tomu culení ....a ....šťastně až na věky?? no jasněěěěě :)) to chceme že???
moc fajn pohádkový počteníčko a těším se na ostatní : šílenýho Maxe , velkýho Aidna, Bentleyho , Rieda a další jenž se v příběhu představili a těm našim cukrouškům tak moc pomohli...

Jita160
28.12.2021 5 z 5

Vážně 2. Díl byl bezvadný.
Štěstí si člověk musí hlídat protože nikdy nevíte co se vám může stát.
Richard měl vše.... Ale záhy přišla nehoda a zhroutil se mu celý svět. Může láska překonat těžké trauma? Jasně že jooooo!!!
Katy prokázala jakou úžasnou a oddanou ženou pro Richarda je. Nic ji nezastavilo v tom aby o společné štěstí a rodinu nepřišly.

Ana72154
17.10.2021 5 z 5

Oproti prvnímu dílu, u kterého jsem byla celkem zklamaná, mě pokračování mile překvapilo. Nevím jestli je to tím, že má o 100 stran méně nebo že je to jiné- dojemné...

DUNIKO
04.09.2021 5 z 5

Já nemám slov!!!Od tý hrozný nehody jsem knížku probrečela až do konce.Richard se choval jako debil ale tak by se choval každý bylo mu krutě ublíženo,cítil se poníženě a neschopně,Katy byla úžasná a neskutečně trpělivá ale co mě úplně odrovnalo byla malá Gracie jak položila tátovi při čtení pohádky ručku na koleno ve snaze být mu co nejblíže protože blíž ji táta nepustil ,to z hlavy dlouho nedostanu, naštěstí přišli kámoši z Toronta a všechno to šlo správným směrem️️️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Evaho73
26.08.2021 2 z 5

Nezdielam všeobecné nadšenie. Osobne sa mi nepáči, keď autori chcú ťažiť z predchádzajúceho úspechu a čitateľský oblúbené postavy hádžu do pomyselnej práčky, aby ich poriadne vymáchali a vrátili ich tam, kde boli na začiatku. Presne taký pocit som mala po prečítaní. Dokonca mi to pokazilo dojem aj z predošleho príbehu...

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Naprosto boží...přečetla jsem jedním dechem...první díl jsem četla snad stokrát a u tohohle to asi bude stejné ️ Celou dobu tekly slzy proudem...ať už smutkem a nebo štěstím...totálně emocionální příběh

lihate
28.06.2021 5 z 5

„Řekněte nahlas, co cítíte. Pravda sice někdy bolí, ale je správná. Nikdo vám neumí číst v hlavě, proto se musíte vyjadřovat jasně.“

Tohle byla síla. Stačí vteřina a svět se přestane točit. Autorka popsala celou situaci tak živě, že nevěřím, že to někdo zvládl přečíst bez slz. S Katy prostě musíte cítit, vědět, jakou momentálně prožívá bolest, jak panikaří, pomalu šílí a její situace nemá na dlouho žádné pozitivní východisko. Hrozně se mi tam líbila role Maddoxe, knihu o něm jsem ještě nečetla, ale hrozně se na to těším. Maddox je muž s velkým M a dojalo mě, jak se k ní choval. Ostatně jako i ostatní kluci z BAM a kolegové z firmy. V kapitolách, které vyprávěl Richard bylo citelné, jak se cítí, že prožívá všechny své úzkosti a strachy a přesto netuší, co dělat. Moc hezký příběh.

"Musíš přestat žít v takové budoucnosti, o níž si myslíš, že nastane, a myslet na to, co je tady a teď, a tu budoucnost změnit."

helenkan
21.06.2021 4 z 5

Stačí chvilka a hned je život vzhůru nohama. Naštěstí měl skvělou rodinu a bezvadný přátele. Pěkně mi to hrálo na city. :-) Ale líbilo se mi to.

narisa
12.06.2021 5 z 5

Tak přečten i druhý díl. Více se mi asi líbil první, ale toto byl větší doják a hlavně jsou zde i kluci z BAM. Mimochodem moc děkuji za upozornění, že se kniha řadí až za Reida. Trochu jsem se obávala, jak velké drama se v této knize objeví, ale nakonec to nebylo tak hrozné. Na této autorce se mi totiž líbí, že v jejích knihách žádné přehnané drama není a kniha krásně plyne v poklidné romantice. Moc pěkné čtení. U Richarda naštěstí zvítězila láska a přátelství nad strachem. A miluju to propojení se sérií Vested Interest. Beru to teď víceméně jako jednu sérii.

Sarkak94
23.04.2021 4 z 5

Jsem ráda, že jsem si jako první přečetla sérii Vested Interest, protože bych tuto knihu časově zařadila až za Reida. Takže pokud jste knihu ještě nečetli, rozhodně si prvně přečtěte tuto sérii.
Jelikož jsem si k této knize ani nečetla anotaci, tak jsem vůbec nevěděla co čekat. Takže když jsem dočetla první díl jsem si říkala, o čem tak může být ta dvojka?
A musím uznat, že tento díl mě bavil o něco víc než ten první, i když to na mě byla celkem dost emoční bomba, téměř pořád slzy v očích. Richard, tu opět ukázal své pravé já, totálního blbce. Ale zase na druhou stranu chápu, proč se tak začal chovat muselo to pro něj být hodně těžké. A proto i obdivuju Katy, za to jakou s ním měla trpělivost.
Je skvělé, že se tu opět objevují všichni „kluci“ z BAM. Miluju tady stálé propojení se všemi hrdiny ostatních knížek.
Pokud hledáte knihu plnou emocí a lásky tak vřele doporučuji. Autorka opravdu píše skvěle a její postavy si musíte zamilovat. Už se těším na její další knížky.

tanecnica
22.04.2021 2 z 5

To byla blbost! S těmito slovy jsem zavírala dočtenou knihu. Byla jsem přeslazená i z prvního dílu, po tomto jsem sáhla omylem, myslela jsem si, že je to pokračování jiné knihy, spletla jsem názvy. Tohle ale byla růžová slaďárna. Samé miláčku sem, miláčku tam, štvali mě tím neskutečně. Část od nehody po slavný návrat sladkého Richarda byl super, to jediné mě u knihy udrželo. Tady psala autorka čtivě, uvěřitelně, vtáhla mě jako čtenáře do děje, za to dávám pár hvězdiček. Ale začátek a konec se fakt skoro nedal číst. Navíc mě štvalo, jak sama hlavní hrdinka hodila přes palubu děti, a pak totéž udělal Richard na konci, když byl s Kate v nemocnici. Pořád samá láska, rodina jako nejdůležitější věc na světě, a miminko a batole skoro celou knihu hlídali jiní lidé, než rodiče. Sobecky mysleli jen na sebe navzájem... Chjo, a popisy milostných scén byly taky přitažené za vlasy...
Ne, půjdu proti proudu a napíšu, že pokud si chcete ušetřit nervy, sáhněte po trochu méně sladké, ale uvěřitelnější romantice...

LilluLong
22.03.2021 5 z 5

Take reálne , mna upútalo

Kristy.Seb
21.03.2021 4 z 5

Mozek je plný záhad. Síla tvojí mysli je neomezená.

Reknete nahlas, co cítíte. Pravda sice někdy bolí, ale je správná. Nikdo vám neumí číst v hlavě, proto se musíte vyjadřovat jasně.

Jedním z důvodů, proč se utrhujeme na lidi, které milujeme, je to, že v hloubi duše víme, že nám bude odpuštěno.

Druhý díl byl mnohem lepší.

Spímsknihou
02.03.2021 5 z 5

Tento díl se mi líbil více než ten první. Opět oceňuji skvělý autorčin styl psaní, který vás dokáže přinutit knihu přečíst během pár hodin.
Děj byl zajímavý, poutavý. Příběh byl plný lásky, štěstí, přátelství, ale bohužel i plný smutku, utrpení, bolesti. Vše je ale vyváženo a slibuji, že to bude i šťastnější konec, než se nejdříve zdá.

Evule114
20.02.2021 5 z 5

Druhý díl byl ještě emotivnější než první a já mám pocit po přečtení, že jsem si vyřvala oči :D ale pro mě to stálo za to. Moc se mi druhý díl líbil, neměl chybu.

Nika30
11.02.2021 5 z 5

Druhý díl pro mě hodně emotivní. Krásně napsané a citlivé. Ale dost mě štvalo že jsem v mnoha pasážích nemohla číst dále přes slzy :D konec dle očekávání. Tato série mě nezklamala.

Zomy
05.01.2021 3 z 5

Ale jo, vlastně proč ne. Podle mě by teda vůbec neuškodilo, kdyby měla knížka o třetinu míň stran, ale nakonec jsem to dočetla s přiblblým úsměvem na rtech. To zakomponování ostatních autorčiných hrdinů bylo velmi milé.
Je to neuvěřitelný cukrkandl a chvílemi jsem se nudila, ale takové jsou knížky od Moreland - patetické, přehnaně romantické a extrémně pohádkové. Jenže když máte třeba horší den, tak tohle vás tak nějak trapně pohladí po duši :-)

láska rodina

2019  80%Kontrakt