Kontrakt 2

Kontrakt 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446310/bmid_kontrakt-2-IMu-446310.jpg 4 388 86

Kontrakt série

Příběh Richarda a Katy pokračuje a zamotá se tak, jak by nikdo nečekal. Kontrakt se změnil a zdá se, že život už nikdy nebude jako dřív. Richard VanRyan měl všechno. Milující ženu, báječnou rodinu se dvěma úžasnými holčičkami, skvělé přátele i kariéru v reklamním byznysu, v níž vynikal. Láska ho změnila z chladného bezcitného tyrana v láskyplného muže, plného citu a pochopení. „Před ní jsem nebyl nic. S ní, díky ní, jsem našel svůj svět.“ Teď však stojí znovu na osudové křižovatce. Stačila vteřina a dopravní nehoda mu převrátila život doslova vzhůru nohama. Bezstarostný život plný lásky, smíchu a pohody je pryč. Richard ochrnul a jeho postižení ničí nejen jeho, ale život celé rodiny a především jejich vztah s Katy. Jako by se znovu stával tím mužem, jímž býval, a jímž už nikdy nechtěl být. Zvládne Richard dosud největší výzvu svého života? Najdou spolu s Katy opět cestu k sobě a prožijí zase vášnivé chvíle plné erotiky? Odpověď najdete v další knize oblíbené autorky Melanie Moreland, která vypráví o síle lásky a odpuštění i o ceně rodiny, přátelství, humoru a naděje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Amendment , 2019

Jeninas
31.07.2020 3 z 5

Pokračování Kontraktu si fanoušky jistě najde, ale na mě je to moc velká slaďárna. Je přecpaná nemoderními klišé (manžel pracuje, manželka se stará o děti, ty jsou zahrnované hromadou darů). Řešení krizí ústřední dvojici fakt nejde. Katyn postoj v nemocnici (vůči dětem) nebyl v pořádku. Celý příběh by působil atraktivněji, kdyby pro Richarda nedopadl tak pohádkově. Takhle byl strašně předvídatelný a tím pádem nudný. I když je pravda, že kdybych znala postavy z ostatních knih, asi by to bylo lepší (jenže je nepoznám, tu růžovou atmosféru fakt nedávám). Kupodivu se mi líbil epilog - když už nic jiného, přečtěte si tamní postelovou scénu. A Richardovy spermie jsou fakt borky :'-D

Anna-Soltysova
30.07.2020 5 z 5

Krásne, dojemné... láska dodá vieru, viera silu pokračovať a napredovať, rodina, zázemie a ak sa to spojí - dokážete veľké veci.

AliceTief
29.07.2020 4 z 5

tak nečekala jsem že se dočtu i postavách z jiných knížek, ale úplně mě to nezaskočilo =) každopádně zajímavé pokračování, nutilo mě to číst dál a dál, ale samozřejmě dočkali jsme se happy endu.

Katka313
29.07.2020 4 z 5

Zajímavé pokračování, Richarda mi bylo fakt líto, bylo to pro něj těžké se s tím vyrovnat a chápu jeho strach, ale Katy si to nezasloužila. Přijde mi, že mi slzy tekly víc než polovinu knížky. Menší upozornění, kdo nechce vědět podrobnosti že série Vested interest (Bentley, Aiden...) čtěte až po 4. dilu této série, tahle kniha navazuje na 4. díl.

Maruš.D
21.07.2020 5 z 5

Moc pěkný a dojemný příběh. Kniha pro mě byla docela emotivní, což není mínus! Krásně napsaná, nebyla ani krátká, ani dlouhá, taková akorát. Naprosto zbožňuju příběh hl. postav, který přešli od nenávisti k tak silné lásce. To jak se Richard choval bylo pochopitelné a zároveň mě štvalo, že mu sama nemůžu domluvit :D
Super série! :-))

milst
20.07.2020 5 z 5

Úžasná knížka, přečteno jedním dechem.

Pingu
19.07.2020 5 z 5

Ještě lepší než první díl. Krásně napsaný romantický příběh s dramatickou zápletkou

pavlikova9332
18.07.2020 5 z 5

To byla jízda. Jsem nadšená. Ale mrzí mě že ještě nejsou k dispozici díly Madox, Aiden... Hezky by ti do sebe zapadlo. V knize byla zmínka že šílený Max byl v kómatu proto bych byla radši precist nejprve tyto knihy ale na druhou stranu úžasné čtení

Majuš333
17.07.2020 5 z 5

Tak toto bol doslova hurikán na moje city a slzné kanáliky... Priznám sa, že som po otvorení knihy bola dosť skeptická, lebo:
1) Nebola som si istá, či sa tak rýchlo dokážem dostať do obrazu a vybaviť si, o čom bola prvá časť...
2) Bola som presvedčená, že ma to nebude baviť, keďže už v anotácií bolo spomenuté, o čom dej bude a nerada čítam o takýchto ľudských nešťastiach...
A tiež mi nedá nespomenúť, že začiatok bol taký presladený, až mi tŕpli zuby...ale nakoniec ma Richard a Katy prevalcovali a nevedela som sa od knihy odtrhnúť :)
Už sa naozaj neviem dočkať, keď mi padne do rúk kniha o Maddoxovi :)

prcek19
16.07.2020 4 z 5

Od knihy sem moc nečekala, jelikož mě první díl tolik nenadchnul, ale já sem s tímhle spokojená..děj byl zajímavější, kniha se četla dobře..příjemná oddychovka..jen zase ten přeslazený konec

narciska
15.07.2020 5 z 5

Kniha mě zaujala stejně jako první díl. Děj už není tak bezstarostný, ale o to více nutí k zamyšlení.

Kukicka
13.07.2020 3 z 5

Byl to takovy dojak, kdy mam pocit, ze mi vlastne vetsinu knihy kapaly slzy. Jen myslim, ze ten dil mel vyjit az po Aidanovi a Maddoxovi, protoze jsme se zde setkali s obema a i s jejich partnerkama a tyto pribehy nas teprve ted cekaji v cervenci a pak snad v rijnu. Nebylo to spatne, ale vlastne to neposkytlo nic noveho. Slo jen o potvrzeni sily lasky, pratelstvi a rodiny

ivetapl
12.07.2020 2 z 5

Konečně jsem to dočetla...snad s žádnou knihou jsem neměla takový problém jako s touhle. Nemám ráda čtení o autonehodách, následcích a tak dál... U některých knih je 2 díl skvělý... Někdy zbytečný. První díl jsem měla za 2 dny přečtený a nemohla jsme přestat číst. S druhým jsem se trápila týden a nutila se do čtení...

Tesset
12.07.2020 4 z 5

Četlo se to dobře, ale řekla bych, že je to takový průměr, protože se tam toho zas až tolik nestalo. Jako jo nastala těžká situace a řešili ji, ale jak se dalo čekat, vše dopadlo dobře. Mě by se to třeba líbilo víc, kdyby překonal to, že do smrti zůstane na vozíku, naučí se s tím žít a budou šťastní i tak. Ale celkově to hodnotím kladně.

EvaSupovic
10.07.2020 5 z 5

Opět se to povedlo a bylo to místy ale jo těžké čtení, ale se vším se poprali a konec byl sladký .

hana1039
07.07.2020 5 z 5

DOPORUČUJI!!! Skvělé napsáno, velmi emotivní, je v ní vše, co má takový žánr mít, už dlouho jsem nepotřebovala ke knize krabici kapesniků, prostě ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

FairyD.
06.07.2020 5 z 5

Pri mnohých knihách je ich pokračovanie strata času, avšak v tomto prípade to vôbec neplatí. Je tu krásne opísaná sila lásky a odpustenia, hodnota priateľstva a rodiny. Dôkaz že všetko sa dá ak človek za to bojuje. Jednoducho krásny príbeh.

georginaa
05.07.2020 5 z 5

Ze začátku jsem si říkala, že se něco musí stát. Takové romantické štěstí nemůže trvat tak dlouho. Taky že jo....nečekaně to vždy udeří, když se to nejméně čeká. Ale poprali se s tím statečně, pokud jeden miluje toho druhého natolik, udělá pro něj cokoliv. Konec mě moc dojal, bylo to opravdu krásné zakončení dílu.

kalimaskry
04.07.2020 5 z 5

Tento díl byl lepší. I slza málem ukápla. Láska je silná a dokáže získat zpět sebedůvěru, sílu a naději. Aaach ty červené knihovny, ještě že je máme v této době :)

lucka1998
03.07.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Dává naději a ukazuje, že když člověk chce, tak může.
Moc jsem Richardovi fandila, aby se znovu našel a bojoval...

láska rodina

2019  80%Kontrakt