Konkurz na milence

Konkurz na milence https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52599/bmid_konkurz-na-milence-1eN-52599.jpg 3 307 42

Leze Vám na nervy? Marně se snažíte vzpomenout, proč jste si ho před léty vzala? Zdá se Vám, že společné už máte jen příjmení? Zřejmě nastal čas vyhlásit Konkurz na milence!

Merlinit
20.06.2016 1 z 5

Přiznávám, že mě kniha štvala. Krkala mě rozervaná, věčně nespokojená hlavní hrdinka (nikoli Kamila, té to bylo "nalajnováno"), ta nihilistická femme fatale. Největší životní nespokojenost vykazují ty, kdo k ní mají ten nejmenší důvod - a každý/-á, kdo tohle klišé potvrzují, si zasluhují řádně profackovat a strčit do hnoje!

Klára90
08.04.2016 1 z 5

Tak tahle knížka se mi nelíbila. Proč? Tak v prvé řadě mi vadily 2 skoro totožné pribehy-spisovatelky a postavy její knihy. Chápu co tím chtěl básník říct-jakože tu "pointu",ale na mě to působilo,jakoby autorka potřebovala jen nahnat stránky a nechtěl se ji vymýšlet nějaký složitější příběh,tak tam šupla vlastně vše 2x. A pak se mi nelíbila ta věčná nespokojenost,která z knihy čišela. Mě teda přijde,že tato knížka je vytvořena proto,aby působila depresivně na čtenářky-"ježišmarjá jsem už dlouho ve vztahu a nepodvádím, nepřicházím já též o něco?" než aby posloužila jako pohodovka při deštivém dni.

Dannielle
30.03.2016 1 z 5

Nebudu tu hrůzu ani komentovat. Neztrácejte čas ani s nadpisem.

studentice
13.09.2015 2 z 5

Při čtení této knížky jsem měla často pocit, že autorka musí knížky vydávat jako na běžícím páse a chybí inspirace. Proto píše knížku o tom, jak píše, aby rychle zaplnila stránky. Oba příběhy byly téměř totožné. Vadilo mi také, že se některé pasáže opakovaly.

R.E.M.
24.05.2015 2 z 5

Příšerný - trochu schizofrenní děj, kde se nepřehledně a nudně míchají osudy hlavní postavy s osudy hrdinky knihy, psané hlavní postavou. Slovní guláš. Jak už hodnotila trefně Jenovéfa přede mnou, sci-fi, nereálné postavy. Trapná karikatura ženy. Zoufale předvídatelný konec. Jedna z nejslabších knih autorky.

martas006
30.04.2015 3 z 5

Kniha mě bohužel příliš nezaujala. Musela sem hodně přemýšlet, abych oddělila příběh Bianky od Kamily. Ten konec byl předvídatelný.

Verrrunka
05.01.2015 1 z 5

Naprosto katastrofální výplod choré mysli. Já to mám vždycky jako takový druh sebemrskačství, když se pustím do nějaké takové knihy, vážím si pak asi tak milionkrát víc normální literatury.
Neříkám, některé knihy paní Monyové nebyly zase tak hrozné, ale tohle je teda katastrofa. Už se skoro vytratila jména, všude samé přezdívky, které jsou jednak úplně debilní, a pak se taky neuvěřitelně blbě pamatují.
Vrchol všeho byl,když hlavní hrdinka četla knihu samotné autorky. Trapas.
Co se týče děje, za celou dobu se nestalo nic převratného, jen jsem měla po celé čtení pocit, že my ženy jsme zvrácené alkoholičky, co si nedokážou srovnat vlastní život. Uf, snad jsem se poučila a na delší dobu se této literatury vyvaruju. Až budu chtít něco oddechového, koupím si Chvilku pro tebe.

herotabe53
01.01.2015 2 z 5

Nejhorší od této autorky, vůbec mi nesedla..

zimka.r
08.11.2014 3 z 5

Asi jsem na tuto knihu ještě mladá :) naštěstí! :)

kacaaba
27.07.2014 2 z 5

No co k tomu napsat. Asi až budu 15 let vdaná, tak na to budu koukat jinak. Teď mi přijdou hlavní hrdinky na hlavu. Ubohý slepice, co nevědí co chtějí. Můj názor, nikomu ho nevnucuji.

Culinka
25.04.2014 2 z 5

Tahle knížka mě moc nevzala. Ztrácela jsem se mezi Biankou a Kamilou a čekala, kdy se začne něco dít. A když začalo, byl to poslední odstavec! Podle mně píše autorka pěkným čtivým jazykem, ale abych četla víc knížek hned po sobě, to už vážně neudělám. Přišlo mi to všechno hrozně stejný. Jako vsuvka mezi pár mých oblíbených krváků určitě, ale rozhodně jen jedna a pak zpátky :-)

gudaska
01.01.2014 2 z 5

Souhlasím s tím, co už tu bylo o této knize řečeno...žádný zázrak to nebyl :(

Michaela91
10.09.2013 3 z 5

Občas jsem se ztrácela v ději Bianky a Kamily a nevěděla o které je řeč nyní. Celkově byla tako kniha pro mě taková nepřehnelná a nezajímavá.

dara1111
14.08.2013 3 z 5

Když jsem překonala první stránky a začetla se do knihy, bylo to celkem příjemné čtení. Ale je to spíše průměr. Četla jsem od této autorky i lepší.

rtesarova88
11.05.2013 2 z 5

tato kniha mě vůbec nezaujala. Asi v polovině jsem ji dokonce vzdala.

Leskodka
28.01.2013 3 z 5

Nebyla

Katuska001
23.12.2012 5 z 5

Oddechová knížka psaná ve dvou rovinách, životní příběh spisovatelky Bianky a její hrdinky Kamily z knihy, kterou právě píše, kde se lidské osudy a situace prolínají a opakují.

l.ennca
11.10.2012

Spíše průměrná kniha, jako odpočinková záležitost dobrá, ale nenadchne, neurazí. Četla jsem ji poměrně nedávno a už prakticky nevím, o čem byla. Nezanechala ve mě nějaké pocity, které by mi ji připomněly. Je spoustu lepších knih, které stojí za to přečíst, ale každý máme jiný vkus, třeba se někomu zalíbí.

Blondy29
09.05.2012 2 z 5

Kniha mě moc neupoutala, už ani nevím o čem byla. Monyová má lepší knihy na svém kontě.

lady
05.12.2011 4 z 5

Je lepší než ta kravina-hračka(to byla fakt odporná kniha)

pro ženy milenci

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů
2011  77%Citová divočina

Kniha Konkurz na milence je v