Stínadla se bouří

Druhý díl volné trilogie (1. Záhada hlavolamu, 3. Tajemství Velkého Vonta) napínavých příběhů legendární party Rychlé šípy. Ztracený ježek v kleci je opět nalezen a s ním se rozvíjí série nových dobrodružství. Vontské hnutí ožije a znovu se schyluje k volbě Velkého Vonta. Rychlým šípům se podaří nalézt první Vontskou kroniku a poznají tajemnou historii zrodu Vontů. Seznámí se s ušlechtilým slepým chlapcem Vláďou Dratušem a právě jemu pomohou stát se Velkým Vontem. Ilustroval Jan Fischer. 3,vydání, v roce 1994 dotisk....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/2846/stinadla-se-bouri-2846.jpg 4.71461

Stínadelská trilogie 2.

13.11.2020

Perfektní kniha mého mládí

veronika5179
06.11.2020

(+ SPOILER) Laťka byla prvním dílem postavena hodně vysoko, ale ani druhý díl nezklamal. Dobrodružstvím se to jen hemží a čtenář nemá šanci vydechnout. Foglar nás moc nešetřil - údajná zrada Mirka, jeho dvojník, chudák Bublina, slepý chlapec, bitky a boje, pořád se něco dělo! Mistrovsky jsou popsány nejrůznější boje o moc a postavení, které se přenášejí i do dospělého světa třeba v politice.
Oblíbená postava: Široko :)

Ryšava
26.10.2020

K Rychlík šípům jsem se dostala, až teď v dospělosti. Netušila jsem, že je to trilogie. Znala jsem jen Záhadu hlavolamů. Kniha je skvělá, napínavá a vtipná. Těším se, až tyhle knihy budu číst synovi před spaním =)

ArwenAragorn
19.10.2020

Stejně jako Záhada hlavolamu výborná dobrodružná knížka.

Luigi1
01.10.2020

Jó to byly časy kdy člověk mohl snít a představoval si jak je to krásné se takhle odvázat .Byly zde i rvačky,ale takové,že nemrzačily jako dnešní mládež.Je to smutmé zmizela láska a úcta ke starším osobám.

LillyM.
31.08.2020

Rychlé šípy se vrací!! Už jen to, že mají Rychlé šípy pokračování znamená, že musím dát plný počet hvězd. Kniha je vtipná, napínavá a veselá, všechno, co potřebuje každý člověk jakéhokoli věku :-)

tittanie
25.08.2020

Záhada hlavolamu se mi asi líbila více, ale Stínadla se bouří je pořád velice podařený díl. Asi nemůžu souhlasit, že je to čtení jenom do třinácti let. Je mi daleko více a od Záhady hlavolamu jsem se nemohla odtrhnout. Možná jsem si mezi jednotlivými díly měla dát větší pauzu. To si myslím, že je důvod proč se mi první díl líbil více.

Argos
15.08.2020

Na celé knize se mi nejvíce líbil Široko. Děj napínavý, s prvním dílem je srovnatelný. Ale platí, že foglarovky jdou číst max. do třinácti let. Pak se kouzlo ztrácí.