Tři (s)prostá pravidla

Tři (s)prostá pravidla https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468501/bmid_tri-s-prosta-pravidla-FMe-468501.jpg 4 621 135

Klub zavázaných očí série

Pro svoji vysněnou práci bych udělala cokoli. A teď musím. Abych si zachránila kůži v kanceláři, musím prodat své tělo v exkluzivním klubu se zavázanýma očima. Zaplatil tisíce dolarů, abych mu na jednu noc patřila, ale když mi sundá pásku z očí, chci víc. Víc nocí, víc pravidel a mnohem víc tohoto nedosažitelného a nekompromisního muže. Pravidlo číslo jedna, žádné otázky. Pravidlo číslo dvě, žádné lži. Ale pravidlo číslo tři? To je vůbec to nejtěžší. Příběh plný žhavých scén, rostoucí velké lásky i vtipného nadhledu na vztahy mezi ženami a muži, taková je první kniha se série Blindfold club.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Three Simple Rules , 2015

Ophelie
12.12.2021 3 z 5

Jeden z těch lepších erotických románů, ačkoliv děje tam bylo poskrovnu, značnou část knihy tvoří jen sex, ale to se od erotických románů očekává :-) Dvojka Evelyn a Logan se mi líbila, sympatický pár. Jen ten otevřený konec mě zklamal, hold si budeme muset počkat na pokračování.

MilackovaN
07.12.2021 5 z 5

Kniha se četla jedním dechem. Chvílemi mi byly některé části proti srsti, ale nějak jsem to rozdýchala. A ten konec? Proč nám to ti autoři dělají? To nikdy nezažili ten pocit, když bůh ví jak dlouho musíte čekat na pokračování a úplně tím zabijí smysl celé knížky, protože než se vydá další díl, tak většina už dávno zapomene, o čem kniha byla, a jak to má vlastně pokračovat...

Fidibus
30.11.2021 4 z 5

(SPOILER) No, nebylo to špatné. Začátek s nápadem (klub a pravidla) zajímavý, pak to bohužel sklouzlo do množství sexu a ujasňování vztahu, občas vtipné dialogy a scény. Líbilo se mi, že Evelyn chce pravidla porušovat, a Logan to ví. Konec zvláštní, roztržený, skoro jako reklama na další díl série. Uvidíme, jaký bude...

uminaa
28.11.2021 4 z 5

Ten koniec ma trošku vyviedol z miery.

Ála1968
26.11.2021 5 z 5

Začátek byl dobrý a naladil mě,ale pak už to bylo jen o sexu,děj minimální a o ničem

kacenka6144
17.11.2021 4 z 5

Tak tohle byla docela jízda. Doufám, že na další pokračování nebudeme čekat do nekonečna. Protože tenhle konec jsem fakt nečekala.

havrmoni
16.11.2021 5 z 5

Cože?? To byla moje reakce na konec a otáčela stránky a měla pocit, že mi něco chybí. Takhle utrhnout konec a další díl v nedohlednu. Je to erotika, ale bavilo mě to. Děj byl svižný a dobře se četl.

Evule114
16.11.2021 5 z 5

Mě tahle kniha neskutečně bavila. Erotické scény zde byly více než samotný děj, ale vůbec mi to kupodivu nevadilo. Jedním slovem bych knížku popsala jako žhavou. Pro některé to může být až příliš, ale mě to prostě sedlo. A ten konec? Uvidíme, jestli to bude pokračování Evelyn, a nebo to překvapivě bude z pohledu Payton. Rozhodně se nemůžu dočkat.

lihate
12.11.2021 3 z 5

Já vím, že je to erotický román, ale i tak tam toho sexu bylo až dost. Prakticky polovina knihy. Ale vlastně si nestěžuju.
Hrozně se mi líbilo, že jsou oba grafický designéři, což je ale asi nemoc z povolání. :D
Ze začátku jsem myslela, že to vzdám, ale vrtalo mi hlavou to hodnocení. Prostě to je moc vysoký na to, jak to začalo. A tak jsem četla dál.
Vážně jsem se bavila. Několikrát mě to tak rozesmálo, že jsem musela přestat dál číst, abych mohla za chvíli pokračovat. Rozhodně mi kniha zvedla náladu.
Líbilo se mi, jak se mezi sebou Evelyn a Loganem hašteří, dohadují, sarkasticky baví a navzájem se něžně zkoušejí. Bylo to fantastický.
Ačkoliv celá ta kniha vlastně nemá skoro žádnou zápletku, a pak vás vyloženě nasere posledních pár stran, protože takhle otevřený konec... A to se ani neví, kdy u nás má vyjít druhý díl.
A vlastně mě ještě neuvěřitelně baví název knihy... Kdy ten dvojsmysl nakonec dává neuvěřitelný smysl.

Věřím, že člověk si nevybírá vlastnosti člověka, kterého miluje. Milujete na něm to dobré i to špatné. Všecko.

v.michlickova
10.11.2021 5 z 5

Od první kapitoly je kniha čtivá, děj plyne rychle a hned po pár stránkách na nás vykoukne nějaké to drama. Po celou dobu čtení jsem si nevšimla místa, které by bylo „výplňové“. Nikki umí psát dost dobře a ty sex scény měly hlavu a patu, byly vzrušující a byly prostě reálné. Když to srovnám se scénami v knize Chlap snů, kde se pořád opakovalo to samé až to občas byla nuda, tady vás nic takového rozhodně nepotká. Rozhodně to není jen zápletka „obyčejná holka a sexy chlap“, ale je to i o přátelských vztazích, rodině, vypořádávání se z rozchodem a najdete tu dokonce i sport. Od všeho trochu a dohromady to dává opravdu dobrý příběh.

Dela90
04.11.2021 5 z 5

Já si tuhle knihu moc užila. Příběh byl čtivý a pikantní. Musím říct, že po dlouhé době, to byl erotický román, který se mi opravdu líbil. Sice ten příběh, byl takový nemastný, neslaný, ale tentokrát mi to nějak vůbec nevadilo. Když jsem brala knížku do ruky říkala jsem si, co ten název asi znamená, ale obsah knížky to vystihl dokonale. Bavilo mě to. Jak si hlavní hrdinové hráli na pravidla, které i tak porušovali. A ten konec? Sakra. Upřímně jsem čekala nějaké takové to, žili spolu šťastně až do smrti. Ale tohle? Chci další díl, a to brzy.

V.Marie
03.11.2021 3 z 5

Sex, sex, sex. Ano, je to erotický román, ale tohle už je trochu moc. Dějová linka skoro žádná, ale sex popsaný na 3/4 knihy.
No, četla jsem lepší.

Myška43
28.10.2021 2 z 5

Za mě tedy ne, je mi líto. Jsem opravdu zklamaná a lepší hodnocení dát nemohu. Očekávala jsem nějaký příběh, ale dočkala jsem se jen plytkého děje se spoustou sexu. A ten už mě potom opravdu nudil, neboť to bylo furt to samé dokola.
Pokračování si nechám ujít.

denisa8946
24.10.2021 2 z 5

Obálka i anotace knihy slibovaly pořádně žhavý erotický román. Kniha začala hned pěkně zostra, autorka nenechala čtenáře čekat. Nejprve na mě příběh působil jako variace na 50 odstínů šedi vzhledem k povaze hlavního hrdiny, ale postupně mě tento dojem opouštěl.
Do knihy jsem se rychle začetla, ale zhruba v polovině mě přestávala bavit. Připadalo mi to pořád dokola a začínala mě kniha nudit, protože dějové linky tam bylo pramálo. I samotné autorce asi došlo, že to možná bude nuda a přidala na obrátkách, což někoho mohlo bavit, ale mě se do vkusu netrefila.
Dějová linka se mi líbila, podle mě měla potenciál, který ale autorka bohužel moc nevyužila a nerozvíjela. Kdyby ubrala na žhavých scénách a rozpracovala víc děj, hodnotila bych knihu podstatně lépe. Konec byl příliš rychlý, hlavní hrdinové by si zasloužili víc, než ukončení na pár stránkách.
Poslední kapitola za mě byla naprosto zbytečná. Sice odkazuje na druhý díl, který se bude nejspíš věnovat vedlejší hrdince, ale kdyby tam ta poslední kapitola nebyla, nic by se nestalo. Upřímně asi ani nepotřebuji vědět, co se stalo. Druhým dílem svoji knihovnu rozšiřovat nebudu. :)

LilianaFalcon
21.10.2021 3 z 5

Asi mám trochu jinou představu erotiky než autorka. Ne vše mi připadalo vzrušující. Takže za mě takový průměr.
A jako toho sexu tam było fakt strašně moc. A čeho je moc, toho je příliš.

KikušBr
13.10.2021 5 z 5

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Je skvělá. Těším se pokračování

EasyReads
12.10.2021 3 z 5

Audiokniha v angličtině:
Eveline mi připadala celkem sympatická. Je sebevědomá, ambiciózní, odhodlaná a nechová se jako naivní chudinka. Hlavní hrdina je prototyp dominantního, charismatického, leč trochu arogantního hňupa, který je v tomto žánru tak častým jevem.
Pokud se chcete zabavit rychlým a nepříliš složitým příběhem se slušnou dávkou detailních postelových scén, které nejsou zrovna s vanilkovou příchutí, tak by se vám kniha mohla líbit.
Já hodnotím jako slušné 3 hvězdy: některé scény přece jen nebyly můj šálek čaje.

Milujivuniknih
08.10.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila, takhle nějak si představuji erotický román, takže splnila očekávání. Hlavně bylo fajn, že měla celkem originální děj.
Jediným mínusem byl pro mě otevřený konec a určitě si ráda přečtu další díl až vyjde.

Jita160
04.10.2021 5 z 5

No páni tak tady to ti dva...tři rozbalili hned od první kapitoli, vážně se s tím nemazlili :-D:-D:-D.
Ano je to erotický román a je úplně celý o sexu :-O.
Příběh je trochu odsunutý na druhou kolej,ale i tak je velmi čtivý a ke konci milý a napínavý.
Romantiky tam taky moc není ,takže kdo rád čte v knížkách o sexu tak tady ta je přesně pro vás.
Pokračování si rozhodně nenechám ujít.
Za mě rozhodně joooo!!!!

Tesset
26.09.2021 3 z 5

Vůbec nevím, jak mám knihu hodnotit. Protože - děj se vešel zhruba na 59 stran, postavy fajn, ale jinak byla kniha čistě o sexu. Opravdu, postavy nedělaly nic jiného, než že souložily a neobjevilo se tam víc jak deset stránek za sebou, kde by někdo nebyl nahatý. Nevadí mi číst o sexu, beru to jako takové zpestření příběhu, ale tady ho bylo tolik, že už mě to nudilo. Na druhou stranu se to fakt dobře četlo, nechyběl tomu lehce ani vtip, prostě to ale nebylo nic víc než psané porno. Takže bych to shrnula asi takhle - jestli chcete spíš nějaký pikantní příběh, ale pořád příběh, běžte od toho, pokud si chcete číst hlavně o sexu a jen se vám momentálně nechce vyhledávat něco na internetu, je to pro vás to pravé. Já hodnotím průměrem, protože bych chtěla více děje. Jestli dám šanci i dalšímu dílu zatím nevím.

erotika BDSM

Nikki Sloane