Tři (s)prostá pravidla

Tři (s)prostá pravidla https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468501/bmid_tri-s-prosta-pravidla-FMe-468501.jpg 4 621 135

Klub zavázaných očí série

Pro svoji vysněnou práci bych udělala cokoli. A teď musím. Abych si zachránila kůži v kanceláři, musím prodat své tělo v exkluzivním klubu se zavázanýma očima. Zaplatil tisíce dolarů, abych mu na jednu noc patřila, ale když mi sundá pásku z očí, chci víc. Víc nocí, víc pravidel a mnohem víc tohoto nedosažitelného a nekompromisního muže. Pravidlo číslo jedna, žádné otázky. Pravidlo číslo dvě, žádné lži. Ale pravidlo číslo tři? To je vůbec to nejtěžší. Příběh plný žhavých scén, rostoucí velké lásky i vtipného nadhledu na vztahy mezi ženami a muži, taková je první kniha se série Blindfold club.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Three Simple Rules , 2015

Hatshepsut
20.09.2022 4 z 5

Hodnotím v rámci tohoto žánru, a to rozhodně převážně erotickém, a to se povedlo. Nelze očekávat nějaký plnohodnotný romantický děj, i když v závěru se i romantické scény dočkáte.

n.ezn.amy
14.09.2022 3 z 5

Když Evelyn udělá v práci velkou chybu, je nucená zaplatit velkou pokutu. Její kamarádka jí nabídne řešení, díky kterému jí vstoupí do života muž, kterého by opravdu nečekala a její život zažije turbulentní stav. Zajímavě napsaný erotický román, kdy děj je trochu předvídatelný, ovšem autorka si dala velkou práci s popisem sexuálních scén, které jsou opravdu detailně popsané.

Ladeline
12.09.2022 5 z 5

Tak takhle si představuji erotický román. Spousta perfektně a detailně popsaného sexu, žhavé hašteření mezi hlavními hrdiny, příjemný děj i vývoj jejich vztahu. Často jsem se u knihy i od srdce zasmála. Fakt jsem si knížku užila a zhltla ji za jedno odpoledne.
A díky té dvacítce stran detailního popisu Eviina dárku pro Logana k narozeninám vím, že trojku za účasti chlapa, kterýho miluju, bych fakt nedala a to jsem si myslela, že nežárlím, tady jsem žárlila snad i za Evie. Byla to jediná pasáž knížky, kde jsem ustavičně kroutila hlavou a říkala si, proč? Proč to děláte? Ale popsáno skvěle, to se musí autorce nechat. Bylo to celé čtivé, skvělé a velmi žhavé.
Konec mě rozsekal, takže jsem druhý díl četla hned vzápětí.

Rossalie572
31.08.2022 1 z 5

Na tuhle knihu jsem se hodně těšila, bohužel pro mě velké zklamání.
Snažila jsem se knihu dočíst, ale nakonec jsem odložila a už nemám ani chuť se k ní vracet. Byl to jen sex, sex a ještě jednou sex. Erotické romány mám ráda, ale tohle bylo přetažené přes vlasy….

Ája373
22.08.2022 3 z 5

Snad nikdo od takového žanru nemůže očekávat, že to bude něco duchaplného s bůhvíjakou zápletkou. Je to strašně jednoduché na čtení, na polovině stránek se neděje nic než sex, vlastně reálný děj zahrnuje jen posledních možná cca 30 stránek? Zbytek je prosté porno, ale zdařile napsané porno.
Tahle kniha se netají tím, že je to erotika, tak nebudu frflat, že to tak opravdu bylo. Mně osobně jen nesedly ty "trojky", jsem duší klasický romantik a když už se teda v posteli něco děje, je mi příjemnější když je to mezi dvěma lidmi.
A ještě co mě trochu štvalo - proč v těhlech knížkách pro ženy jsou vždycky hlavní hrdinky vykreslený jako vzhledově buď nesebevědomé nebo opravdu nepříliš atraktivní a chlap je pomalu Brad Pitt? Ráda bych si někdy přečetla něco, kde je hlavní hrdinka pěkná a ví to o sobě. Ale ně pořád to jsou takový ty holky, co se vnímaj jako šedý myšky, ale okolí si myslí, že jsou přitažlivé. Jaká je pak realita? Logana jsem si představit dokázala vzhledově, ale u Evelyn to prostě nešlo.
A co mě vytáčelo nejvíc, za to si myslím, že snad ani nemůže autorka jako překladatel (proboha, to to po něm nikdo nečte?) - kdykoliv jsem četla slovo jako "spoďárky" nebo "nahatá", prskala jsem smíchy.

evineckY
22.08.2022 5 z 5

I když si myslím, že by v knize mnělo být více příběhu a méně sexu, přes to se mi to líbilo. Vždyť je to erotická kniha.
A i když je pro mně lepší - 50 odstínů, přes to dám 5 hvězd :-)

romantickaduse
11.08.2022 3 z 5

Tak tohle nebyla erotická knížka, ale rovnou úplné porno. Myslím, že popis by stačil: dialog, sex, sex, sex, dialog, sex, sex, sex, dialog, něco jako rádoby zápletka, sex, sex, konec. Zkrátka od toho nečekejte smysluplný příběh s nějakým extra dějem a zápletkou. Ale na druhou stranu se to četlo velmi dobře, svižně, autorka má fakt talent na popis erotických scén (jako vážně scéna na 18 stran? :D No, klobouk dolů)

brunettlibrary
04.08.2022 3 z 5

Knížka se mi moc líbila. Kniha je plná erotiky, tedy sexu. Autorka jej umí popsat do úplných detailů a tak důvěryhodně, jak jsem ještě nikdy nezažila (ani Penelope Bloom to tak neumí). Jsem ráda, že autorka knihu nepřeplácala, takže jednoduché ale sympatické hlavní postavy, žádná velká zápletka, žádné složité vedlejší postavy. Kniha měla být čistá erotika a to se i povedlo. Určitě se těším na další díky!

Kalokaghatia
11.07.2022 3 z 5

Takový porno pro ženy. Nic moc se tam neděje, v podstatě se tam pořád je šu*á a skončí to happyendem. Nenáročné čtení na dva večery.

eliska2126
06.07.2022 4 z 5

Evelyn udělá v práci docela zásadní chybu a potřebuje sehnat peníze na její nápravu. Rozhodně na jednu noc prodat své tělo. Ale když ji její kupec sundá z očí pásku, začne chtít víc, ovšem za určitých pravidel.

Já jsem vlastně od této knihy neočekávala moc. To od těchto knih neočekávám nikdy. Ale musím říct, že tohle mě v rámci žánru opravdu bavilo. Když si odmyslím ty peprnější scény, je za tím docela zajímavý příběh o vývoji vztahu dvou lidí. Zjišťujeme minulost hlavního hrdiny a odhalujeme ji společně s Evelyn. Samozřejmě nemůžete čekat nějaké filozofické a hluboké myšlenky, ale to snad nikdo v tomhle žánru nehledá. A pokud ano.. no řekněme, že by měl změnit žánr .

Evelyn mi byla sympatická už od začátku. Někteří měli s hlavní dvojicí problém, co jsem tak četla, ale mě opravdu nevadilo. Ze začátku mi to přišlo jen o tom, že spolu spí, ale kolem půlky knihy se konečně začali i trochu víc poznávat.

Pamatujte, že vždycky hodnotím v rámci žánru. Takže v rámci žánru se mi kniha líbila a patří k těm lepším. Děj se nevleče, čte se to opravdu svižně, autorčin styl je čtivý a scény nejsou napsané lacině.

lenka8617
04.07.2022 4 z 5

(SPOILER) Kniha se četla dobře, rychle plynula. Erotiky tam bylo habaděj. Postavy fajn, jen tedy já nejsem úplně fanynka trojky, takže to mi tam moc nesedělo... A ten překlad? Kolik proboha je překladatelce let? Nahatá, spoďárky a další šílenosti? To jako vážně? ‍️
No nic, jdu se vrhnout na druhý díl, konec prvního vyzněl všelijak...

johana3160
23.06.2022 4 z 5

V tomto pripade jde skutecne o eroticky roman, nebo - jak tomu rikam ja - knizni porno. Pribeh je celkem jednoduchy a prevazuje erotika na mnoho zpusobu. Necekejte slozitou zapletku nebo smysluplny vyvoj postav. Celkove se mi kniha cetla dobre, autorka ma svizny styl a ani to ze 2/3 knihy jsou ruzne popisy sexu nejak nebrani jeho plynutí. Zaver by me mozna malicko nastval, kdyby kniha byla mene ctiva a ja nemela doma druhy dil. Protoze primo na nej odkazuje posledni kapitola.

Knihomlok2015
12.06.2022 2 z 5

Né že by ta kniha byla až tak špatná, ale mně prostě při slovech odcupitala a nahatá naskakovala taková kopřivka, že by se mi dal na kůži strouhat sýr.

Ewe291
12.06.2022 3 z 5

Tak ako to zhrnut? Toto bolo nieco ako porno a 50 odtienov a hroza v jednom. Sem tam som myslela, ze to bude podobne ako Bozsky a Manzelstvy s milionarem, ale mylila som sa. Neviem ci to bolo zle alebo horsie a dobre vobec sa neviem rozhodnut. Zaciatok sanka az na podlahe potom som myslela ze som v porne ked to zacalo byt fajn tak to znova slo dolu kopcom.... Par veci sa mi nepacilo ale uz viem ze nemam zacinat citat knihu s nadsenim radsej cakat menej ako viac. Druhy diel si necham na inokedy, pretoze na to teraz nemam zaludok ani chut po tomto

dooky
13.05.2022 4 z 5

Dobré popisy erotických scén...Děj a zvraty v příběhu mohly být o chlup lepší. Ke konci mi přišlo, že se Evelyn chovala trochu jako rozmazlený fracek. Jinak spokojenost a druhý díl si přečtu.

Slunečnice322
05.05.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, byla to jízda! Jendoznačně doporučuji a těším se na další díl!

Misshell1
01.05.2022 5 z 5

Musim říct, že to byl fakt hukot...nečekala jsem, že to bude zrovna šéf, kdo přijde do klubu.kniha se četla rychle, měla zvraty, zajímavé výměny názorů mezi partnery a sexu tam bylo jakože fakt hodně...a ten konec? No hned musíme sáhnout po druhém dílu.

AnnaNes
26.04.2022 3 z 5

Čtivost se zapříst nedá, ale tohle jsem vážně nečekala.

lenka7679
18.04.2022 3 z 5

Jsem trochu na vážkách, co napsat. Žádný velký příběh se tady neodehrává. Vždy. když autorka trošku vybočila z vyjetých kolejí, tak se do nich v podstatě panicky opět vrátila. Knížka je na zabití jednoho odpoledne, či večera, ale nečekejte od ní víc, než co nabízí. Není v ní žádné velké drama, prostě oddechovka s bonusem. Četla jsem v tomto žánru mnohem lepší.

Radka1727
18.04.2022 4 z 5

V tomhle žánru to byl docela slušnej level. Děj má spád, žádný hluchý místa a konec nás hooodně navnadil na pokračování ....... Při překladu by bylo lepší se držet originálu: Tři jednoduchá pravidla. S(prostá) je fakt laciné a odrazující ......

erotika BDSM

Nikki Sloane