Tři (s)prostá pravidla

Tři (s)prostá pravidla https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468501/bmid_tri-s-prosta-pravidla-FMe-468501.jpg 4 621 135

Klub zavázaných očí série

Pro svoji vysněnou práci bych udělala cokoli. A teď musím. Abych si zachránila kůži v kanceláři, musím prodat své tělo v exkluzivním klubu se zavázanýma očima. Zaplatil tisíce dolarů, abych mu na jednu noc patřila, ale když mi sundá pásku z očí, chci víc. Víc nocí, víc pravidel a mnohem víc tohoto nedosažitelného a nekompromisního muže. Pravidlo číslo jedna, žádné otázky. Pravidlo číslo dvě, žádné lži. Ale pravidlo číslo tři? To je vůbec to nejtěžší. Příběh plný žhavých scén, rostoucí velké lásky i vtipného nadhledu na vztahy mezi ženami a muži, taková je první kniha se série Blindfold club.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Three Simple Rules , 2015

TerapieKNIHOU
17.05.2023 4 z 5

Ještě předtím, než se do této knižní série pustíte nebo nad ní byť jen zauvažujete, je třeba si uvědomit, že se jedná o erotické romány. A v rámci tohoto žánru je budu i hodnotit. Sexu a celkově erotiky je v nich pochopitelně hodně a na různé způsoby. Pokud jste zastánci klasické vanilky se zhasnutou lampičkou, neberou Vás experimenty nebo Vám je například trojka vyloženě proti srsti ruce pryč.

Ale už k příběhu, ústřední dvojící je Evelyn a Logan. Evie se v práci dostane do průšvihu, na jehož vyřešení bohužel nemá peníze. Z téhle situace se rozhodne vybruslit, tím, že se na jednu noc stane řekněme luxusní prostitukou po vzoru její nejlepší kámošky Payton. Ta pracuje v soukromém klubu, který si potrpí na určitou dávku anonymity, a při práci má tak zavázané oči. To samé teď čeká Evie, až na to, že její klient ji sundá pásku z očí a rozjede tak tím koloběh událostí

V rámci žánru, mě kniha mile překvapila, prostředí soukromého erotického klubu je za mě rozhodně zajímavá myšlenka. Od tohoto druhu knih nikdy neočekávám nic duchaplného nebo bůhvíjakou zápletku. Nicméně jak Evie, tak Logan mi byli sympatičtí a jejich interakce jsem si užívala - byl to ve směs zajímavý příběh o vývoji vztahu dvou lidí za ne úplně tradičních okolností. Autorka píše velice čtivě a sexuální scény na mě nepůsobily v žádném případě lacině. Taková erotikou nabitá oddechovka.

Jen prosím všechny překladatele ne všechno je třeba přeložit doslovně nebo jo? slovo "spoďárky to snad ani nikdo neříká, ne? a už vůbec ne v erotickém románu.

Kerriova
11.05.2023 4 z 5

Poprvé jsem zabrousila do neznáma a zalovila v erotických románech. Předpokládala jsem (a správně), že u tohoto žánru nebude zrovna dvakrát nutné zapínat šedou kůru mozkovou. A kupodivu ani nelituju. Bavila jsem se, četlo se to rychle a dobře. Knížka si díkybohu nehraje na žádnou vysoce intelektuální záležitost, dějově tam toho moc není, zato sexu je tam habakuk. V podstatě tam jen jebú, jak by to stručně shrnul major Haluška z Černých baronů. Pokud hledáte porno v písemné podobě, tak směle do toho!

TheMelorry
10.03.2023 5 z 5

Tahle kniha byla přesně to, co jsem v danou chvíli potřebovala. Na odreagování a bez nutnostni přemýšlet.
Ano, jedná se o erotický román, kde je lechtivých scén celá řada, ale jsou dobře napsaná a neobsahují trapné a rušivé výrazy, jak tomu často bývá. Nechybí romantika a chemie mezi hlavními postavami, plus zajímavý byť trochu předvídatelný děj. Ve svém žánru jedna z nejlepších knih, kterou jsem zatím četla.

Aya81
09.03.2023 3 z 5

Sex, sex, sex a sex.. k tomu lehká zápletka.. příjemné nenáročné lechtivé čtivo. Proč ne ;)

skubby
08.03.2023 5 z 5

Sex, vzrušení a erotika, romantika. Krásné čtení

petka.f
03.03.2023

Jediné, co má tahle kniha s 50 odstíny společné, je že se částečně dotýká tématu BDSM.
Akorát v tomhle případě tam nejsou ty totální nesmysly a opěvování špatného přístupu.

Je to oddechová erotika? Jo je... ale skvěle napsaná a pokud tenhle žánr milujete, budete chtít hned pokračovat dalším dílem.

0197
28.02.2023 4 z 5

Bylo na čase se do této série konečně pustit. Jako začátek série to vůbec nebylo špatné.

Everly měla teda koule, že zvolila tento způsob přivydělání. Na druhou stranu, když se to tak vezme nic jí nehrozilo. Její nejlepší kamarádka tam pracovala a věděla, že podnik na bezpečnost dbá. Byla pracovitá a ambiciózní a chtěla to dotáhnout na povýšení. To měli s Loganem společného. Zápal pro práci.

Logan se s ní pomalinku měnil, což se odrazilo na přístupu k podřízeným. I když zase takový úplný hajzl šéf to nebyl. Navíc na chlapa celkem pořádný. Oblečení pečlivě skládal a nic se nesmělo válet na zemi :-). Jo a běhal maraton :-). Rozhodně se sblížili celkem nevšedně :-). Spolu jim to klapalo, ale nemůžu se ubránit tomu, že Everly nebyla nějak výrazná. Sice Logana už déle přitahovala, ale nějak jsem tomu nevěřila.

Erotika tu převažuje a bylo to hodně vzrušující. Logan se v tomto směru vyznal :-). Plus tu jsou scény, které se v knihách zase tolik nevyskytují. Překlad v téhle oblasti patřil k těm lepším. Drama na konci se rychle vyřešilo a dalo se očekávat, okolo čeho se to bude točit. Když to shrnu - i přes nějaké drobnosti mohu doporučit, ale jen těm, kterým nevadí příběh se značným množstvím opravdu žhavých scén, které hrají prim.

Pog
26.02.2023 2 z 5

Ubohá parodie na ubohých 50 odstínů...

Jája92
29.12.2022 2 z 5

Opět nepůjdu s proudem, protože této knize za sebe dávám pouze dvě *...
Autorka si vymyslela celkem neotřelý začátek, zajímavou zápletku. Ve chvíli, kdy se dostane do tzv. klubu, začne kvalita knihy pomalu, ale jistě klesat.
Nemůžu si pomoct, ale dvojice Logan a Evelyn mi k sobě prostě neseděla. To, že tam autorka nacpala vše možné, co se dá zažít v sexu a opravdu se o tom rozepsala na mnoha a mnoha stránkách, o tom žádná. A právě z těchto důvodů mi přišlo, že už je to moc překombinované. "Drsný" sex, kouření, anál, trojka, nic není pro naší Evie problém...Mimochodem, nechápu, proč kniha má štítek BDSM, když tam z tohoto odvětví téměř nic nebylo?!
Jedná se v podstatě o porno s asi třiceti stránkami jakéhosi děje.

Lenista
25.12.2022 3 z 5

(SPOILER) Tato kniha není šálek mé kávy. To že se tam z 75% bude popisovat sex jsem dle popisku čekala. Mám ale raději knihy,kdy hlavní hrdinové jsou pro sebe stvořeni a netouží tam mít ještě někoho dalšího.

Katka7922
14.12.2022 5 z 5

No tedy tohle bylo nabité sexem od začátku do konce :-)
Nechápu proč jsem se téhle sérii tak dlouho vyhýbala. Přitom anotace parádní, obálka skvělá, recenze bomba a já to zdárně ignorovala až do teď.
Jen doporučuji dočítat knihu třeba odpoledne a ne tak jako já v noci, když už po dočtení poslední stránky jdu normálně spát. Ale copak se tohle dalo jen tak zavřít a nezačít 2 díl :-).
Miluju Logana je to neskutečný chlap. Skvělý v sexu a ještě si jde vždy a za každých okolností za svým. Evelyn je to samé, takže když se tyto dvě osobnosti dají dohromady tak je o zábavu postaráno.
Už se moc těším na Payton a jejího ročního panice :-) (to jsem se dočetla na začátku 2 dílu :-))

Eva_Skala99
16.11.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Kdo prahne po románu a sexu v knize, tak neváhejte ani chvíli. Toto je kniha přímo pro vás. Přečetla jsem za noc. Úžasné, dlouho jsem nečetla nic tak zatracené dobrého! Letím na další díl!

MAU256
14.11.2022 5 z 5

Kniha prodchnutá sexem, ale má také romantickou linku. Ale co ten konec? Nedá se nic dělat, vrhám se do dalšího dílu :-)

vendy.u
12.11.2022 5 z 5

Boží knižní série! Opravdu stojí za přečtení. Čtivá kniha, musím uznat, že je fakt peprná. Doporučuji každému, kdo chce pořádnou jízdu. Za mě velká spokojenost.

lukas6602
09.11.2022 2 z 5

četl jsem už několik podobných knih. Všechny jsou víceméně stejné. Tady aspoň nebyl dominant miliardář, jako je to u většiny jiných knih. Poraďte někdo knihu, kde bude dominantní žena vůči muži. Existuje vůbec?

Kniholapka
31.10.2022 5 z 5

Tato kniha splnila přesně to, co tento žánr splnit má. Erotikou to přímo sršelo, ale našla se zde i romantika. Těším se na další díly.

jancapen
30.10.2022 4 z 5

Přiznám se, že erotickou literaturu běžně úplně nevyhledávám, ale tahle kniha na mě udělala celkem dobrý dojem. Určitě nejde o nějakou intelektuální četbu, ani to od této knihy asi nemůže nikdo očekávat, ale svůj účel pro mě naplnila - byla to totální oddechovka na odvedení myšlenek od každodenních záležitostí. Je pravda, že jsem se nad některými erotickými scénami trochu pozastavila, ale alespoň to tím vystoupilo z trochu klišoidního příběhu...

Nermal
19.10.2022 4 z 5

Po Skalistých horách jsem se rozhodl přeskočit do drsnějšího žánru a nebyl jsem si jistý, i podle komentářů zde, co přesně vlastně můžu čekat.
Nakonec jsem byl příjemně překvapený - i když to bylo formálně hodně erotické, nebylo to nevkusné a pro mě docela příjemně napsané. (Rozhodně ani takový Dublin Street nebyl nějak puritánsky napsaný.)
Je tady vylíčen vztah dvou lidí, které přitahuje vzájemná vášeň a kteří si v oblasti sexu vyhoví. Kulisy příběhu byly, pravda, trochu neobvyklé, ale ukázalo se, že to vlastně vůbec nebylo na škodu.
Takže myslím, že dočtu i zbytek série, stejně jako jsem zvládl dočíst příběhy ze Skalistých hor. A doporučuji si přečíst podle momentální nálady i ostatním, je to zase něco jiného od jiné spisovatelky.

Lena79
25.09.2022 3 z 5

S knihami na téma drsný sex a BDSM se po vydání Padesáti odstínů jakoby roztrhl pytel. Některé jsou lepší, některé ještě horší, než výše zmiňovaná. Tato měla alespoň nějaký rádoby děj, ikdyž čtenář tuší, kam to asi povede. Nápad s Klubem mi přišel skoro až osvěžující, dal se lépe využít a rozvinout. Knize se nedá upřít čtivost, stránky rychle ubíhají. Otevřený konec přímo nutí sáhnout po dalším dílu ze série.

wielka
25.09.2022 2 z 5

Tato kniha ma pomerne vysoke hodnotenie, ale nie som si ista, preco. Prave som docitala poslednu knihu zo serie (vsetky pekne po sebe som citala) a ani za svet ai nemozem spomenut, o com tato kniha bola :-s Erotiky, ci skor porna tam bolo neurekom... no a mne chybal dej.

erotika BDSM

Nikki Sloane