Tři (s)prostá pravidla

Tři (s)prostá pravidla https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468501/bmid_tri-s-prosta-pravidla-FMe-468501.jpg 4 621 135

Klub zavázaných očí série

Pro svoji vysněnou práci bych udělala cokoli. A teď musím. Abych si zachránila kůži v kanceláři, musím prodat své tělo v exkluzivním klubu se zavázanýma očima. Zaplatil tisíce dolarů, abych mu na jednu noc patřila, ale když mi sundá pásku z očí, chci víc. Víc nocí, víc pravidel a mnohem víc tohoto nedosažitelného a nekompromisního muže. Pravidlo číslo jedna, žádné otázky. Pravidlo číslo dvě, žádné lži. Ale pravidlo číslo tři? To je vůbec to nejtěžší. Příběh plný žhavých scén, rostoucí velké lásky i vtipného nadhledu na vztahy mezi ženami a muži, taková je první kniha se série Blindfold club.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Three Simple Rules , 2015

paulinschildie
14.04.2022 2 z 5

(SPOILER) Já jsem teda četla nejdřív druhý díl, protože jsem nevěděla, že jde o sérii, a tak to budu hodnotit obráceně. Děj je srovnatelný, jsou tam zajímavé zvraty, sex celkem dobrý, ale hlavní dvojce - Logan a Evelyn - je nesympatická. Dvě kancelářské krysy řeší problém známosti v práci, aneb co je v domě, není pro mě, to je téma běžné pro mnoho knih a filmů. Takže já dávám přednost druhému páru Payton a Domovi, jsou to osobnosti. Druhému dílu přidávám hvězdičku, a tomuto - prvnímu - dávám o hvězdičku méně.

Ešína
10.04.2022 3 z 5

Kniha se mi celkem líbila, i když mi tam chyběl nějaký ten zásadní zvrat. Opravdu pikantní, to se musí autorce nechat. Do druhého dílu se mi nechtělo, ale něco mi říká, že pár posledních vět mě do přečtení stejně dokope.

Zirvith
30.03.2022 4 z 5

Řekla bych, že tahle kniha patří mezi ty lepší v tomhle žánru, četla se dost dobře. Hlavně tedy ze začátku, v první polovině, jsem se od knihy nemohla téměř ani odtrhnout, jenže pak tam nebylo pomalu nic jiného než samá erotika, takže to trochu už nudilo, a potom až ke konci to začalo být opět vcelku zajímavé a napínavé. Ale ten úplný konec? Nesnáším když knihy končí zrovna takhle.

uzivatel1061
30.03.2022 3 z 5

Stále přemýšlím, co ke knížce napsat. Vybrala jsem si netradiční postup a přečetla jako první druhý díl, takže jsem tak nějak očekávala, co se stane. Dějově mě kniha mile překvapila, jelikož nebyla až příliš nabitá sexem tak jako druhý díl. Každopádně v ději samotném mi chyběl větší zvrat. To, co autorka vymyslela a jak rychle hlavní hrdiny vrátila k sobě mi nesedělo. Lásce mezi ústřední dvojkou jsem ale věřila. Za mě fajn oddechová kniha, zlatý střed.

terezarath
17.03.2022 3 z 5

Nečekejte zázraky. Žádný literární zázrak to není, ale musím autorku pochválit, protože z toho malá příběhu, který se tam mezi vším tím sexem objevuje, dokázala vytěžit maximum.
Ach bože, tohle je tak hloupacatá knížka. Ale pravdou je, že občas člověk potřebuje takovéhle nenáročné čtení, rychlovku na jeden večer.
Červená knihovna, jen trochu víc spicy. Literární hodnota - 00 nic.

happy19
09.03.2022 4 z 5

Tady se ani nestihlo chodit kolem horké kaše:-D
Žhavé a sexy...div nevzplál papír:-D
Občas chaotické pasáže a ten konec?!
Rozhodně nevšední čtivo!

„Láska je plamen, který zahřívá, vášeň je požár, který ničí.“

moma08
28.02.2022 4 z 5

Musím říct, že jsem jí dlouho odkládala, abych neměla prodlevu, až budu čekat na pokračování, ale bylo to zbytečné. Knihu jsem přečetla během dneška a jsem spokojená. I když byly věci se kterými jsem nesouhlasila nebo nad nimi kroutila hlavou, tak pořád dobrý...
Byla to taková vzrušující oddychovka.

JitulHa
27.02.2022 4 z 5

Tahle kniha je doslova a do písmene nabitá erotikou, pokud tedy hledáte spíše romantiku a nějaké hlubší souznění mezi hrdiny, budete nepochybně velmi zklamaní, jelikož tady se jedná o spojení čistě fyzického rázu. Ovšem, nevadí-li vám nemalá dávka peprných scén, výstřední prostředí či otevřené intimity, možná si přijdete na své. Přestože, můžete mít pocit, že už jste v daném žánru četli snad všechno, tenhle příběh vás asi dokáže překvapit. Vlastně, upřímně nechápu, kam dál ještě může autorka zajít v dalších pokračováních... Tohle byl totiž vysoký level i na erotickou literaturu, co se týče popisnosti jednotlivých pasáží, není téměř žádný prostor pro představivost.

hadenka
23.02.2022

Kniha spíše plná erotiky,ale bavila mě,oddechové čtení s otevřeným koncem.Druhý díl si ráda přečtu.

andulka1406
23.02.2022 4 z 5

Erotické romány už úplně nevyhledávám, ale měla jsem chuť si výjimečně něco takového přečíst. Kniha mě bavila. Byla zajímavá a nebyly zde pasáže, že bych se nudila. Erotiky tu bylo požehnaně. Chvílemi mi maličko vadil překlad, jako třeba “nahatá”, je to takové hodně hovorové. Kniha končí tak, že další díl si určitě přečtu.

alzbeta2843
19.02.2022 4 z 5

Ak zabudnem na ten šialený a totálne “zvrátený” začiatok, ktorý mi bol nepríjemný, tak knihu musím hodnotiť pozitívne. Je to totiž rozprávka, že to takto chodí, ale ako námet na knihu dobrý :D.

Po tomto ich “zoznámení” som už knihu nedokázala odložiť a hltala som stranu za stranou. Občas som sa síce červenala až za ušami, ale príbeh to bol zaujímavý a asi najerotickejšia kniha, čo som čítala. Áno toho SEXU je tam naozaj habadej. Preto knihu hodnotím ako erotický román a to teda malo grády. Nechýbala ani klasická dráma ohľadom vzťahu hrdinov tak ako to mám.

Ak vás nebavia knihy plné pornoscén, určite sa do knihy nepúštajte :D

ElikaS
04.02.2022 5 z 5

Musím říct, že knížka Tři (s)prostá pravidla mě v rámci žánru příjemně překvapila, Přišla mi opravdu dobře napsaná.
Děj, jak je v erotickém literatuře zvykem, není nijak závratný a dal by se shrnout do pár kapitol, ale upřímně to se od čistě erotické literatury ani nedá očekávat. Pozitivem je, že děj není zas až tak extrémně přitažený za vlasy jako u jiných knížek tohoto typu.
Postavy jsou obě celkem sympatické a jejich interakce mě bavily.
Co hodnotím jako klad této knížky je popis erotických scén. Zcela výjimečně jsem neměla potřebu přeskakovat odstavce nebo celé pasáže. Zpravidla se autorky pořád točí v kruhu a opakují jednu a tu samou věc pořád dokola. Ale tady mi to přišlo celkem pestré a bavilo mě, jak jsou napsané.
Jediné, co mě mrzelo je otevřený konec knížky a ta doba než vyjde pokračování. Takže pokud máte rádi erotické knížky, pusťte se do toho, nebudete zklamaní.

petusska01
31.01.2022 2 z 5

No, popravde som čakala horšie. Prekvapivo popri všetkom tom sexe tam bol priestor aj pre normálne dialógy a dokonca aj zápletku. Aj keď teda, nebola veľmi nápaditá. Čo sa týka erotiky, tak tej tam bolo požehnane, takže ak práve toto je dôvod prečo siahate po tejto knihe, smelo do toho. Ak sa však očakáva napätie, dej, humor, zápletka a rozpracované postavy... tak treba hľadať inde. Čo ma však najviac prekvapilo, je koniec. Vážne treba nejaké pokračovanie??!!

be_pa
31.01.2022 4 z 5

Mě udělala radost i dobrá čeština, překlad bez hrubých chyb. Čtivě napsané. Oba mě bavili, jen jsem čekala víc "pravidel" a nějaký ten zádrhel ve vztahu.
A ten závěr?

Bezantina
20.01.2022 4 z 5

Poměrně dobrá kniha tohoto žánru. Pominu-li klišé, že hlavní hrdina je (jako obvykle) krásný muž (nemůže být jen normálně příjemného vzhledu?) a hlavní hrdinka je krásná, i když si to o sobě vuuubec nemyslí, tak je děj celkem relativně smysluplný a reálný. Sexuálních scén je hodně, což se ale tak nějak očekává, že.
Do čeho si musím rýpnout, je to, že mi nějak chyběla návštěva lékaře hlavní hrdinky k předepsání HA, nebo prostě něco takového, protože oba souloží s kondomem, pak on chce bez něj a najednou už jedeme "naostro".
Druhý "rýpanec" je to, že tato dvojice se sexuálně stýká v ději několik měsíců, ale o její menstruaci není ani zmínka. Což je u mladé ženy přinejmenším lehce k zamyšlení.
Ale určitě zatím nejlepší kniha tohoto ražení, kterou jsem četla a těším se na pokračování.

Artep071
16.01.2022 4 z 5

V podstatě to bylo píchání od 1 stránky až po tu poslední .... xi xi dějová linka docela předvídatelná a opět taaaaak typická ....chjo ....hrdinové opět krásní, vybavení, píchání bez studu, bez hranic a samozřejmě milión orgasmů, přesto se to četlo lehce, nemělo to mrtvé pasáže ( no když si vezmete písmenkové porno, tak to nejspíš moc mrtvých pasáží mít taky nebude xi xi ) a závěr čtenáře nabádá k dalšímu pokračování. Tak uvidíme co ten náš Logan udělal tak strašnýho :)
Pokud máte rádi červenou knihovnu, tak se pobavíte.

LiLinka
15.01.2022 4 z 5

Proč ten otevřený konec? Dějově celou dobu o ničem a na konci nás chce autorka najednou děsně napínat a v podstatě nutit číst další díl(y).

DreamerX9
02.01.2022 2 z 5

Kniha byla velmi čtivá a mile překvapila. Dějové linky tam nebylo příliš ale tak akorát. Oceňuji styl jakým autorka píše a také vzrušující jízdu, kterou nám dopřála když se z jízdy na kole stala horská dráha.

marta14
27.12.2021 5 z 5

Skvělá kniha v tomto žánru.

KarolínaKájink
19.12.2021 5 z 5

Kniha se mi hrozně moc líbila. Patří mezi mé nejoblíbenější romantické knížky. Jako bonus, je plná erotických scén. Prostě bomba.

erotika BDSM

Nikki Sloane