Žiť pre lásku

Žiť pre lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264886/bmid_zit-pre-lasku-mpU-264886.jpg 4 28 2

Klub, tých čo prežili série

Benedict Harper si z vojny priniesol nielen ťažké zranenia nôh, ale aj hlboké jazvy na duši. Napriek tomu sa nevzdáva a usiluje sa nájsť nový zmysel života. Samanthe McKayovej osud takisto nadelil dosť utrpenia: celé roky sa starala o chorého manžela. Keď napokon ovdovie a zostane vydaná napospas despotickému svokrovi, rozhodne sa vziať život do vlastných rúk a utiecť do Walesu. Na dlhej ceste ju sprevádza Benedict a medzi dvoma životom skúšanými ľuďmi sa rozhorí vzájomná príťažlivosť. Ben je však opatrný – čo už môže muž so zranenou dušou a telom poskytnúť krásnej mladej žene?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The Escape , 2014

pip11
22.05.2023 5 z 5

Každý příběh této série je tak odlišný jako členové klubu přeživších. I tento díl byl moc pěkný, nemám vůbec co vytknout.

Jurajovamaka
24.02.2021 5 z 5

Séria The Survivor's Club sa Mary Balogh naozaj vydarila. Páči sa mi štýl, akým autorka príbehy jednotlivých postáv rozohrala, postavy sú zaujímavé. Môžem iba odporúčať a teším sa na ďalšie časti tejto série.
O D P O R Ú Č A M ❤✌