Lokaj a já

Lokaj a já https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479792/bmid_lokaj-a-ja-uqh-479792.jpeg 4 146 32

Frances Whartonová pochází z urozené rodiny, ale nemá žádné věno, neboť její otec rodinné jmění prohrál. Frances se nezajímá o věci, jež zajímají většinu vdavekchtivých debutantek. Přitahuje ji politika. Nicméně její matka ji nutí, aby se provdala za starého, ale bohatého sira Reginalda, jehož však považuje Frances za nudného a arogantního. Jejich zasnoubení má být oznámeno na domácí sešlosti, jíž se také zúčastní tři urození džentlmeni, kteří rozehrají nebezpečnou hru, aby našli svému příteli nevěstu. Založí klub lokajů a přestrojí se za služebnictvo. Hrabě z Kendallu se jako lokaj zamiluje do Frances a situace se zdá neřešitelná. Zasnoubí se Frances s arogantním rytířem, nebo vypukne skandál? Dostane se falešný lokaj z nelehké situace?... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Footman and I , 2020

happy19
26.02.2022 5 z 5

Skvělý,svižný,kousek s originální zápletkou,-)
Hlavně přehledné vyslvětlení už v prologu,takže se neztratíte kdo je kdo:-D
Přebal úžasný:-*
Těším se na další díl!

„Láska není cit, který se mění, když narazí na překážky nebo se poddá sotva, že změnu tuší.“

mikika
14.02.2022 3 z 5

vtipný začátek, ale pak celkem patetické blekotání o cti a lžích, klasika. než vyjdou další díly, které se mají odehrávat současně, tak člověk zapomene, co bylo v tomhle...

biki
12.02.2022 3 z 5

Vcelku příjemná romance s ne zcela originálním námětem, ale místy i docela vtipná, se sympatickými hrdiny, samozřejmě včetně Lucasových přátel. Přes průměrné hodnocení tohoto dílu jsem zvědavá na další pokračování.

NicaCola
10.02.2022 5 z 5

Tak tohle bylo super! Oddechové, příjemné čtení:)
Doporučuji od Valerie také sérii Hravé nevěsty

tereza5492
06.02.2022

Milá historická romance kterou jsem přečetla za jedno odpoledne.

jaja1989
02.02.2022 5 z 5

Po 1.serii knih od autorky jsem ji chtěla odepsat , ale ..
Tvl ještě že jsem to neudělala takhle kniha je fakt boží.
Užívala jsem si všechno nápad,dialogy,hrdiny jen konec byl trochu slabý , ale i tak super kniha

havrmoni
31.01.2022 5 z 5

Tuhle autorku mám taky ráda, tady není co bych krom 5* napsala. Snad jen , že se těším na další díly.

LenaWirus
30.01.2022 4 z 5

Zábavný, romantický příběh, který nenudí a odpočinete si u něj. Pouze milostná scéna na konci se do konceptu už moc nehodila, pokud by byla zakomponovaná dříve, bylo by to lepší. Jinak hodnotím kladně a ráda si přečtu další díly.

LilianaFalcon
18.01.2022 5 z 5

Nádherná romantická pohádka :-) tohle se opravdu povedlo a vážně se moc těším na další díly.

Terez9119
09.01.2022 4 z 5

Bylo to milé. Prosté, žádné velké drama a přeslazený konec, ta erotika na konci tam za mne vůbec nemusela být. První kniha od autorky, dám jí určitě ještě šanci.

rampapa
06.01.2022 5 z 5

Miluji tuhle autorku. Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Zamilovala jsem si Klub lokajů. Doufám že brzo vydají další díl. Frances jsem si hnedka zamilovala a Kendalla jsem si hnedka oblíbila. Příběh je strašně krásný. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a 19. století. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

LilluLong
10.10.2021 4 z 5

Príbeh šitý pre milovníkov romantiky z obdobia aristokracia a šľachty . Od spisovateľky som citala aj lepšie príbehy, ale nesklamala ma ani tato :) u mna ma 4*