Když ti to udělá radost...

Když ti to udělá radost... https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325800/bmid_kdyz-ti-to-udela-radost-myX-325800.jpg 3 130 27

Kniha povídek osmi vybraných českých populárních autorů různých žánrů.

OldřichHanton
20.01.2018 4 z 5

Sbírka povídek od známých českých autorů plus jedna od Roberta Fulghuma. Autoři přispěli kraťoučkými povídkami "ze života", s jedinou výjimkou Pavla Renčína, jehož Balada krve se vymyká jak rozsahem, tak žánrem. Ačkoli se jedná především o reklamní dárek od Alzy, spisovatelé potvrdili svojí kvalitu. Všechny povídky mají slušnou úroveň a některé si možná budu i pamatovat.

hroneczek
12.12.2017 3 z 5

Některé povídky byly dost zvláštní, jiné příjemné, trefné, pravdivé. Nejvíce se mi líbila povídka od Viewegha a pak detektivní od Renčína, i když její závěr mě trochu zklamal, čekala jsem něco reálnějšího.

withoutchild
18.11.2017 3 z 5

Soubor povídek, které spolu nijak nesouvisí. Těžko hodnotit jako celek, ale nejlepší mi rozhodně připadala Renčínova Balada krve, tu jsem úplně hltal.

Kamcatak
06.03.2017 4 z 5

Kniha se ke mě dostala absolutnou náhodou, většinou povídky nečtu, ale říkala jsem si, už tu e-knihu mám v kindle, tak to zkusím... a byl to super zážitek! Tedy vlastně 8 zážitků. :D
Některé povídky jsou vtipné, jiné poučné, tragické, v každé se najde něco. Dokonce bylo místo i na napínavou mini detektivku, která mě tedy absolutně uhranula. :)

genie
03.02.2017 4 z 5

Naprostá většina povídek nadprůměrná. Humorné, hororové, tragikomické, "syrové" ... To všechno jsem tam našla.

DeeKrakova
11.01.2017 1 z 5

Líbila se mi jen jedna jediná povídka u cele sbírky. :(

akrash
10.01.2017 5 z 5

Pěkné počtení, hezký výběr ukázek.

povídky humoristické povídky detektivní a krimi povídky

Část díla

Lenka Sobotová
česká, 1970
Robert Fulghum
americká, 1937

Kniha Když ti to udělá radost... je v