Kdy?

Kdy? https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403193/bmid_kdy-Lob-403193.jpg 4 425 130

"Chtěli byste znát datum svojí smrti? Napínavý thriller, který nedokážete odložit. Maddie Fynnová má podivnou schopnost – na čelech lidí vidí čísla. Teprve v den, kdy zemře její otec, si však uvědomí, co znamenají. Znát datum něčí smrti je ale spíš prokletí, než dar. Definitivně se to potvrdí v okamžiku, kdy potká mladíka, jehož poslední den se nezadržitelně blíží. Po té, co chlapec v den své smrti zmizí, obrátí se na Maddie policie. Dívka se tak nechtěně zaplete do pátrání po dalších zmizelých lidech, které odhalí, že byli zavražděni...... celý text

marta14
19.07.2020 3 z 5

Čekala jsem něco jiného. První polovina knihy se táhla a nebavilo mě to, druhá polovina však vše změnila a zamilovala jsem si to. Nápad je to skvělý, zajímalo by mě moje datum... Na provedení mohla autorka podle mě ještě zapracovat. Kdyby mi bylo 14, tak by se mi to asi líbilo víc.

tittanie
17.07.2020

Úžasné téma, úžasná zápletka. Perfektní. Ten nápad s čísly na čele mě naprosto dostal. Tenhle dar bych nechtěla. Vědět, kdy umřou mí blízcí musí být strašně těžké.

Nikychlupova
14.07.2020 5 z 5

Dobrý nápad, skvělé provedené. Kniha se četla snadno a nešlo se od děje odtrhnout, napínavé a poutavé do konce. Doporučují a dávám plný počet hvězdiček.

ydnac
07.07.2020 5 z 5

Vidět kolik času člověku v životě zbývá....úžasné. Kniha má i detektivní zápletku a hlavní hrdinku jsem si oblibila:-).Neni to kdovíjak těžké čtení,ale kniha mě bavila a byla napínava.Přečteno za pár hodin.Konec se mi moc líbil a dojala mě část s paní Duncanovou.Přejme si,ať naše čísla jsou co největší:-)

MamaKnihomolka
30.06.2020 4 z 5

Velice zajímavá kniha s originálním námětem a myšlenkou.
Ze začátku se děj sice lehce táhl, ale druhá půlka to napravila a naprosto mě pohltila. Text se četl dobře, jen mě vadily delší kapitoly, které mě občas odrazovaly.
Co se týče postav tak mě hlavní hrdinka přirostla k srdci a bylo mi ji dost líto.
K této knize se mi dokonale hodí přísloví: " Pro dobrotu na žebrotu."

Anannas
16.06.2020 3 z 5

Pokud hledáte nějakou oddechovou četbu (prostě nic složitého), pak se vám tato kniha bude pravděpodobně líbit. Přečetla jsem ji za dva dny, děj rychle a plynule ubíhal a určitě jsem se u ní nenudila. Hlavní myšlenka byla velmi zajímavá, ale její zpracování nebylo takové, jaké jsem očekávala.

Erlif
03.06.2020 5 z 5

Mně se to líbilo.. bylo fajn na chvilku odejít od drsných thrillerů a detektivek a přečíst si něco prostě fajnovýho, čtivýho, z prostřední střední školy...
Hodně čtenářů tu kritizuje přehnaný happy end, je to knížka v kategorii pro děti a mládež, jak jinak bych to mělo skončit? Já chtěla taky v 15ti letech číst jen samé happy ends :)
Vůbec by mi nevadilo přečíst si nějaké pokračování...

kulatina
20.05.2020 4 z 5

Zajímavý příběh s lehkou detektivní zápletkou. Člověka mrazí, když si představí mít takovou schopnost, a nevědět, jak s ní naložit.

Warty
08.05.2020 3 z 5

Námět je bezpochyby zajímavý a z větší části je příběh napínavý. Odpustila bych si ale ten absolutní happy end. Je to poměrně dobře napsané, takže za mě tři hvězdy.

ivousekk
06.05.2020 4 z 5

Podle hodnocení a anotace jsem se na knížku těšila a do cca 2/3 byla bezva (=dost děsivá). Ale pak, po skamarádění s "nepřítelem", to začalo ztrácet dech a ten happy end? Zbytečně přehnaný až naivní.

michaela.22
01.05.2020 5 z 5

Skvělá kniha, oceňuji originální nápad i zpracování. Děj měl překvapivý závěr a moc se mi líbí obálka knihy. Jen si myslím že tak dobrá kniha by si zasloužila pevnou vazbu a ne paperback.

veronika9761
01.05.2020 4 z 5

Dobre ctivo, neobvykla zapletka, ale prekvapil ultranaivni konec.

iLuciferie
29.04.2020 2 z 5

Námět mi přišel opravdu skvělý, schopnost hlavní hrdinky i potenciál pro příběh... Bohužel zpracování knihu vrhá do podprůměru a ten konec..?!

lusitta05
29.04.2020 4 z 5

Zaujímavá kniha s prekvapivou zápletkou. Celkom fajn.

monika0356
26.04.2020 5 z 5

Přečteno na jeden zátah v neděli odpoledne. Neskutečně mě to bavilo číst a chtěla jsem, aby to nikdy neskončilo.

Sotek43
26.04.2020 5 z 5

Naprosto úžasná knížka přečtena jedním dechem.

Metiahen
24.04.2020 5 z 5

Určitě zajímavá knížka s nevšední zápletkou. Koupě nelituju :-)

venacava
23.04.2020 3 z 5

Příběh svižně utíkal

wotana
21.04.2020 4 z 5

Tak tahle kniha se povedla. Není to na plný počet hvězd to dávám jen TOP knihám, ale nápad, zpracovaní = super kniha na přečtení na dva večery.

Mana700
20.04.2020 4 z 5