Kdo chytá v síti

Kdo chytá v síti https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431419/bmid_kdo-chyta-v-siti-VAI-431419.png 4 387 126

Internet je jediné místo, které neodděluje svět dětí a dospělých. Režiséři Vít Klusák a Barbora Chalupová založili na internetové seznamce fiktivní profily tří dvanáctiletých dívek jako výchozí bod výbušného dokumentu o internetových predátorech V síti. Do pěti hodin se jim ozvalo přes osmdesát mužů. V navazujícím souboru rozhovorů najdete hlubší rozbor postav z filmu, který vyvolal obrovský rozruch ještě před vlastním odvysíláním.... celý text

cirruska
01.03.2020 4 z 5

Zajímavé čtení, celkem dobře zpracované rozhovory a různé pohledy na tuto problematiku. Prostor zde dostali jak oběti tak predátoři, odborníci i veřejnost. Jsem ráda, že se o tom konečně více píše/mluví. Dnes večer mě čeká filmové zpracování a to si myslím že teprve bude silný zážitek.

klaraj093
29.02.2020 5 z 5

Zítra se chystám do kina.. Kniha byla velice zajímavá.. A rozhodně je to šílené co se děje..

svitim
29.02.2020 5 z 5

Včera jsem v kině shlídla film, dnes přečetla knihu....oboje perfektní, kniha navazuje na film a navíc přináší informace i o jiných obětech a predátorech. Obojí určitě doporučuji.

Market.maky
27.02.2020 5 z 5

Náročná kniha na čtení z psychického hlediska, člověk si u toho musí odpočinout, aby se ,,odreagoval“. Tato kniha ale otevře oči. Doporučuji přečíst všem, jak dětem, tak rodičům, o tomto tématu by se mělo více mluvit a nebrát toto téma na lehkou váhu.

azertaaz
27.02.2020 5 z 5

Tuhle knihu jsem četla na etapy. V kuse se mi to nepodařilo.
Doporučuji každému, kdo má dítě a pořád si ještě myslí, že když je doma v pokojíčku, tak je pod dozorem a v úplném bezpečí.

Brambor16
27.02.2020 5 z 5

Docela drsný. V některých rozhovorech jsem nemohla číst dál a musela knihu odložit, ale dočetla jsem ji a je to rozhodně poučné. Doporučuji přečíst nejen rodičům, ale i dětem. Ne vždycky je na internetu bezpečno.