Každá ráda kamaráda

Každá ráda kamaráda https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484769/bmid_kazda-rada-kamarada-hFR-484769.png 4 327 71

Aneb jak spolu Josh a Hazel (ne)randili. Hazel Camille Bradfordová ví, že její chování často leze lidem krkem, a většina mužů ji po pravdě nezvládá. Pokud je neodradí svým početným domácím zvěřincem a zálibou v absurdních situacích, spolehlivě je odežene poznámkami, pro které si dokáže vybrat ten nejnevhodnější okamžik. Což je ale jejich škoda, protože zábavnějšího člověka byste hledali stěží. Střízlivý, lehce odtažitý Josh Im se zná s Hazel z vysoké, kde zjistil, že se k téhle ztřeštěně rozverné holce rozhodně nehodí. Od prvního setkání, kdy mu pozvracela boty, po trapas s nesrozumitelným e-mailem, který mu poslala pod vlivem tišících léků, ji považoval spíš za přírodní úkaz než potenciální partnerku. Jenže mezitím uběhla řada let, rozchod s nevěrnou snoubenkou mu převrátil život naruby a Hazelina společnost mu najednou připadá jako příjemná změna. Tedy ne že by randili. Rozhodně ne spolu. Pouští se do vzájemného hledání partnerů a řadou čím dál trapnějších schůzek naslepo se snaží dokázat, jak moc k sobě nepatří. I když kdo ví…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Josh and Hazel's Guide to Not Dating , 2018

Kristy.Seb
21.02.2022 4 z 5

Příběh hezky plynul. Ale nad Hazel jsem nevěřícně kroutila hlavou! Hazel a učitelka? Ale jinak byla skvělá. Milá, laskavá, oddana pro své nejbližší. A svoji potrhlost brala tak, jak to bylo. Jen me trochu zarazil ten rychlý konec a skok do rychlého závěru

NikolaSkop
20.02.2022 5 z 5

Tuhle spisovatelku zboznujuu!! Rozhodne me nezklamala! Sladka romance! :)

Hatshepsut
20.02.2022 4 z 5

Zpočátku jsem si na Hazel musela zvyknout, její šílené trapasy a excesy byly neuvěřitelné. Ale nakonec se při čtení bavíte a nelze než obdivovat její nezdolnou přátelskou povahu.

Njangu
20.02.2022 5 z 5

Super, moc děkuji za výborný tip na knížku. Bavila jsem se celou dobu. Děj svižně utíkal a nedalo se odtrhnout.

petusska01
20.02.2022 5 z 5

Po takom pomalom začiatku sa to krásne rozbehlo. Príjemná oddychovka, vtipná a v konečnom dôsledku s veľmi pekným motívom - ostaň sama sebou. Hazel síce bola na mňa "trochu moc" , ale veľmi som si ju obľúbila, rovnako ako Josha. Ich dialógy a randenie ma veľmi bavilo, aj keď v konečnom dôsledku sa dalo predvídať ako to skončí. Christina opäť nesklamala, určite tento príbeh patrí k tým jej lepším.

moma08
19.02.2022 4 z 5

To byla dobrá oddychovka, u které jsem se zasmála. Krásná romantická knížka.

Ralemo
17.02.2022 5 z 5

Tak to byla bomba! Nádherně napsaný příběh, taková jednohubka, nešlo se odtrhnout.

Hazel byla skvělá, bezprostřední, nešlo ji zastavit a hrozně jsem se pobavila u všeho co dělala. Josh byl láska na první pohled, milý, hodný, krásný a sympatický.

Jejich vtipná dvojitá rande stála za to! Postupné přicházení na to, že jsou pro sebe jako stvoření, bylo skvělé pozorovat. Jak se říká, protiklady se přitahují. Konec byl jen třešničkou na dortu. :)

Kudík
13.02.2022 4 z 5

Hazel se asi nedá jinak popsat než jako neřízená střela bez filtru, ale bez ní by nebyl tento vtipný příběh, a také bez sympatického Joshe. Hazel mi občas (hlavně v samotném úvodu) dala zabrat, ale dost jsem se jejím chováním bavila. Nejvíce pochopení jsem měla pro její zvířecí mazlíčky a jako kamarádku bych jí brala, ale jako spolubydlící asi nikdy. :) Epilog je krásnou tečkou při naplňování jejího 17ks plánu. ;)

nina3905
13.02.2022 4 z 5

Romantikuš oddychovka s povahovo protikladnými hlavnými hrdinami. "Pološialená" hlavná hrdinka Hazel - doslova je neriadenou strelou a seriózny hlavný hrdina Josh. Pri niektorých scénach z knihy sa schuti zasmejete.

lusitta05
12.02.2022 4 z 5

Človek si o takej potrhnutej hrdinke radšej asi iba prečíta, ale možno v kútiku duše závidí takýmto nezávislým dušiam. Neviem či také veľké protiklady majú šancu na spokojný život,ale v knihách to zdá sa ide. Príjemný román.

milst
12.02.2022 5 z 5

Krásná, romantická oddychovka. Můžu doporučit.