Keď sadá súmrak

Keď sadá súmrak https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480532/bmid_ked-pada-sumrak-uzC-480532.jpg 4 1536 1536

Kate Marshallová série

Začínajúca detektívna agentúra Kate Marshallovej sa rozbehne na plné obrátky, keď Kate a jej kolega Tristan Harper dostanú prvý veľký prípad. Novinárka Joanna Duncanová zmizla pred dvanástimi rokmi po tom, ako odhalila politický škandál. Väčšina ľudí – vrátane polície – už jej hľadanie vzdala. Ale Joannina matka sa nemieni vzdať. Keď Kate s Tristanom získajú prístup k pôvodnému vyšetrovaciemu spisu, preverujú rovnakých podozrivých a sledujú rovnaké stopy, ale na rozdiel od polície neuviaznu v rovnakých slepých uličkách.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Lindeni

Darkness Falls , 2021

kob
05.01.2022 4 z 5

Skvělý příběh, jen tam bylo těch borců tolik, že jsem v nich měla chvílemi chaos. To se mi u Roberta Bryndzi zatím ještě nikdy nestalo, ale možná je to moje chyba - stárnu a blbnu ;)

Denisa232623
05.01.2022 4 z 5

Jako vždy napínavé a čtivé se zajímavou zápletkou. Jen tedy k té zápletce. Absolutně nemám problém s homosexuály. Takový lidé mi nevadí, každý jsme nějaký. Ale mám pocit, že tohle téma je teď v každém filmu, seriálu, knize a já už jsem ho dost přesycena. Nicméně pro mě zatím nejlepší díl, kde je hlavní postavou Kate a Tristan. Závěr, vlastně ani celá kniha nemá žádný wow efekt, krásně to plynne, ale ten kdo má rád knihy od p. Bryndzy tak nebude zklamaný :-)

sassenkka
04.01.2022 5 z 5

Na Bryndzu já nedám dopustit, je to pro mě taková sázka na jistotu, žádná jeho kniha mě ještě nezklamala (ťuk ťuk).
Série s Kate je skvělá, a tento díl zatím asi nejlepší. Chytlo mě to od první věty, a i když jsem v průběhu měla jasného podezřelého (a měla jsem pravdu), vyvrbilo se to nakonec tak, že jsem byla stejně v šoku. Bylo to opět čtivé, plné zvratů, napínavé, Kate s Tristanem jsou skvělé duo a baví mě i jejich osobní příběhy.

benik25
03.01.2022 5 z 5

Do knihy jsem se začetla hned od první stránky. Četla se skvěle, jako každá kniha od Roberta Bryndzy. Kniha byla napínavá a rozuzlení překvapivé. Doporučuji všem, co mají rádi krimi.

jes09
03.01.2022 4 z 5

Kniha se četla jedním dechem, ale pro mé uspokojení mi chybělo ,,vzrušení" z příběhu. Hezky psaná a nenáročná kniha.

janina66
02.01.2022 5 z 5

Právě dočteno. Nádherná obálka, asi nejlepší z knih od Roberta. Celý příběh o vyšetřování hezky plynul a moc jsem si četbu užívala. Vyjímečně jsem pachatele typla správně a konec jako vždy velmi napínavý.

Dajine
02.01.2022 5 z 5

Pan spisovatel opět nezklamal.

astra3
01.01.2022 5 z 5

Tento díl mi přišel obzvlášť povedený. Napínavý, čtivý

Vendys80
01.01.2022 5 z 5

Bryndza nezklamal! Serie s Kate a Tristanem jsou osvezujici a velmi lehce se ctou.
Tentokrat jsem pachatele podezrivala od sameho zacatku, to ale vubec nicemu nevadilo, naopak!

Mája777
01.01.2022 4 z 5

První kniha letošního roku je za mnou. A byl to vstup určitě skvělý. Kniha je velice čtivá, zápletka zajímavá, jenom pachatele jsem uhodla hned na začátku :(. Ale po celou dobu čtení jsem si říkala, že to tak není :). I přesto knihu určitě doporučuji a těším se na další setkání s Kate a Tristanem.
(1. 1. 22 - 368 - 1)

iveta3689
31.12.2021 4 z 5

Autorův styl je jednoduchý, líbivý, nic náročného (ve všech významech). Příběh je přímočarý a zápletka snadno uhodnutelná. Pokud se ale nesnažíte uhodnout vraha hned na první stránce a necháte se jen unášet dějem, je to zajímavé a pobaví to.

jitka7326
30.12.2021 2 z 5

Za mě zklamání. Nejak jsem se nemohla začíst a bavil mě az závěr.

Kubajzz
30.12.2021 4 z 5

Knížka dočtena, stejně jako předchozí díly byla super. Těším se na další díl :-)

Ráčkajda
30.12.2021 5 z 5

Tak mám přečtené obě série jak s Erikou tak s Kate a obě jsou naprosto úžasné. Ani tato kniha mě nezklamala, četla se svižně, děj ubíhal, super. Těším se na další díl.

tektit
30.12.2021 2 z 5

Jsem docela zklamaný, ne vždy kniha sedne. Tahle je jedna z nich.

Dumicek
30.12.2021 5 z 5

Bryndza jako vždy nezklamal..kniha je naprosto skvělá,čtivá,nápínavá a jak ji jednou otevřete,tak už musíte číst dokud nejste u konce..skvělý námět,velmi starý případ a Kate s Tristanem kteří prostě hrají skvělý tým..mohu jen doporučit.

marli58
29.12.2021 4 z 5

Knihy Roberta Bryndzy čtu moc ráda. A i tahle nezklamala.

LenDa70
29.12.2021 5 z 5

Třetí případ Kate Marshallové byl čtivý, s rychlým spádem. Děj nijak komplikovaný, ale nedalo se od čtení odejít. Souhlasím s jinými recenzemi, že by děj mohl být s více zvraty a konec ne tak předvídatelný. Robert Bryndza mě baví a těším se na další jeho knihy.

Kocourek
29.12.2021 4 z 5

Přečteno o vánocích. Příběh opět napínavý. Bohužel od půlky už bylo jasné, kdo je ON. Oddychovka pro volné chvíle. A Tristan s Kate jsou prima parta.

Kopretinka784
29.12.2021 4 z 5

Vánoční dárek a během vánočních svátků i přečtený - díky krátkým kapitolám a touze dozvědět se, co se bude dít dál. V tomto díle jsem už brzy začala mít podezření na jednu osobu a podezření se nakonec potvrdilo. Děj mi nepřišel tak napínavý jako v ostatních autorových knihách, ale přesto se už teď těším na jeho další výtvory.