Kanibal z Nine Elms

Kanibal z Nine Elms https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423380/bmid_kanibal-z-nine-elms-2jR-423380.jpg 4 2570 681

Kate Marshallová série

Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela. Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost začne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vyšetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila. Nevrací se jen vzpomínky. Vrah napodobitel chce dokončit započatou práci… A tak se i Kate musí vrátit k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Nine Elms , 2019

KnihomolPierre
23.04.2020 5 z 5

Super knížka. Určitě bych si rád přečetl další od autora, protože mi jeho styl sedl.

zpevSusannah
23.04.2020 5 z 5

Knihu jsem slupla jako malinu. Byla příjemně ozvěžující a šťavnatá! I když malinko jsem měla zpočatku obavy, že pocítím spíše trpkost a jen se budu neovladatelně ušklebovat :-D.
Naštěstí první případ Kate Marshallové měl nakonec vše, co se od fajnového thrilleru očekává - čtivost, napětí, tak akorát zvrácené vraždy, zajímavé postavy ...
Opravdu jsem moc zvědavá, s čím přijde dál náš milý Robert Bryndza.

Ossinky
20.04.2020 5 z 5

Také jsem byla moc zvědavá jaká bude nová série. Nicméně začátek překvapivý, jakože dopaden? A co bude dál jsem si říkala. Přišlo mi přitažené za vlasy, že po takovém zranění byla Kate těhotná ale dobře, přehlídnu to. Ze začátku jsem opravdu byla trošku skeptická ale pak se začal příběh vyvíjet a napínat mě. Jak je u pana Bryndzy zvykem. Takže ano, milovnice a milovníci Roberta B. tohle si rozhodně nenechejte ujít.

ANDY28
17.04.2020 5 z 5

Tohle se mi fakt líbilo, že začátku mi chyběla Erika, ale pak jsem přestala srovnávat. Skvělý Bryndza jako vždy. Přečtěte si!

Vlaďkaa4
15.04.2020 5 z 5

Je to svizne, napinave, a Kate ma sve chyby a tim je velmi lidska. Jsem zvedava jak se tato serie bude vyvijet...

Daremyth
15.04.2020 3 z 5

Kniha byla čtivá, pan Bryndza psát umí. Ale příběh mě nezaujal, přišel mi jak vymyšlený na rychlo dost předvídatelný a i finále nic moc. Na hlavní hrdince Kate mě štvalo, že není u policie a jezdí si k nalezeným tělům a vyslýchat svědky a všude jí pustí a policii to nevadí.

NikaSedova
14.04.2020 5 z 5

Ano, ano, ano, ano. Klobouk dolů před Robertem! Dal nám zapomenout na nezapomenutelnou Eriku již v první kapitole. Bála jsem se srovnávání, bála jsem se inovace, tak jak je u mě obvyklé. Ale s Robertem se není čeho bát, jeho knihy jsou sázka na jistotu. Všechny jeho knihy přečtu během pár hodin, mám moc ráda jeho čtivý styl. Nekonalo se obří překvapení, ale příjemný pocit z jeho tvorby tak jako vždy. Navíc tento autor neskutečně příjemně vystupuje i jako osoba, (pokud ho sledujete), přijde mi, že je jako kámoš po těch letech. :-) Těším se na další dílo. :-)

Luciska13
13.04.2020 4 z 5

Vraždy byly opravdu brutální a nechutné, což to by ani tak nevadilo, ale chyběl mi tu takový ten vau efekt, kdy knížku dočtete a sedíte, přemýšlíte a nemůžete se z toho vzpamatovat. Líbilo se mi, jak byla kniha rozepsaná ze všech stran a úhlů a udržela pozornost čtenáře. A co se předvídatelnosti, která zde byla dost řešená, týká, ano, konec se dal očekávat, ale myslím si, že všechny detaily by nevymyslel nikdo a dost pravděpodobně nastínit průběh byl záměr autora, a tak si stojí za to knihu přečíst až do konce.

prestiggio
12.04.2020 3 z 5

Ako začať.... No v prvom rade, čakala som oveľa viac od tohto spisovateľa. A celé mi to pripominalo Cormorana Strika a jeho asistentku Robin. Ibaže v opačnom poradí.

PetraCy
11.04.2020 5 z 5

Ze začátku jsem pořád srovnávala s předcházejícími knihami a postrádala Eriku Fosterovou, ale i tak jsem se zacetla a opět skvěle napsaná a napínavá kniha...

111moni
07.04.2020

Tak co na to říct, slušně řečeno, štvali mě všichni od začátku ,i čtenář tuší a co teprve detektiv, psychiatr...No, trošku prvoplánové, předvídatelné. Četlo se to ,aby se to dočetlo, z hrdinů mi vlastně nebyl nikdo nijak sympatický, Kate, která trochu neví, kudy kam, psychopat, který zase dobře ví, kudy a kam,ale všichni to přehlíží. No, třeba to byl rozjezd :-)

blanka5427
06.04.2020 5 z 5

fakt hustý :)

St.Evelin
06.04.2020 4 z 5

Za mě další povedená detektivka z pera zkušeného autora. Kate je mi daleko sympatičtější než Erika z předešlé série, na druhou stranu zde bylo pár věcí, které byly až moc přitažené za vlasy. Ale četlo se skvěle! Tyhle dektetivky pro střední proud Robert prostě umí.

MirkaHas
06.04.2020 3 z 5

Kniha se dobře četla, hlavní hrdinka je sympatická, děj byl sice jednoduchý, předvídatelný, ale jsem zvědavá na další, určitě si přečtu.

MedvídekJů
05.04.2020 5 z 5

Poslední dobou jsem si detektivky oblíbil, tato se rozhodně zařadí mezi mé oblíbené. Kniha je čtivá a napínavá od začátku až do konce. Byla to má první kniha od tohoto autora, ale asi si přečtu i nějaké další, protože je vážně moc povedená.
Kniha je drsná... některé vraždy, a hlavně to s čím se musí Kate (hlavní postava knihy, vyšetřovatelka) den co den setkávat - to znamená, že kniha není pro slabší povahy, ale když ji číst začnete a nevadí vám takový typ knížek, tak jen tak nepřestanete. Postavy jsou mi sympatické, což má také svou cenu.
U knihy se jednoznačně nudit nebudete. Dávám plný počet hvězd a můžu jen doporučit!

terez_knihomol
01.04.2020 5 z 5

Velmi povedený první díl nové série. Kniha mě bavila, Kate a její syn také. Chvílemi to bylo maličko přitažené za vlasy, ale nevadilo mi to. Knížky Roberta Bryndzy se dobře čtou a příběh mi většinou sedne. Další díl si nenechám určitě ujít.

helenkan
30.03.2020 4 z 5

Nemůžu říct,že by se mi to nelíbilo. Bylo to napínavé a tentokrát i dost drsné.(Teď si musím dát nějakou romantiku) :-) Ale přeci jen mi byla Erika sympatičtější.

Pavlnka
29.03.2020 4 z 5

Velmi dobrý začátek další série. Chvílemi mi přišla trochu naivní, ale určitě si přečtu další díly.

viva71
28.03.2020 4 z 5

Opět skvělá detektivka od tohoto autora. Hlavní hrdinka sympatická a těším se na její další osudy.

HanulkaK.
28.03.2020 4 z 5

Kniha se opravdu dobře čte, určitě si od tohoto autora přečtu i další.