Magie krve

Magie krve https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136607/bmid_magie-krve-FsP-136607.jpg 5 571 51

Kate Daniels série

Kate Danielsová se „stará“ o paranormální problémy, jež nikdo jiný nechce řešit, zvlášť pokud se týkají společnosti kožoměnců v Atlantě. Když ji povolají k prošetření rvačky v Ocelovém oři, baru na hranicích mezi územím kožoměnců a nekromantů, rychle zjišťuje, že se ve městě objevil nový hráč. Starý tisícovky let, a co víc, bojoval v nesčetných válkách po boku jejího otce. Kdo ví, jestli tenhle protivník nebude moc velké sousto i pro Kate a Currana, Pána šelem. Protože tentokrát bude muset Kate čelit vlastní rodině…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fantom Print

Magic Bleeds , 2010

Lethania
03.07.2018 5 z 5

Po minulém dílu jsem si myslela, že pokračování nedosáhne takových kvalit jako třetí díl, ale to jsem se spletla. Téměř na každé stránce byla akce a parádní černý humor hlavní hrdinky Kate. Kniha má ode mě i malé plus za to, že milostná linka nepřevládá (narozdíl od některých urban fantasy sérií).

kklepkaa
01.03.2018 3 z 5

Opět jsem se bavila... sarkastická Kate je skvělá a společně s Curranem mě pořádně ani nenechají vyspat. Opravdu návyková série. Jsem ráda, že milostná linka nepřevládá, takhle je to přesně akorát. Tenhle díl mi přišel o trochu slabší než předchozí a asi si i teď musím dát od Kate menší oraz a po 4 knihách si taky přečíst trochu něco jiného :-)

Turante
12.02.2018 5 z 5

Opět super příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Prostě Kate a Currana miluju

Jimm1
07.12.2017 3 z 5

Série je čtivá, oddychová a velmi nenáročná. V tomto dílu jsem byl poněkud zklamán. Začátek vcelku povědomí z předchozích dílů. Kate se vyhýbá pánovi šelem, protože ho bytostně nesnáší. Když došlo na rádoby postelovou pasáž, musel jsem si dát pod čtečku hrnek s čajem. Tolik sladkého medu co mi odkapalo, stačilo na oslazení pěti litrů. Tolik do sebe ani Kate nedostala od magického doktora Doolitla. Takže se dostáváme do sekce červená knihovna. Jsem zvědav jak to bude pokračovat. Pokud se to nezmění, sérii odložím ad akta k ledu. A přitom to mělo takový náboj a skvělou myšlenku.

paprika75
21.11.2017 4 z 5

Za mně dobrý. Stále je to trochu předvídatelné, vtipné, napínavé ... tentokrát i trocha romantiky byla. Na mně to funguje. Těším se na další díly. 4*

aneta147
19.09.2017 5 z 5

Ani nevím proč, ale tahle kniha mě zaujala skoro stejně jako 3 díl je v tom kousek humoru, není to preplacane láskyplnou hovadinami. A celkové se spisovatelce povedla fantastická série.

Tamten
06.04.2017 4 z 5

Na úrovni prvního a druhého dílu, mírně slabší než třetí, ale stále dobrý.

Aurorita
30.03.2017 5 z 5

Díl od dílu lepší a lepší. První kniha mě moc nezaujala, další byly lepší a tohle je skvělá jízda. Kate a Curran jsou skvělá dvojka. Tato kniha nepostrádá humor, akci, napětí, za mě rozhodně zatím nejlepší díl.

Mark.
06.03.2017 5 z 5

Miluji ironický humor. Po přečtení mám pocit, že už se o rodině hlavní hrdinky, nemůžu nic nového dozvědět, ale tuším, že mne autorka ještě překvapí. Tetičkka Erra byla super spestřenní.
Doufám, že když Kate a chlupatost už překonali romantickou chvilku, nepřijdou další díly o jejich špičkování.

Evule114
06.12.2016 5 z 5

Musím souhlasit, konečně jsem se do toho pořádně položila a díl si užila. Velice povedený :-)

pejty
15.10.2016 5 z 5

Série je díl od dílu lepší a lepší. Kate a její proříznutá pusa dokáže neskutečně pobavit a parádní příběh prošpikovaný akcí strhne čtenáře k hltání každé stránky.

abelmoony
11.10.2016 3 z 5

Konečně jsou Kate a Jeho Chlupatost pár. To jim to, ale dalo.
Tetička byla skvělá. Opravdu. Jestli je Katiin otec aspoň z poloviny takový máme se na co těšit.

adela3429
14.08.2016 5 z 5

Nemůžu uvěřit, že jsem s touto sérií tak strašně dlouho otálela. Je dokonalá! :3

MonMicu
18.05.2016 5 z 5

Jedna z nej sérií jakou jsem kdy četla. To neustále špičkování mezi hlavními hrdiny mě prostě bere. Moc se těším na další části ;o))

Nikííís
06.03.2016 5 z 5

Zbožňuji Katin smysl pro humor, její vtipné poznámky a taky špičkování s Curranem... Každou chvíli jsem se nad knihou přinejmenším pousmála, ne-li přímo potlačovala smích a moje rodina po mě házela pohledy typu - ,,Máš o kolečko navíc." - ale opravdu mě to bavilo. A nezklamaly mě ani akční scény. Příchod tetičky Erry byl dle mého názoru dobrý tah. :D :)
(a jsem vážně ráda, že jsou Kate a Jeho Chlupatost konečně spolu.... )
Tuhle sérii prostě miluji od začátku a jsem si jistá, že zůstanu zamilovaná až do úplného konce. :D

sona3865
08.06.2015

Za sebe musím říct, že dát hned do úvodu tak převkapivou scénu byla bomba a dokonce jsem byla naštvaná taky. A když do děje vstoupila Erra...

Peti
02.05.2015

Čtvrtý díl série Kate Daniels a na scénu nám přichází rodinný příslušník, který má s sebou 7 pomocníků. A nejedná se rozhodně o láskyplnné setkání. Stojí to spoustu krve, pár obětí, ale na konci je teta poražena. Opět velmi čtivý díl.

Aaron Lewis
14.04.2015 5 z 5

Nechci se pořád opakovat, ale pro mě mají všechny díly zatím stejnou kvalitu. Prostě dost dobré.

Laf
05.04.2015 4 z 5

Další super pokračování, které je prodchnuté akcí a romantikou. Můžu jen doporučit :)

MisuleB
21.01.2015 5 z 5

Suprová knížka, fantasy poslední dobou moc nečtu, ale tato série se dostala mezi moje nejoblíbenější knížky. Minulý díl se mi sice líbil zatím nejvíc, ale tady bylo víc věcí týkajících se Smečky a záležitostí se spárováním se Kate a Currana. ;3 Každopádně bych nechtěla takovouhle rodinku /tu ze strany Kateinýho otce, zdravím tetičko Erro! ;) /