Učiněná katastrofa

Učiněná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184998/bmid_ucinena-katastrofa-M3K-184998.jpg 4 860 154

Katastrofa série

ON – Jmenuje se Travis. Jeho život je plný povolných žen, nepovoleného hazardu a násilí. Jenže zrovna když si myslí, že je nezranitelný, potká JI. ONA – Abby je kombinací nevinné krásy a hříšné minulosti. Vnímá Travise jinak než ostatní a rozhodně nemíní být JEHO další trofejí. ON + ONA – Rozdílné pohledy na jedno společné téma. Tentokrát je na řadě ON, muž s věčným nepokojem v duši. Jak dopadne nejkrásnější milostný příběh jedenadvacátého století?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Walking disaster , 2012

petulkapeta
13.04.2020 5 z 5

miluju přiběh z pohledu chlapa...i když by podle mě bylo lepší dát tyhle dvě knihy dohromady

Chvilkasnění
03.04.2020 5 z 5

Příběhy z pohledu chlapa mě většinou nebaví, ale tohle bylo super. :)

Myška43
22.03.2020 5 z 5

Kniha mě velmi zaujala. Po delší době jsem četla příběh jen z pohledu chlapa, to je příjemná změna. Travise jsem si oblíbila. Autorčin styl psaní mě vyhovuje. Kniha se četla sama. Určitě si přečtu i další tituly.

jinbr
14.10.2019 5 z 5

Četla jsem celou sérii, tato byla dle mého názoru nejlepší z nich. Lépe to odsejpalo, pohled Travise byl osvěžující, člověk ty marťany pak i lépe chápe, co se jim vlastně honí v hlavě... :-)

Luc.i
09.10.2019 4 z 5

Knížka se mi líbila stejně jako první díl, první polovina mě sice moc nebavila ale ta druha byla snad lepší než v Krasné katastrofě. Prolog se mi líbil moc a epilog taky i když mi to přišlo trochu moc. ..
Každopádně už čekám až se uvolní v knihovně Nádherná svatba protože tahle série je prostě super

TomuVer
05.10.2019 2 z 5

Mužská hlava je o 100% zaujímavejšia. Vždy je to ako úplne iný príbeh.

TheMelorry
01.08.2019 3 z 5

Z prvního dílu jsem byla zklamaná, takže jsem se i tohohle obávala. Nakonec byl ale celý příběh mnohem lepší, když byl z mužského pohledu. Všechno dávalo větší smysl, dokonce i Travisovo chování, které mi v první knize "pilo krev". Velkým plusem byl prolog a epilog knihy, které byly naprosto super.

SimiGSXR
27.06.2019 5 z 5

Taková moje srdcovka. První díl jsem četla, někdy před 4 lety a až teď jsem se dostala k Maddoxovi. Naprosto nezklamal. Výborně napsané a dokonce se mi z jeho pohledu příběh líbil víc, než z pohledu Abby. Mám ráda, když autor popisuje "chlapské" city a emoce. Za mě prostě dokonalost. 5*

happy19
22.05.2019 5 z 5

Je skvěla i z pohledu '"vzteklého psa";-))
Dozvíme se pár věcí navíc a epilog prostě nemá chybu:-*

makynka911
04.05.2019 4 z 5

Po přečtení série After jsem chvilku myslela, že čtu kopii. Ale nakonec to nebylo tak hrozné. Líbí se mi prostředí školy, zápasy, sázky. Po dočtení série z ní mám celkově dobrý pocit, navíc se četla rychle a sama, 4* :)

Monini
26.04.2019 4 z 5

Nutná je znalost prvního dílu. Protože je Travis ohromnej sympaťák a krásně to v kombinaci s Krásnou katastrofou do sebe zapadlo, tak dávám neúměrně vysoké hodnocení :-)) (a ještě ten epilog k tomu, srdíčko zaplesalo)

Knihomolka97
09.04.2019 4 z 5

Tento díl jsem ani číst nechtěla, ale pak jsem si to rozmyslela a pustila se do čtení čistě proto, že mě zajímal Travisův pohled, jeho myšlenky a musím říct, že jsem si ho ještě víc zamilovala. :-)

Ivuska97
02.04.2019 4 z 5

Vzhledem k tomu, že se vlastně opakuje první díl, nemám nic co bych dodala.
Jednoduchá oddechovka na víkend.:)
Líbil se mi závěr knihy :) 4*

Monni
28.02.2019 5 z 5

Tahle kniha byla taky super, stejně jako první díl.

U této knihy je samozřejmně jasné jak to dopadne, protože je úplně stejná jen je z pohledu Travise a o tom co se dělo, když u toho nebyla Abby. Společné dialogy se opakovaly, jen mezi ně byly vloženy myšlenky Travise.

Pro příště bych si asi zvolila variantu číst oba díly najednou. A tím pádem bych nečetla dialogy hned dvakrát. Bylo by to trochu náročnější pořád přehazovat knížky, ale myslím, že by se to dalo zvládnou, protože některé pasáže jsou z druhého dílu vypuštěné.

Jsem hrozně zvědavá na třetí díl. Myslím si, že nebude stát za nic. První díl byl dobře ukončený a druhý byl ukončený snad ještě lépe.

Knize bych dala jen 4*, ale za ten krásný epilog dávám 4,5*/5* stejně jako prvnímu dílu.

Karola050716
18.01.2019 3 z 5

Jako každá kniha, která je převyprávěním příběhu z pohledu druhé hlavní postavy, je to v něčem super a v něčem zbytečné. Pohled Travise mě bavil tam, kde se bavil s Sheplym, kde byl s bratry, kde se projevovalo to chlapáctví...ale jinak se to prostě už příběh, který znáte. Takže pokud se chystáte číst, dejte si mezi Krásnou a Učiněnou katastrofou hodně velkou pauzu.

helga7484
13.01.2019 5 z 5

Hezky se četla.

andrea4865
12.01.2019 2 z 5

prumerná kniha,oddechovka.nicim zvlastnim me nezaujala

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Tentokrát z Travisova pohledu.. Děj běží souběžně s první knížkou a já je četla vlastně obě najednou (jak už se tu psalo, možná mohl příběh vyjít v jedné knize, bylo by to asi jednodušší). Nebylo špatné si ujasnit, že to co si myslí ten první, je ve skutečnosti úplně jinak. Ono to tak bývá i v životě. Takže někdy není od věci třeba víc komunikace.. Možná o kousek lepší než první díl. Pokud se vám líbil příběh Abby, stojí za přečtení.

Magdyla.8
22.09.2018 2 z 5

Také tento příběh z pohledu muže byl zajímavý a oddechový. Bylo to trochu místy přeslazené a zamilované, ale to byl i první díl.

Sarajana
18.07.2018 5 z 5

Zajímavé číst příběh z druhého pohledu, opět se dobře četla, pěkná oddechovka.