Krásná katastrofa

Krásná katastrofa
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151047/krasna-katastrofa-151047.jpg 4 1608 1608

Katastrofa série

JE TO KAMARÁTSTVO S NEPLÁNOVANÝMI DÔSLEDKAMI, KRÁTKODOBÉ VZPLANUTIE ALEBO LÁSKA? ABBY ABERNATHYOVÁ začína navštevovať vysokú školu ďaleko od svojho rodného mesta, aby zabudla na minulosť. Uteká pred rodinou, ktorá jej vinou alkoholu a hazardných hier urobila zo života peklo, a usiluje sa byt príkladnou študentkou. TRAVIS MADDOX má prezývku Besný pes a na štúdium si zarába ilegálnymi pästnými súbojmi – samozrejme, bez rukavíc. Má povesť najväčšieho zvodcu žien na univerzite. Je to presne ten typ, akému by sa Abby mala zďaleka vyhnúť, ak nechce spadnúť do pasce svojho starého života. TRAVIS A ABBY sa navzájom priťahujú, ale presviedčajú okolie aj jeden druhého, že z ich priateľstva nikdy nevznikne milenecký vzťah. Potom však Abby prehrá stávku, a tak musí mesiac bývať s Travisom v jeho byte. Vášeň sa už nedá maskovať priateľstvom.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Beautiful disaster , 2011

jitka7
24.03.2015 3 z 5

Dobrá kniha, z pohledu Travise mi to přišlo lepší. Travis byl naprosto úchvatný, Abby mě někdy trošku rozčilovala. Nevím proč, ale mám pocit, že autorky či autoři těchto knih často dělají z hlavních hrdinek nějaké stupidní pipky, zatímco hlavní hrdina bývá vždycky dobře popsán a většinou je okouzlující a úchvatný.

Klaris 99
27.02.2015 3 z 5

Tuto knihu jsem četla ve slovenském jazyce,ale překvapivě mi to vůbec nevadilo, protože kniha byla úžasně napsaná. Žádné zbytečné rozepisování, až na rozepsané pocity zamilovanosti, ale to k tomu patří.
Samotný děj knihy mě, ale nijak nezaujal. Postrádala jsem nějaký hlubší smysl, který se bohužel v tomto typu knih asi nevyskytuje.
Ale zase na druhou stranu mě kniha bavila, smála jsem a četla poměrně rychle. Hlavní postavy byly až nadmíru sympatické (až na ty jejich hádky), a také nebyly nudné, jak to často bývá, když si říkáte, jestli může někdo tak nudný vůbec žít.
Ještě musím pochválit obálku, která naživo vypadá naprosto skvěle.
Původně jsem chtěla dát hvězdičky 4, ale bylo by to vůči jiným 4hvězdičkovým knihám nefér, a také kvůli tomu klišé konci jsem prostě musela této knize dát 3.

vikimi
07.02.2015 5 z 5

Ten začátek i celkový nápad byl dokonalý! To jak spolu spali v jedné posteli, ale byli kamarádi bylo super. :) Jak se měli rádi, ale zároveň to nedali najevo.
Hrozně se mi ty dva líbili spolu, už se těším, až si to přečtu ze strany Travise.
Musím se ale přiznat, že občas mi ty jejich hádky přišly nelogické a zbytečné. To jak se pořád scházeli a rozcházeli, ale asi to k tomuhle příběhu patří.
Byla to skvělá knížka, ten začátek nejlepší! Těším se, až se ke Krásné Katastrofě zase někdy vrátím!!!

pate.langdon
24.01.2015 4 z 5

Krásné pohádkové oddechové romantické čtení, akorát tam bylo trochu moc holoubků ;) :D

Steff
13.01.2015 4 z 5

Tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem.

asineDenisa
08.01.2015 4 z 5

Přečetla jsem ji asi před rokem, dvěma jedním dechem. Příjemné a poutavé čtivo, ideální k vyplnění času volného dne a odreagování.

PetraBery
28.12.2014 3 z 5

Pohádková romantika, u které nemusíte vůbec přemýšlet. Pro ukrácení dlouhé chvíle naprosto dostačující. Četla jsem při jízdě z práce a příjemně si u ní odpočinula.

HankaL
25.12.2014 3 z 5

Ze začátku jsem se vůbec do knížky nemohla začíst a i potom, co jsem se začetla mě knížka v některých částech přesrávala zajímat, připadala mi zbytečně natahovaná přelety Abby moc náhlé.

lenka608
21.12.2014 5 z 5

Tak tédle knížce nemám co vytknout. Nejsem příliš náročný čtenář, takže pro mě byla dokonalá :)

Tejezka
19.12.2014 5 z 5

Moc krásná knížka, úplně jsem se do ní zamilovala... :))

cleopatra11
05.12.2014 5 z 5

Dnes jsem ji dočetla a nebylo to vůbec špatné..Pěkný děj, zápletka, přerod zlého grázla v hodného a milujícího jen tu jedinou..sice pro mladší ročníky je ta kniha, ale s chutí jsem jí dočetla do konce...

Nuttelka
05.12.2014 5 z 5

Jůůůů, moc se mi to líbilo :-) I když je to asi pro mladší ročníky, mě kniha pohltila. Travis si mě hned získal, Abby bych něčím přetáhla po hlavě za její tvrdohlavost a jak se k Travisovi hnusně chovala, když se rozešli a popravdě jsem se i bála, že se k sobě snad už ani nevrátí, takže za šťastný a krásný "happy end" moc děkuji :-)

misicka2
30.11.2014 2 z 5

Naprostý průměr. V současnosti je na trhu takové množství knih na podobné téma, že už mi to leze na nervy. Na druhou stranu je kniha čtivá a rychle ubíhá.
Tuto recenzi píšu asi po 14 dnech od přečtení a upřímně si už ani moc nevybavuji děj, protože se mi plete s mnoha dalšími, takže kniha mi nic nedala. Od dobré knížky vyžaduji nějaké hlubší myšlenky, nad kterými budu moct přemýšlet i po dočtení.

misqwa
22.11.2014 5 z 5

Opravdu skvělá knížka. Po pravdě, čekala jsem trošku něco jiného, ale i tak jsem si tuhle knihu zamilovala. Co k tomu dodat? Jednoznačně jsem propadla Travisovi. On byl vlastně důvod, proč jsem nad knihou probděla šest hodin v kuse. Jakmile jsem se totiž začetla, nemohla jsem přestat.
Přikláním se k názoru, že si Abby Travise nezaslouží. Jasně, chvilkami mi byla sympatická, ale častokrát to dost přeháněla. Byla na Travise až moc hnusná. Přišlo mi, že až příliš často měnila názory. Chápu to, měla špatnou minulost, ale to ji ještě neopravňovala k tomu, aby si to vylívala na Travisovi. Někdy opravdu myslela pouze na sebe. Kdybych věděla dřív, že existuje Travisova verze příběhu, asi bych si vybrala ji.
Když Abby ukončila jejich vztah, byla jsem totálně nervama na dranc. Podle mě, byl jejich rozchod až moc dlouhý. Jasně, chápu, že by to bez něj bylo až moc jednoduché, ale i tak.
Takže co nakonec? Stálo mi to za to, ale jediný důvod mojí závislosti byl Travis.

Aires
19.11.2014 5 z 5

Skvěle napsaná kniha, která se zaměřuje hlavně na nefunkční vztah Abby a Travise..Kniha je jako jízda na horské dráze.Nahoru a dolů.Mají světlé chvilky, plné lásky a romantiky, kdy máte v krku knedlík a přejete jim, aby už vše bylo v pořádku.A pak přijde pád dolů.Kniha je čtivá a nebudete se od ní moct odtrhnout.Společně s Abby a Travisem prožijete střídavě oblačno v jejich vztahu..I když jsem občas měla problém s hlavními hrdiny a jejich chováním, ve výsledku se mi Krásná katastrofa opravdu líbila a nejspíš bude patřit mezi ty knihy ke kterým se vícekrát vracím..

Lucka.79
17.11.2014 5 z 5

Tedy to bylo jak na horské dráze - chvíli nahoře a hned zase dole - přesně takhle bych popsala vztah Abby a Travise. Popravdě jsem si po pár stránkách nedovedla představit, jak může být vyplněno těch skoro 400 stran ... ale četlo se mi dobře a příběh se mi líbil, pořád se něco dělo a já nemohla knihu odložit a četla a četla ...
Ano - je to svým způsobem klišé, ano - Abby mi někdy fakt lezla na nervy, přesto hodnotím plným počtem, celkově se mi to moc líbilo a na Travisův díl se těším

Madame R
13.11.2014 odpad!

Mám ráda romantické příběhy ale toto není nic pro mě. Hlavní hrdinové se k sobě hodí protože mi oba připadají mentálně narušení. Za mě knihu nedoporučuji.

Rendolet
28.10.2014 4 z 5

Vůbec jsem neměla páru co očekávat..ale mile překvapila..četla se velmi rychle.

Hanisek
24.10.2014 3 z 5

Abby měla pravdu: není dost dobrá pro Trevise. Ten kluk by si zasloužil lepší :) vážně mě většinu času štvala, tím jak děsně se chovala. Přiznávám, že Trevis není zrovna svatoušek, ale i tak. Vážně mě štvala. Trevis byl prostě dokonalej, co si budeme řikat. :) asi proto se mi druhý díl líbil víc

Renate
23.10.2014 5 z 5

Nádherná kniha, zamilovala jsem se do ní. Kniha je nádherně napsaná. Líbila se mi a ráda ji doporučím dalším čtenářům. Postavy knihy jsou skvělé a nejvíce jsem si oblíbila Meru. :)