Karkulín ze střechy

Vy neznáte Karkulína ze střechy? Malého neodolatelného chlubílka a nenasytu, človíčka, který bydlí ve zvláštním domečku za komínem, umí létat a provádí samé neuvěřitelné věci? Tak se začtěte do této veselé, kouzelné knížky a Karkulín si vás získá právě tak rychle jako Bena Svantessona.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43854/karkulin-ze-strechy-43854.jpg 4.3238
Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Lillebror och Karlsson på taket, 1955

Kniha Karkulín ze střechy

Gibis

Jedna z mých oblíbených z dětství, čtená stále dokola. Astrid Lindgren je prostě nezapomenutelná autorka.

Renatka11

Náramný krasavec, trochu při těle a v nejlepších letech ... Co víc dodat. :) Opět skvělá a originální Astrid Lingren.

ava.s
01.11.2020

Jako dítě jsem milovala knihy od Astrid. Na Děti z Bullerbynu to nemá, ale stále vysoký standard.

martineden
26.10.2020

Dětství bez knih Astrid by bylo o tolik chudší!

MAVIS66
06.08.2020

Karkulína milují všechny generace naší rodiny, je prostě k sežrání :-)

m_martina
22.05.2020

Knihu jsem četla před lety dceři a vzpomínám si, že Karkulín nás obě dobře bavil.

BarcaStell
24.02.2020

Karkulín byl prima zažíval dobré zážitky.Moc jsem se u toho pobavila.

pepa4081
18.01.2020

Karkulín není má nejoblíbenější postava, protože je trochu sobec, ale je s ním legrace. Jako všechny knihy paní Lindgrenové se i tato velmi hezky čte. Ben, jeho rodina, i kamarádi jsou sympaťáci. Dětem i dospělým milovníkům dětských příběhů doporučuji.
Velmi uspokojivé.